می تواند کوه در می رم COVID-19 بیماران بیش از سهولت تنفس?

کوه در می رم بیش از ممکن است کمک به بیماران مبتلا به COVID-19 تنفس راحت تر.

که می تواند نگه داشتن بیماران بیشتر از نیاز به ICU را در فضای محدود و هواکش.

“آن را به عنوان ساده به عنوان کوه در می رم در معده خود می گوید:” نیکلاس بوش ریوی و مراقبت ويژه همکار در بوستون مرکز پزشکی (BMC) و فارغ التحصیل محقق در اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون در دانشکده بهداشت عمومی.

یک چهارم بیمارانی که وارد در BMC با COVID-19 به واحد مراقبت های ویژه می گوید: بوش.

بوش است که منجر کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده در BMC برای دیدن اگر داشتن COVID-19 بيمار شروع به دروغ گفتن مستعد است (در شکم خود) به زودی پس از ورود به بیمارستان می تواند کمک به نگه داشتن علائم خود را از بدتر شدن. محاکمه آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در حال بررسی نهایی تصویب قانونی.

این تیم مطالعه شامل بیش از 50 نفر از دانش آموزان, دانشکده, کارکنان, پزشکان و پرستاران و بخش سر از BMC و دانشگاه بوستون دانشکده های پزشکی و بهداشت عمومی. “از بالا به پایین بوده است وجود دارد علاقه بزرگ و بسیاری از داوطلبان و من فکر نمی کنم این مطالعه کار می کنند بدون این که” بوش می گوید. “وجود خواهد داشت هیچ وقت بدون آن.”

سال قبل از coronavirus ظهور پژوهش نشان داد که در معرض ابتلا موقعیت کاهش مرگ و میر در میان بیماران مبتلا به سندرم زجر تنفسی حاد—این شرط که در حال حاضر اغلب علت مرگ در COVID-19 بيمار.

ایده بوش توضیح می دهد که بخشی از ریه ها است که بهتر است در کشیدن اکسیژن به خون است که همراه یک فرد را به عقب. هنگامی که یک بیمار نهفته در پشت خود است که بخشی از ریه ها می شود بیش از حد خون و اکسیژن به اندازه کافی. مستعد موقعیت می دهد که بخشی از ریه ها بهتر نسبت.

“این فقط جاذبه” بوش می گوید.

در این زمان همه گیر بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر “proning” بیماران که در حال حاضر شدید COVID-19 از جمله کسانی که در هواکش و به نظر می رسد به کمک به.

“بسیاری از آنچه که پزشکان انجام می دهند با COVID در حال حاضر تحقیقاتی تجربی” اما نه در علمی دقیق راه بوش می گوید. به عنوان یک low-tech و به راحتی به دست آورد و عملکرد بالینی proning به نظر می رسد ارزش مطالعه به درستی او می گوید.

در حال اجرا از یک دادگاه در یک بیمارستان در حال حاضر یک چالش عمده به ویژه به دلیل وجود ندارد به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به یدکی برای محققان است.

که در آن کریگ راس می آید. راس یک دانشکده بهداشت عمومی پژوهش و استادیار اپیدمیولوژی ایجاد شده یک گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم برای جمع آوری داده ها به طور مستقیم از بیماران از راه دور.

این سیستم شامل جهات با تصاویر برای بیماران مبتلا به تلنگر بر روی معده خود را (مراقب باشید به جلو و از همه سیم و لوله آنها به طور معمول متصل به) و به یاد آنها را به انجام آن را سه بار در روز به مدت یک ساعت و در شب.

“چند بار در روز کریگ نیز pinging به آنها بگو: شما با پر کردن این نظرسنجی?'” بوش می گوید. این نظرسنجی به درخواست بیماران که آیا آنها proning برای چه مدت و آیا آنها با داشتن هر گونه مسائل.

COVID-19 پژوهش نیز نیاز به حرکت به سرعت به طوری که پزشکان می توانید شروع به استفاده از استراتژی های موثر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به کمک این جنبه Gheorghe Doros, استاد آمار زیستی دانشکده بهداشت عمومی ارائه تخصص در مطالعه تطبیقی طراحی شده است.

تطبیقی مطالعه با استفاده از داده های جمع آوری شده در جریان محاکمه به تغییر جنبه های خاصی از محاکمه در از پیش تعیین شده راه به جای نیاز به یک سری از جدا تکراری مطالعات برای تست امکانات جدید و صفر در نتایج قوی.

آن را نیز می تواند بیشتر اخلاقی Doros می گوید: “در این مطالعه اگر ما یاد بگیریم از جمع آوری داده ها است که وجود دارد برخی از نشانه ای که یکی از درمان بهتر است دیگر, ما در حال رفتن به اختصاص بیشتر بیماران که به درمان خاص. و اگر نشانه ای است که قریب به اتفاق به سمت یکی از درمان های ما می تواند به توقف محاکمه و بگو ما جواب’ به جای انتظار تا پایان.”

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>