‘کیهان: ممکن است جهان’ طول می کشد ما را به جهان علم

یک فصل جدید از بوت تلویزیون نشان می دهد “کیهان” می رسد بر روی صفحه نمایش امروز (9 مارس) پس از یک سال تاخیر.

به عنوان در سال 2014 است, فصل دوم, قسط سوم از “کیهان” است که به میزبانی موزه آمریکایی تاریخ طبیعی ستاره شناس Neil deGrasse Tyson. اصلی سریال که پخش شد در سال 1980 برجسته دانشگاه کرنل ستاره شناس کارل ساگان و معرفی افراد بی شماری را به تعجب از فضای علم و, راه اندازی مجدد, که پخش در کانال نشنال جئوگرافیک است که با دقت طراحی شده برای انجام همان.

(نسخه جدید فصل سوم از “کیهان” به تعویق افتاد برای یک سال و در حالی که National Geographic به بررسی ادعاهای سوء رفتار جنسی توسط میزبان نشان می دهد. این شبکه در نهایت رد اتهامات و تایسون عذرخواهی علنی برای هر گونه سوء تفاهم از رفتار او.)

“بخشی از DNA ‘کیهان’ است که ظرفیت خود را به ترکیب علم را با داستان سرایی” تایسون گفت: در طول یک رویداد رسانه ای برگزار شده توسط این تلویزیون انجمن منتقدان در کالیفرنیا در ماه ژانویه است. “همه ما می دانیم داستان سرایی از آغاز از گونه های ما. همه ما می دانیم که علم چون شما آموخته و آن را در کتاب های درسی علوم. زمانی که شما می خواهید برای برقراری ارتباط علم … این احساس بسیار سخنرانی-y.” جدید “کیهان” است نه سخنرانی-y. آن است که به راحتی هضم علم حمایت تصاویری بزرگ.

مرتبط: بهترین sci-fi تلویزیون نشان می دهد در Netflix بکشد

کشتی از تخیل به عنوان دیده می شود در اولین قسمت از فصل جدید از “هستی.” (اعتبار تصویر: کانال نشنال جئوگرافیک)

فصل جدید شامل 13 قسمت با افراد از جمله داستان جالب بعید صادركننده قرار ملاقات گذاشتن مفهوم است که فعال Apollo lunar فرود 20 سال ماموریت کاسینی به زحل و مراجعه به نمایشگاه جهانی نیویورک از 2039.

کاسینی در قسمت خاص لمس قلب: نمایش کاملا lyrically ارائه پایان پروب عمر طولانی استکه آن را کارگردانی کرده بود به از بین بردن خود را در زحل جو است. این نوع از خلاق شجاعانه داستان سرایی است که در هسته اصلی موفقیت “کیهان” و تقویت شده توسط اسراف از ویژگی های با کیفیت جلوه های بصری.

“ما انیمیشن ها, ما تصویری, و وجود دارد, موسیقی پشت آن” تایسون گفت. “این ابزار است که به خوبی شناخته شده در صنعت, اما هیچ کس به فکر قرار داده و آن را به علم. که چه ‘کیهان’ می کند.”

نتیجه این است که کاملا در حال حرکت به ما خوشه ای از ماموریت دانشمندان به سختی برگزاری به اشک معشوق خود فضاپیما فرو به مرگ آن است.

در یک بعد از مصاحبه Ann Druyan, ساگان بیوه و co-نویسنده اصلی سری گفت که در زیر نشان می دهد به طور کلی موضوع بررسی تاریخچه از درک ما از جهان دیگری وجود دارد قوی موتیف — که از جایگاه و اهمیت علم در زندگی ما و فرهنگ است.

Druyan گفت که او احساس می کند که در چند سال گذشته شده است وجود دارد “پرواز از واقعیت” در نحوه برخورد ما با علم است. او فرانک در او ادعا که وجود دارد گسترده است “از دست دادن احترام به علم” و “فریب” در مورد این موضوعات تبدیل به “کسب و کار به عنوان معمول است.”

