‘کیهان: ممکن است جهان’ قسمت 3 کنکاش چگونه زندگی آغاز شد در roiling خشونت آمیز زمین

قسمت سوم از نیل دگراس تایسون بوت “کیهان” مجموعه ای با عنوان “شهر از دست رفته از زندگی” طول می کشد بینندگان در یک سفر از طریق فضا و زمان را شاهد سرسختی و خلاقیت از زندگی بر روی زمین و چشم انداز زندگی در سراسر جهان است.

ما شروع در فضا به دنبال در یک نوعی شراب قرمز رنگی ابر چرخش کیهانی گرد و غبار و گاز — این 11 میلیارد سال پیش و این زادگاه کهکشان راه شیری, کهکشان یک “هرج و مرج ستارگان مهد کودک” به عنوان تایسون آن قرار می دهد. ستاره های روشن به نظر می رسد در چرخش چشم انداز و ما به عنوان سرعت را از طریق این فیلم اوایل ستاره ها می میرند و بارور و چه آمریکا. به عنوان تایسون پژواک کارل ساگان است احساسات “ما ساخته شده از star stuff.”

از این ستارگان منشاء این قسمت حرکت را از طریق فضا و زمان از جهان به جهان از اولین فاز از جهان تا به امروز. آن را یک موضوع فراگیر این هفته این چیزی که ما زندگی می نامیم. دست و پنجه نرم کردن.

مربوط به: ‘کیهان: ممکن است جهان’ طول می کشد ما را به جهان علم

یک فلاش بک به یک سیاره بیگانه در راه شیری 11 میلیارد سال پیش به عنوان میزبان Neil deGrasse Tyson شاهدان ستاره متولد می شود. (اعتبار تصویر: کیهان استودیو)

در لحظات ما نوسان را به یک بازوی کهکشان راه شیری و تماشای منظومه شمسی ما متولد می شود. مشتری coalesces از ازلی دیسک اول دنبال سیارات دیگر. در هسته این انجمن متشکل از عناصر ستاره های طولانی مرده — همه بخشی از چرخه زندگی ما هستی. پس از روایت این علم مبتنی بر نسخه ای از یک اسطوره آفرینش تایسون بینندگان خود می پرسد: “آیا جهان هستی را افزایش زندگی به عنوان به طور طبیعی به عنوان آن را افزایش می دهد به ستاره و جهان؟”

او سوار کشتی از تخیل به ازلی اقیانوس های زمین — یک roiling خشونت محل که در آن ما به آرامی بافت را از طریق برج کلسیم کربنات rising با مصونیت از مجازات از بستر. او خواستار این یک “شهر از دست رفته از زندگی است.” این برج های تشکیل شده توسط فرآیندهای معدنی در سراسر جهان بیش از ده هزار سال اما تغییر در حال آمدن است و آن را به نام زندگی.

دوباره طراحی شده و مجهز به قابلیت های جدید کشتی از تخیل بالا می رود از اقیانوس آرام, آماده به میزبانی نیل دگراس تایسون و بینندگان در یک ماجراجویی در فضا و زمان است. (اعتبار تصویر: کیهان استودیو)

کاهش هزار بار ما شیرجه رفتن به یک ترک در یکی از این خوشه عظیم و نگاه کردن به یک گرداب گرم توسط گوشته زمین را. انفجار مولکولهای آلی چرخشی گذشته ما رانده شده توسط upwelling plumes فوق گرم آب دریا. “این آغاز حداقل در بخش کوچک از جهان هستی از یک مهندسی همکاری بین مواد معدنی از زمین است که از سنگ و زمین” تایسون می گوید.

عناصر اساسی زندگی شروع به جمع آوری در منافذ پراکنده در سراسر این برج در این “شهر زندگی” و برجسته در میان آنها فراوانی از اليوين یک ماده معدنی رایج در پوسته زیر. این شفاف و زیبا-سبز اليوين کریستال به زودی تحت یک فرآیند به نام serpentinization که در آن گرما و فشار آب ترکیب به انتشار هیدروژن متان و دیگر مواد تشکیل دهنده است که به کمک مولکولهای آلی تبدیل به اولین موجودات زنده است.

کاهش هنوز کوچکتر مشاهده می کنیم این روند اتفاق می افتد در داخل اليوين کریستال و تایسون می گوید: “ما فکر می کنم از آن بود که واکنش شیمیایی است که ارائه انرژی است که طراحی شده همراه اول بود که جرقه که هیجانی, بلوک های ساختمان از زندگی به چیزی زنده است.”

سپس آخرالزمان. حرکت رو به جلو را از طریق زمان به حدود 2.3 میلیارد سال پیش یک جلبک سبز آبی به نام سیانو باکتری ها را فرا گرفته این سیاره است. اقیانوس های زمین را پر از زندگی و شدت گرفتن جنگ بین غالب سیانو باکتری ها و بیهوازی یا تک سلولی موجودات زنده است که زندگی بدون اکسیژن و پاکت سیاره با دی اکسید کربن. از آنجا که دی اکسید کربن است که کمتر کارآمد گاز گلخانه ای از گاز متان است که آن را جایگزین جو زمین شروع به گرفتن حرارت کمتر از خورشید و freeze و thaw cycles گرفت برای یک میلیارد سال است.

