‘کیهان: ممکن است جهان’ قسمت 2 را به شما فکر می کنم

قسمت دوم از فصل با نام تجاری جدید 3 از “کیهان: ممکن است جهان” ما را به عنوان نشان می دهد بنابراین اغلب از دوران باستان بر روی زمین از طریق به لبه کهکشان. “کیهان” همیشه “فکر بزرگ” و این قسمت از این قاعده مستثنی است — در آن طول می کشد یک نگاه چگونه انسان همواره voyagers و کاشفان ترک راحتی از بومی سواحل به اکتشاف.

قسمت “زودگذر فیض منطقه قابل سکونت,” آغاز می شود با نیل دگراس تایسون تعمق امکان از تمدن های بیگانه داشتن جستوجو کرد کهکشان ما چهار میلیارد سال پیش به دنبال بالقوه زندگی-حمایت از سیارات است. در این وضعیت فرضی که این بیگانگان وارد در منظومه شمسی ما, زهره احتمال زیاد نگاه بیشتر سرسبز از زمين با بهره گیری از “آن زمان در منطقه قابل سکونت” به عنوان تایسون آن قرار می دهد. این مجموعه صحنه را برای این قسمت با اشاره به یک سیاره را در زمان نسبتا کوتاه در “نقطه شیرین” از یک سیستم ستاره و انسان در تلاش برای حرکت فراتر از آن و پیدا کردن مطلوب محیط. “فیض منطقه قابل سکونت یک زودگذر چیز و هیچ جهان طول می کشد برای همیشه لطفا برای” تایسون می گوید. “از کجا می خواهد برود هنگامی که خورشید ما را فضل ما را پشت دنیاهای دیگر… و زمین است و دیگر یک باغ برای زندگی ؟ ما گونه های مجموعه بادبان برای دور جزیره در اقیانوس وسیعی از کهکشان راه شیری?”

کشتی از تخیل تایسون slivery زمان-و-فضا-سفر وسیله نقلیه, پس از آن طول می کشد ما را به آینده دور نشان خورشید ما بزرگ شدن به یک غول سرخ — از بین بردن جیوه در این فرآیند است. در این دور آینده نقطه این قسمت شما را به بررسی بیرونی منظومه شمسی “شکار خانه” برای یک خانه جدید برای نژاد بشر است. نپتون قمر تریتون ظهور به عنوان محل ایده آل برای حل و فصل … برای یک زمان. اما در نهایت ما را مجبور به رفتن دورتر; “ترک منظومه شمسی ما و شجاع گسترده ته اقیانوس از فضای بین ستاره ای” را به عنوان تایسون آن قرار می دهد.

مرتبط: بهترین sci-fi تلویزیون نشان می دهد در Netflix بکشد

ما در حال حاضر فاصله 10000 سال به گذشته شاهد یک جامعه باستان در جنوب چین Lapita مردم به عنوان آنها به دنبال یک خانه جدید از طریق ناوگان ضعیف قایقرانی رفتس به فرار خود volcanically فعال زمین است. این انیمیشن بخش اسناد سفر طولانی خود را به حال و روز و تایوان و فیلیپین و فراتر از آن به غرب آفریقا و نیوزیلند. آنها انگیزه تغییرات در محیط زیست خود را? آیا کمبود مواد غذایی خار آنها را به ترک همینطور نوه ها از خانه ؟ و یا آن را به سادگی “چیزی ذاتی انسان در آنها می خواهم به دانستن آنچه که در خارج وجود دارد ؟” این قسمت می پرسد. و در نهایت تایسون ponders “و ما به کجا میرویم به بعد؟”

کشتی از تخیل در حال حاضر سر به فضای بین ستاره ای و 50 میلیارد مایل از زمین به عقب نگاه نسبت به خورشید ما و استفاده از آن به عنوان یک “کیهانی تلسکوپ.” خورشید به عنوان یک لنز بسیار زیاد با گرانش آن باعث عبور نور از اجسام دور در سمت دور به خم شدن یک پدیده شناخته شده به عنوان عدسی گرانشی. در سمت دور یک interstellar پروب به عنوان چشمی بزرگنمایی آنها 100 میلیارد بار به فاش کردن ریشه های جهان.. این پدیده به نمایش در قسمت استفاده می شود در زندگی واقعی با زمین-بر اساس دانشمندان به بررسی اشیاء در پایان دور از جهان هستی است.

این کیهانی تلسکوپ اجازه می دهد تا ما را به انجام بیش از فقط همکار بازگشت به زمان حال. تایسون به ما نشان می دهد چگونه عدسی گرانشی می تواند مورد استفاده برای جستجو کردن جدید, سیارات مشابه زمین در حال چرخش دور ستاره خود را بررسی اتمسفر برای شاخص های زندگی است.

