می تواند به عنوان در بر داشت “حافظ صلح” سلول می تواند یک سلاح در برابر COVID-19?

برای مبارزه با یک عفونت تنفسی بدن نیاز به یک دو جانبه حمله. آن را می فرستد به سلول های ایمنی به صحنه برای از بین بردن پاتوژن. سپس سیستم دفاعی باید در حفظ و کسانی که اولین پاسخ دهندگان از دخالت نکند. اگر این تلاش برای “حفظ صلح” با شکست مواجه اجرا از آسیاب تب و سرفه تشدید می تواند به یک بیماری تهدید کننده زندگی—که اتفاق افتاده است به ده ها هزار نفر از COVID-19 بیمارانی که تسلیم جهانی همه گیر ناشی از SARS-CoV-2 ویروس.

برای بیشتر قسمت ها, ماکروفاژها—بزرگ سلول های ایمنی است که مصرف پاتوژن—در حال پاسخ اول. در ریه ها از موش آلوده به ویروسی آنفلوانزا اما یک زیر مجموعه کوچک از این سلول های سفید خون فقط در مقابل: آنها سرکوب بیش از حد التهاب محققان گزارش امروز در مجله علم ایمونولوژی. این حافظ صلح ماکروفاژها نیز اقامت در ریه انسان نشان می دهد آنها “ممکن است بسیار مهم برای کمک به COVID-19 بيمار مقاومت در برابر التهاب و شاید زنده ماندن می گوید:” immunologist Yufang شیعه از اول وابسته به بیمارستان Soochow دانشگاه در چین است. بیمارستان فرستاده کارکنان و تجهیزات به این کشور شهر ووهان به احتمال زیاد منشاء این بیماری همه گیر اما شیعه بود و نه درگیر در مطالعه جدید.

تحقیقات آغاز شد و هفت سال پیش زمانی که کمال Khanna درمان در حال حاضر در NYU Langone سلامت متوجه چیزی که او در بر داشت خیره کننده. در آزمایشگاه خود مشغول به تحصیل شد یک گروه مشابه از ماکروفاژها—نه در ریه ها اما در طحال خون-فیلتر ارگان در سیستم لنفاوی. در رنگ آمیزی موش بافت زیر میکروسکوپ به ماکروفاژها تشکیل حلقه های آبی در سراسر ایمنی-همراه-مناطق غنی از طحال است. “آنها شبیه nebulas,” خناس می گوید.

و این سلول ها شد نه فقط از لحاظ بصری قابل ملاحظه است. زمانی که محققان تهی ماکروفاژها با استفاده هوشمندانه ژنتیک, استراتژی, موش مرده فقط دو روز پس از آلوده شدن با مقدار کمی از لیستریا باکتری آنها به طور معمول روشن است. که مشاهده پیشنهاد ماکروفاژها بودند سرکوب کننده سیستم ایمنی. یکی دیگر نیز قابل توجه: در حالی که سایر سلول های ایمنی بسته بندی شده مبارزه با عفونت مناطق در طحال این گروه از ماکروفاژها ماند قرار داده است. “و ما فکر کردیم این compartmentalization می شود در حال حاضر در [nonimmune] ارگان ها نیز” خناس می گوید. طحال یافته های منتشر شده در سال 2017 گذاشته و زمینه را برای تجزیه و تحلیل جدید در ریه ها.

در این مجموعه ارگان اکثریت قریب به اتفاق ماکروفاژها زنده در کیسه هوا به نام آلوئول است. اما هنگامی که محققان به بررسی بافت ریه در زیر میکروسکوپ آنها را دیدم بسیار کوچکتر جمعیت بود که کاملا متفاوت است. بر خلاف آلوئولار ماکروفاژها (AMs) است که بزرگ و گرد, نادر ماکروفاژها هستند دراز با وسیع اسلحه — و آنها یافت نمی شود در آلوئول است. به نام عصب و هوایی-همراه ماکروفاژها یا NAMs این تازه شناسایی سلول های جمع در ایرویز و ارتباط برقرار کردن با اطراف اعصاب. “تمام راه هوایی شاخه می شود روشن با این ماکروفاژها” خناس می گوید.

در یکی دیگر از مجموعه ای از مطالعات انجام شده تیم خود را تخلیه موش از AMs یا NAMs و سپس آلوده این حیوانات و عادی موش با یک ویروس آنفلوانزا و نسبت سطح ویروس در گروه. این آزمایش نشان داد که تقسیم کار: AMs کمک به مبارزه با ویروس در حالی که NAMs حفظ صلح و جلوگیری از آسیب بافت.

این نوع تمایز می تواند ثابت کند مهم برای طراحی درمان های هدفمند در التهاب است که یک مشکل بزرگ در COVID-19 می گوید: Mallar باتاچاریا یک ماکروفاژ زیست شناس در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو بود که درگیر با تحقیقات اما خواستار آن را “هوشمندانه استفاده از ابزار جدیدی برای حذف خاص ماکروفاژ زیر مجموعه.”

NAM-تخلیه موش تولید سطوح بالاتر از چند مولکول های التهابی از جمله یکی به نام IL-6 است که درگیر در به اصطلاح “cytokine طوفان” دیده می شود در برخی از بیماران مبتلا به COVID-19. در یک مطالعه اخیر از 191 مردم برای درمان این بیماری در ووهان خون IL-6 سطح بالا شدند در بیمارانی که در اثر آن در مقایسه با بازماندگان. آزمایش های بالینی در حال حاضر ارزیابی IL-6–مسدود کردن آنتی بادی—داروهای مورد استفاده برای درمان آرتریت روماتوئید—در COVID-19 بيمار.

این مطالعه جدید به آدرس نیست چگونه در هم پیچیده از NAMs با اعصاب مربوط به عملکرد این سلول های ایمنی. خناس به امید به دست آوردن بینش در آینده ماوس مطالعات انجام شده توسط تهی NAMs و ارزیابی سلامت اطراف اعصاب و یا با بررسی چگونگی تنفس اعصاب مبتلا هستند در انواع مختلف عفونت ها. عصبی-ایمنی بدن در ارتباط است جذاب در نور از تحقیقات اخیر نشان می دهد که مواد شیمیایی بحث متقابل بین روده ماکروفاژها و فیبرهای عصبی می توانید کنترل حرکت دودی روند که حرکت مواد غذایی از طریق دستگاه گوارش.

پرس سوال این است که آیا NAMs درگیر در COVID-19. به سمت این خناس است که کار با NYU Langone بهداشت برای به دست آوردن تازه بافت ریه از افرادی که از این بیماری فوت—اما انجام این کار به لحاظ لجستیکی و احتمالا خطرناک است. حتی چالش بزرگتر در حال حاضر در شهر نیویورک افزایش تعداد موارد این است که “اساسا ما آزمایشگاه تعطیل است” خناس می گوید.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>