سپس 540 میلیون سال پیش این قانون آمده است: این انفجار کامبرین. میکروب تکامل به موجودات بزرگتر که شنا slithered و در نهایت crawled شده در سراسر این سیاره است. زندگی فرار کرده بود خود را در اوایل محدوده و زمین برای همیشه تبدیل شده است.

ما شیرجه رفتن سن علوم و زمانی که انسان شروع شد این سفر به درک ریشه های ما و دیدار با یک دانشمند درخشان به نام ویکتور Goldschmidt آن طول می کشد یک قدم بیشتر. به عنوان تایسون آن قرار می دهد “Goldschmidt دیدم زمین به عنوان یک سیستم واحد. او می دانست که به منظور به دست آوردن تصویر کامل شما می توانید فقط می دانم فیزیک و شیمی یا زمین شناسی.”

بیش از 30 سال آینده Goldschmidt خواهد دوباره اختراع جدول تناوبی و در حالی که آزار و اذیت توسط آلمان نازی برای یهودی او میراث او خواهد آمد به درک تکامل از مواد معدنی از عنصری به اشکال پیچیده تر. او شیفته اليوين و پس از جنگ او به چاپ یک مقاله پژوهشی چگونه مولکول های آلی پیچیده ممکن است منجر به منشاء حیات بر روی زمین و “ایده هایی که در کاغذ باقی ماند مرکزی به تلاش های ما برای درک اینکه چگونه در زندگی به دست می آمد,” تایسون می گوید که او از ما می خواهد که در آن زندگی ممکن است ریشه گرفته اند در جهان هستی است.

ما سوار بر یک تور از منظومه شمسی با تایسون شناسایی هر یک از سیاره خود محافظت پروتکل شماره به عنوان وقف توسط ناسا — شاخص چگونه به احتمال زیاد آن ممکن است برای یک سیاره یا ماه شامل زندگی چقدر مهم است برای محافظت از هر گونه اشکال ممکن است از زندگی وجود دارد.

برای مثال زمین تا ماه را یک پانل از زمین های بایر طبقه بندی شده است به عنوان یک “دسته من” جهان و سزاوار کمی توجه با توجه به آسیب رساندن به اکوسیستم با توجه به ناسا. مریخ از سوی دیگر یک “دسته V” سیاره با مناطق خاص که سزاوار بالاترین حمایت ما می توانید مدیریت — زندگی ممکن است وجود داشته وجود دارد و هنوز هم ممکن است. دیگر دو مکان در منظومه شمسی است که حکم “دسته V” حفاظت هستند ماه اروپا مشتری و قمر زحل انسلادوس.

مرتبط با: اگر ما پیدا کردن زندگی در اروپا یا انسلادوس از آن خواهد شد ‘2nd پیدایش’

کشتی از تخیل سر برای قمر زحل انسلادوس یک محدود “دسته پنجم” جهان است که آن را نگه می دارد به طور بالقوه زندگی-پناه دادن به اسرار پنهان عمیق در زیر سطح آن است. (اعتبار تصویر: کیهان استودیو)

انسلادوس که ناسا کاسینی ماموریت برای مطالعه 13 سال در حالی که در مدار زحل حکم اکتشاف بیشتر تایسون می گوید چرا که دانشمندان معتقدند یخی ماه می میزبان زندگی است. او به ما طول می کشد در زیر پوسته یخی و اقیانوس ها — به مراتب عمیق تر از هر روز زمین — که در آن ما می بینیم در زیر آب برج کربنات سازه های دیگر از “شهر از دست رفته از زندگی” که ممکن است پنهان زندگی-اشکال مشابه به کسانی که در پشت زمین. PH آب شبیه به زمین در اوایل اقیانوس ها به عنوان شرایط دیگر. زندگی به اندازه کافی زمان به تکامل اینجا ؟

تایسون بسته قسمت با یک به طور معمول فصیح فکر کردم: “ما فکر می کنم ما در این داستان است که ما در حال پایان همه و همه در جهان هستی است. در عین حال برای همه ما می دانیم که ما تنها محصول جانبی از ژئوشيميايی نیروهای آنهایی که هستند اتفاق می افتند در سراسر جهان … کهکشان ها را ستاره جهان … برای همه ما می دانیم سیارات و قمر را به زندگی است. می کند که زندگی را کمتر شگرف? یا بیشتر؟”

“کیهان: ممکن است جهان” برای اولین بار در مارس 9, National Geographic channel, و قسمت جدید پخش خواهد شد دوشنبه در 8 p. m. EDT/9 p. m. CT. این مجموعه همچنین انتظار می رود به اجرا در شبکه تلویزیونی فاکس در این تابستان.

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im