“مولکول های خاص در رنگ امضا … اگر ما در این فضا از طریق یک spectrascope,” تایسون گفت: ما می توانیم شناسایی مولکولها در جو است که نشان می دهد “حضور اکسیژن و متان هستند که نشانه های ثبتشده از زندگی است.” او در ادامه اشاره می کند که ما در حال حاضر این تکنولوژی برای شروع چنین پروژه ای امروز و می پرسد: “هنگامی که شما مانند آینده شروع کنیم؟” کل بحث است underlaid با نشان دادن علامت تجاری جلوه های بصری خیره کننده است که آن را به زندگی است.

آنچه سپس خواهد گام بعدی خواهد بود ؟ “ما بزرگترین رویاهای از قرار دادن چشم ما در دنیاهای دیگر سفر به آنها را, آنها را خانه ما. اما چگونه ما وجود دارد؟” تایسون می پرسد.

cosmos: possible worlds neil degrasse tyson

یک صحنه را در 500 B. C. E. نشان می دهد که فارسی زن cradling نوزاد. (اعتبار تصویر: کیهان استودیو)

تایسون اشاره می کند که رسیدن به یک ستاره دیگر — حتی به عنوان “نزدیک” به عنوان پروکسیما قنطورس ما نزدیکترین همسایه در فقط 4.2 سال نوری دور — را سریع ویجر 1 فضاپیما 70,000 سال برای رسیدن به. چیزی بیشتر کارآمد مورد نیاز است اگر ما به انجام این کار و این قسمت را نشان می دهد آنچه که بهبود مهارت ممکن است: یک بادبان در فضا است که می تواند “سوار نور به عنوان [کشتی] هنگامی که سوار باد” تایسون توصیف. این فوتونی قایقرانی پروب مایل در قطر اما تنها در مورد 1/1000 ضخامت یک کیسه زباله و خواهد بود رو به معنی کسری از سرعت نور توسط فوتون از دو منبع خود را ستاره و یا از لیزر قدرتمند. سفر به پروکسیما b تنها سیاره در این سیستم که به نظر می رسد قابل سکونت در حال حاضر می تواند به کاهش فقط 20 سال است. پیام های ارسال شده به زمین از اطلاع رسانی ما از محیط و جو وجود دارد را فقط بیش از چهار سال به دریافت خواهید کرد. بنابراین در طول عمر ما, ما می توانید ببینید یک نمای نزدیک از یک سیاره در مدار یک ستاره — اولین گام در سفر به احتمالا ارسال crewed ماموریت به سایر سیستم های خورشیدی.

کشتی از تخیل به ما طول می کشد در یک تور از پروکسیما b و ما به سرعت متوجه است که tidally قفل سیاره خواهد بود به سادگی یک waystation در دیگر مهاجرت به ستاره. ما باید سریع تر starships برای که و یک مرد به نام میگوئل Alcubierre ممکن است فقط یک جواب قسمت دیکته. در سال 1994 Alcubierre مکزیکی فیزیکدان استدلال یک “پیچ و تاب درایو” است که ایجاد یک حباب از فضا زمان در اطراف یک فضاپیما ایجاد زمینه جرم منفی جلوتر از آن است. نتیجه این خواهد بود که یک کشتی موجود در “فضای طبیعی” خواهد بود که رو به سرعت باور نکردنی با انقباض فضا در مقابل آن و گسترش فضای پشت آن است. با تحقق این فرضیه مربوط به اینده, روش spacetravel ما قادر خواهد بود به بیش از سرعت نور و بدون نقض قوانین فیزیک از فضا زمان در داخل حباب است “طبیعی است.” تایسون خواستار آن را “یک موج گرانشی-ساخت دستگاه” است که می تواند سفر 600 تریلیون مایل “در یک چشم بر هم زدن.”

این سفر به پایان می رسد با مراجعه به داستانی “زمین جدید” به نام Tangaroa یک سیاره با یک مجموعه زیبا از حلقه های زحل گرفته شده است که ما terraformed و حل و فصل در یک آینده دور. این شاهکار مهندسی گسترش انسان “منطقه قابل سکونت” صدها سال نوری به جهان می دهد و ما گونه شانس دوم برای ثبات در جهان هستی است.

قسمت بسته در سخنان کارل ساگان با اذعان به این از بزرگترین دستاوردهای بشر. “ما از راه دور فرزندان با خیال راحت خاص در بسیاری از اجرامی در منظومه شمسی و فراتر از آن خواهد بود متحد خود را میراث مشترک خود را با توجه به سیاره خانه خود و با دانش که هر چه در زندگی دیگر ممکن است تنها انسان ها در تمام جهان آمده از زمین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im