می تواند کلروکين درمان Coronavirus?

زیر مقاله تجدید چاپ با اجازه از The Conversationگفتگو با یک نشریه آنلاین پوشش آخرین تحقیقات.

آریزونا مرد درگذشت و همسرش در بیمارستان بستری شد و پس از گرفتن یک فرم از کلروکين که رئیس جمهور تهمت به تبلیغ به عنوان یک درمان موثر برای COVID-19. زن و شوهر تصمیم به خود درمانی با کلروکين فسفات که آنها در دست داشتند به کشتن انگل در ماهی پس از شنیدن رئیس جمهور توصیف مواد مخدر به عنوان یک “بازی تعویض.”

Dr. Anthony Fauci, رئیس NIH را موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به سرعت اصلاح بیانیه ای توضیح داد که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات بر اساس حکایات و نه یک کارآزمایی بالینی کنترل شده.

من شیمی دارویی است که دارای تخصص در کشف و توسعه داروهای ضد ویروسی و من شده اند به طور فعال مشغول به کار در coronaviruses به مدت هفت سال.

اما چون من یک دانشمند و من در مقابله حقایق و پزشکی مبتنی بر شواهد, من نگران گسترده اظهارات رئیس جمهور ایجاد شده است با توجه به استفاده از کلروکين و یا از نزدیک مرتبط هیدروکسی کلروکین هر دو داروهای ضد مالاریا به عنوان درمان برای COVID-19. بنابراین اجازه دهید به بررسی حقایق است.

چه کلروکين و هیدروکسی کلروکین?

این هر دو مورد تایید FDA داروهای ضد مالاریا که در استفاده شده است برای سال های بسیاری است. کلروکين در اصل در سال 1934 در شرکت داروسازی بایر و مورد استفاده در جنگ جهانی دوم برای جلوگیری از مالاریا.

اگر چه مورد تایید FDA است استفاده از آن برای این شرایط هر دو کلروکين و هیدروکسی کلروکین نیز استفاده می شود برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس.

چه چیزی باعث شده که این دارو ممکن است کار می کند ؟

پس از اولیه شیوع بیماری MERS در سال 2012 دانشمندان انجام تصادفی صفحه نمایش از هزاران نفر از تصویب مواد مخدر برای شناسایی که ممکن است بلوک عفونت MERS. چندین مواد مخدر از جمله کلروکين نشان داد که توانایی مسدود coronaviruses از آلوده کردن سلول ها در شرایط آزمایشگاهی. اما این داروها نمی شد به طور گسترده دنبال زیرا در نهایت آنها نشان نمی دهد به اندازه کافی فعالیت در نظر گرفته شود بیشتر است.

زمانی که کروناویروس جدید به نظر می رسد بسیاری از داروهایی که تا به حال نشان داده شده است برخی از وعده اولیه در برابر مربوط coronaviruses ابتال به بیماری مرس و سارس شد و در بالای لیست به عنوان ارزش ارزیابی بیشتر به عنوان امکان پذیر است درمان.

بنابراین علم واقعی است و تعدادی از آزمایشگاه های سراسر جهان در حال حاضر در حال بررسی این داروها و آزمایش آنها در مطالعات بالینی در ایالات متحده آمریکا و فرانسه و چین است. اما تا کنون اتفاق نظر وجود ندارد در مورد اینکه آیا داروهای بی خطر و موثر برای درمان COVID-19 به عنوان آن است که هنوز بسیار زود در تست.

چرا داروهای ضد مالاریا کار بر روی یک ویروس ؟

آن است که هنوز مشخص نیست چگونه chloroquines (یا هر داروی ضد مالاریا) را در برابر COVID-19 که یک ویروس است. مالاریا ناشی از پلاسموديوم انگل است که در حال گسترش پشه در حالی که COVID-19 ناشی از SARS-CoV-2 ویروس.

عفونت های ویروسی و انگلی بسیار متفاوت هستند و بنابراین دانشمندان انتظار می رود چه کار می کند برای یک کار دیگر. آن پیشنهاد شده است که chloroquines می توانید تغییر اسیدیته در سطح سلول در نتیجه جلوگیری از ویروس از آلوده کردن آن است.

آن را نیز ممکن است chloroquines کمک به فعال کردن پاسخ ایمنی است. یک مطالعه که منتشر شد آزمایش هیدروکسی کلروکین در ترکیب با یک ضد باکتری مواد مخدر (azithromycin) که بهتر کار می کرد برای جلوگیری از گسترش عفونت از هیدروکسی کلروکین به تنهایی. اما آن را تنها یک مطالعه مقدماتی که انجام شد در یک آزمون محدود است.

آیا داروهای دیگر نشان می دهد وعده ؟

به دانش من هیچ دیگر داروهای ضد مالاریا نشان داده اند هر معنی دار فعالیت در برابر درمان coronaviruses. یکی دیگر از پتانسیل مواد مخدر افزایش یافته است به خط مقدم. Remdesivir توسعه یافته توسط جلعاد دارو به نظر می رسد بسیار موثر در جلوگیری از ویروس ها—از جمله coronaviruses مانند سارس و MERS و filoviruses مانند ابولا—از تکرار.

در اواخر فوریه موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, راه اندازی یک کارآزمایی بالینی برای Remdesivir. و این ماه جلعاد راه اندازی دو فاز سوم آزمایش این دارو در مراکز درمانی در آسیا است.

من باید شروع به مصرف آنها را به دفع کردن coronavirus?

مطلقا نه. کلروکين و هیدروکسی کلروکین شده اند مناسب ارزیابی در مطالعات کنترل شده نه به ذکر است که آنها متعدد و در برخی موارد بسیار کشنده عوارض جانبی.

هیچ کس نباید به مواد مخدر است که ثابت نشده است به امن و موثر برای بیماری و یا بیماری که برای آن مورد تایید نیست. فقط تا بسیاری از مسائل است که می تواند بوجود می آیند از عوارض جانبی جدی به مسمومیت و مرگ با توجه به امکان تداخل با دیگر داروها و سایر شرایط بهداشتی اساسی.

بنابراین تا زمانی که این و یا هر گونه مواد مخدر نشان داده شده است موثر باشد در برابر SARS-CoV-2 در مطالعات بالینی و تایید شده توسط FDA هیچ کس نباید خود درمانی.

این مقاله در اصل منتشر شده در این گفتگو است. خواندن این مقاله.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im