می تواند میکروب های بیگانه را راه خود را به زمین ؟

جدید “سیاره حفاظت” گزارش بررسی خطرات ناشی از بیگانه آلودگی.

مایکل کرایتون را 1969 رمان The Andromeda Strainیک بیگانه مرگبار میکروب مانع سوار شدن به زمین روی یک سیم ماهواره نظامی و دانشمندان باید مسابقه را از آن داشته باشد.

در حالی که داستانی در این طرح به بررسی بسیار واقعی و دیرینه نگرانی مشترک توسط ناسا و جهان دولت: که spacefaring انسان یا ما رباتیک فرستادگان ممکن است ناخواسته آلوده زمین با حیات فرازمینی و یا دیگری بیولوژیکی آلوده سیارات دیگر ما مراجعه کنید.

این یک ترس که گرفته شده در یک ارتباط جدید در عصر COVID-19 می گوید اسکات هوبارد یک کمکی استاد هوانوردی و فضانوردی در دانشگاه استنفورد.

“من شنیده ام برخی از همکاران در انسان spaceflight منطقه ای که آنها می توانید ببینید که چگونه در محیط فعلی عموم مردم می تواند تبدیل به بیشتر نگران بازگرداندن برخی از بیگانه میکروب, ویروس و یا آلودگی می گوید:” هوبارد است که مدیر سابق ناسا nasa Ames و اولین مریخ مدیر برنامه.

هوبارد است coauthor از یک گزارش جدید که آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی منتشر شده است که بررسی های اخیر یافته ها و توصیه های مربوط به “سیاره حفاظت” یا “سیاره قرنطینه”—حفاظت از زمین و دیگر کرات از بیولوژیکی آلودگی متقاطع.

در اینجا هوبارد در مورد سابقه طولانی از سیاره حفاظت معضل مطرح شده توسط Elon Musk راه اندازی یک Tesla Roadster به فضا و اقدامات در محل برای محافظت در برابر آلودگی توسط ناسا آینده مریخ نمونه بازگشت از ماموریت که برنامه ریزی شده است برای شروع در تابستان امسال با راه اندازی آژانس فضایی پشتکار Rover:

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de