می تواند ‘قابل اشتعال یخ’ تواند کلیدی برای کشف حیات بیگانه?

در مطالعه آنچه شناخته شده به عنوان “اشتعال یخ” محققان کشف کرده اند که حباب های میکروسکوپی داخل عجیب و غریب مواد حاوی زندگی است. این یافته ها می تواند اطلاع رسانی و تلاش برای شناسایی حیات فرازمینی.

قابل اشتعال یخ, همچنین به عنوان شناخته شده متان هیدرات ایجاد شده است که گاز متان به دام افتاده در یخ را در ساختار مولکولی. ورق از این منجمد گاز و یخ حاوی حباب های میکروسکوپی از آب و روغن. در یک مطالعه جدید دانشمندان در حال مطالعه “قابل اشتعال یخ” در دریای ژاپن یافت میکروسکوپی موجودات زنده درون این حباب های کوچک.

یافته های حاصل از یک مطالعه توسط استاد Ryo ماتسوموتو از دانشگاه میجی در ژاپن که به منظور پیدا کردن اگر قابل اشتعال یخ ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک منبع انرژی سبز.

مرتبط: 13 راه برای شکار بیگانگان هوشمند

محققان در این مطالعه بر آمد این کشف در یک شیوه ای منحصر به فرد. در حالی که ذوب آبرسانی به مطالعه متان گاز آن شامل گلن T. اسنایدر یک محقق در دانشگاه میجی و نویسنده سرب از مطالعه جدید متوجه پودر با کوچک میکروسکوپی spheroids در آن موجود کوچک حوزه با مراکز در آنها است. پیدا کردن خیلی عجیب و غریب است که اسنایدر جمع آوری یک تیم با هم به بررسی بیشتر است.

“در ترکیب با دیگر شواهد جمع آوری شده توسط همکاران من نتایج نشان داد که حتی در دمای نزدیک به انجماد در فشار بسیار بالا تنها با نفت سنگین و آب شور برای مواد غذایی-منابع زندگی شکوفایی و ترک آن علامت” در داخل این حباب های کوچک در “قابل اشتعال یخ” استفان Bowden از دانشگاه آبردین در دانشکده علوم در اسکاتلند یک نویسنده در این پژوهش در بیانیه ای گفت.

برای رسیدن به این نتیجه Bowden با استفاده از روش تحلیلی توسعه یافته در دانشگاه آبردین که به ویژه طراحی شده برای اندازه نمونه. با استفاده از این تکنیک Bowden قادر به نشان می دهد که نفت در این مواد منحصر به فرد بود و اهانت آمیز در محیط های کوچک از حباب در یخ قابل اشتعال.

پس چگونه این کار اطلاع رسانی و جستجو برای حیات فرازمینی? “متان در ” هیدرات متان’ شناخته شده است به شکل به عنوان میکروب کاهش ماده آلی در بستر دریا. اما آنچه که ما هرگز انتظار می رود برای پیدا کردن بود و میکروب در ادامه به رشد و تولید این spheroids همه از زمان در حالی که جدا شده در تاریک سرد جیب آب شور و نفت” اسنایدر در بیانیه ای گفت:. “قطعا آن را می دهد یک چرخش مثبت به سرما مکان های تاریک و باز می شود تا یک وسوسه انگیزی به عنوان نشانه برای وجود حیات در سیارات دیگر است.”

“این قطعا تغییرات چگونه من فکر می کنم در مورد چیزهایی که” Bowden افزود: به عنوان او فکر در مورد آنچه که این کشف می تواند برای جستجوی زندگی در سرد سیارات فراخورشیدی است. “ارائه آنها یخ و کمی حرارت تمام کسانی که بسیار سرد سرد سیاره در لبه هر سیستم سیاره ای می تواند میزبان کوچک microhabitats با میکروب ساختمان خود را ‘مرگ ستاره و ساخت خود را کوچک اتمسفر و اکوسیستم همانطور که ما کشف شده در اینجا.”

این یافته ها شد مفصل در مقاله منتشر شده Feb. 5 در مجله علمی, گزارش.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de