می تواند آرتریت روماتوئید مواد مخدر مبارزه با کروناویروس?

آورانوفین یک داروی تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان آرتریت روماتوئید موثر است در مهار رمان coronavirus شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2, محققان گزارش.

این محققان با آزمایش این دارو به عنوان بخشی از یک پروژه به صفحه نمایش مورد تایید FDA داروهای خود را برای استفاده بالقوه در برابر SARS-CoV-2.

“…این دارو نه تنها می تواند مانع از تکرار SARS-CoV-2, کاهش عفونت بلکه کاهش مربوط به آسیب ریه است که اغلب منجر به شدید زجر تنفسی و حتی مرگ است.”

این ساخته شده ایم مقاله در دسترس عموم برای جهانی تحقیقات و بهداشت و درمان جامعه در قبل از مطبوعات و سایت bioRxiv.

“مواد مخدر repurposing سریع ترین راه برای دریافت یک درمان برای SARS-CoV-2 به دلیل آن را در حال حاضر تاسیس شده است که این داروها بی خطر هستند برای استفاده در انسان می گوید:” منجر نویسنده Mukesh کومار استادیار زیست شناسی در دانشگاه ایالتی جورجیا

مانند تمام ویروس SARS-CoV-2 تکثیر خود را در آن. به جای آن با استفاده از سلول میزبان پروتئین به ساخت نسخه هایی از خود را.

“داروهای موثر نیاز به تداخل با تکرار این فرایند خاموش کردن ویروس قابلیت تکثیر در داخل میزبان می گوید:” coauthor Hussin Rothan یک پژوهشگر فوق دکترا.

در مطالعه جدید محققان, درمان, انسان, سلول های آلوده به ویروس با آورانوفین. ظرف 48 ساعت از شروع درمان مقدار ویروس در داخل سلول ها کاهش 95%. درمان نیز منجر به کاهش قابل توجهی از coronavirus ناشی از التهاب است.

آورانوفین نیز به طور چشمگیری کاهش می یابد بیان سايتوکاين—سیگنالینگ پروتئین است که قرعه کشی سلول های ایمنی به سایت از عفونت ناشی از SARS-CoV-2. به طور معمول سیستم ایمنی بدن با این نسخهها کار با مبارزه با تهاجم عوامل بیماری زا و تعمیر آسیب به بافت های بدن. اما بسیاری از coronavirus-بیماران آلوده که می میرند چرا که از چیزی به نام “cytokine طوفان” است که در آن بدن پاسخ ایمنی مارپیچی خارج از کنترل کشتن بافت سالم و منجر به نارسایی ارگان ها.

“این نشان می دهد که این دارو نه تنها می تواند مانع از تکرار SARS-CoV-2, کاهش عفونت بلکه کاهش مربوط به آسیب ریه است که اغلب منجر به شدید زجر تنفسی و حتی مرگ” کومار می گوید.

آورانوفین یک ترکیب شیمیایی حاوی ذرات طلا که تایید شده توسط FDA در سال 1985 برای درمان آرتریت روماتوئید. ترکیبات طلا شده اند شناخته شده برای خواص ضد التهابی برای نزدیک به یک قرن و این فلز گرانبها استفاده شده است و در طب قدیم.

اخیرا دانشمندان کشف ترکیبات طلا به عنوان درمان موثر برای ایدز و سرطان و اختلالات عصبی و انگلی و عفونت های باکتریایی.

کومار و تیم خود را برنامه ریزی برای تست مواد مخدر در مدل های حیوانی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن را تحت تاثیر عفونت و بیماری و این که آیا آن است که موثر در درمان این بیماری است.

منبع: دانشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>