که نگرش نفوذ هر دو عمومی و موسسات, او گفت:. کار بر روی سری اصلی “کارل [ساگان] و من تا به حال بسیاری از تفاوت های ما با دولت اما ما احساس غرور فوق العاده ای در دستاوردهای برنامه فضایی و آنچه در آن انجام شده بود,” او گفت:. “در حال حاضر چیزی است که واقعا تغییر در نگرش دولت نسبت به علوم بود که پس از آن درخشان جواهر. آن را خصمانه و بدبینانه. وقتی کسی است خصمانه و بدبینانه در مورد ما قدرتمند ترین ابزار برای دستگیری شما می دانم که آنها به هیچ خوب. ‘کیهان‘ است راه ما ایستاده تا برای قدرت عالی از علم است.”

او اعتبار تهیه کننده اجرایی Seth MacFarlane با گرفتن راه اندازی مجدد نشان می دهد در هوا. “وجود خواهد داشت هیچ فصل دوم از ‘کیهان’ بدون ست … من می خواهم تلاش شده است برای سال جدید ‘کیهان’ تولید می شود و آن را تا زمانی که من ملاقات ست که وجود دارد یک قهرمان برای ‘هستی.'”

یک تصویر از فصل جدید از “هستی.” (اعتبار تصویر: کانال نشنال جئوگرافیک)

این “کیهان” تیم اصرار دارد که خوب داستان سرایی کلید روشنگر و جذاب در مکان های عمومی, با توجه به تولید جیسون کلارک. “ما در واقع در نظر گرفتن شما را به فضا,” او گفت: “بنابراین ما باید به تجسم که در راه است که احساس عمیق و واقعی اما نیست که از دست دادن ارتباط با مخاطب در هنر داستان سرایی.”

او در توصیف ساگان عملکرد در سری اصلی به عنوان شبیه به یک پای بخاری چت و گفت که تایسون در آغوش همان روایت ،

“من احساس می کنم واقعا در این فصل است که [تایسون] تحویل این نوع باور نکردنی از ارتباط ساده یک قابلیت است که ما می تواند پشتیبانی با تصاویری” کلارک گفت: با در نظر گرفتن بینندگان به “دور می رسد از جهان یا پایین به سطح کوانتومی. و هنگامی که شما وجود دارد آن را دگرگون است.” این تیم شبیه به داستان سرایی بصری سبک از بهترین بزرگ-بودجه فیلم های داستانی او گفت: با سود اضافه شده است که “این همه ، این درست پس از آن بسیار قدرتمند است.”

تایسون به ارمغان می آورد خود را سبک منحصر به فرد به این جدید تکرار از “کیهان” یکی که مناسب است به طور فزاینده ای بدبینانه 21 قرن بینندگان. وقتی پرسید که آیا او در صدای مختلف برای تایسون از ساگان تهیه کننده اجرایی Brannon Braga گفت: هیچ. “آن را در “کیهان به’ صدای” او گفت:. “نیل توانایی این واژه و آنها را به طبیعت و ارتباط با مخاطب در این دوربین ترکیبی کامل و منجر به موفقیت است.”

تایسون و نویسندگان اختصاص داده شده به حفظ لحن کلی که ساگان و Druyan تاسیس در سری اصلی این تیم گفت و تقویت ایمان در علم برای پاسخ به این سوالات اساسی است که زمینه ساز “کیهان.” آنها انجام داده اند تا با فضل و کرامت چیزی به ندرت به دست آورد در این نوع از تلویزیون و یک است که دارای پتانسیل برای متحد کردن مخاطب مشاهده.

“به جای ضربه زدن مردم بر سر اعتقادات خود ما در حال حاضر این تصور که اگر ما قصد داریم برای زنده ماندن … در برخی از نقطه ما باید به ایجاد چه چیزی درست است و چه چیزی نیست” تایسون گفت. “اگر شما را در درک که شما در یک موقعیت بسیار بهتر است برای تصمیم گیری که بر بقای بشریت است. این یک درخواست تجدید نظر برای همه ما به دور هم جمع و تصور آینده به عنوان یک جامعه نه به عنوان یک کشور نه به عنوان یک جناح اما به عنوان یک گونه است.”

“کیهان” برای اولین بار در کانال نشنال جئوگرافیک در ماه مارس 9 در 8 p. m. و/9 p. m. CT و خواهد بود reprised در شبکه تلویزیونی فاکس در این تابستان.

 دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im