‘کیهان: ممکن است جهان’ به ارمغان می آورد جستجو برای ET پایین به زمین

در قسمت های 7 و 8 “کیهان: ممکن است جهان” میزبان Neil deGrasse Tyson بررسی موضوعات علم به عنوان یک ابزار از امید و سرسختی و به عنوان یک وسیله ای است که نژاد بشر می تواند تحقق بخشیدن به پتانسیل واقعی.

قسمت 7 با عنوان “جستجوی هوشمند زندگی” با تمرکز به طور خاص در اولین تماس و جستجو برای حیات هوشمند در وسعت جهان هستی است. هستند انسان آماده به اولین تماس با دیگر موجودات هوشمند? است که تکنولوژی ما حتی به اندازه کافی پیچیده برای تشخیص سیگنال های ارتباطی از دیگر دنیا ؟

به دنبال پاسخ تایسون ما معرفی به چین پنج-صد متر دیافراگم کروی تلسکوپ و یا سریع به عنوان آن را معمولا شناخته شده است. سریع بزرگترین رادیو تلسکوپ روی زمین است و می تواند تشخیص امواج رادیویی در سراسر جهان است.

مرتبط با: 20 sci-fi, فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به شراب خواری دیده بان در Netflix بکشد در حال حاضر

در زیر چین پنج-صد متر دیافراگم کروی تلسکوپ (سریع) teems زیرزمینی شبکه محصول پایدار همکاری میان قارچ ها و گیاهان و باکتری ها و حیوانات: میسلیوم. (اعتبار تصویر: کیهان استودیو)

تایسون اشاره می کند که ما تنها فن آوری به تشخیص سیگنال های رادیویی برای کمی بیش از یک قرن, ساخت سریع واقعا به یاد ماندنی دستاورد است. سریع در حال حاضر شناسایی تعدادی از تپ اخترها — و یا جمع و جور ستارگان اجساد و ادامه خواهد داد برای جستجوی امواج گرانشی و نشانه هایی از هوش فرازمینی در میان دیگر داده های آن را جمع آوری.

با این حال وجود دارد پیچیده جهانی ارتباطات شبکه خبر در اینجا بر روی زمین است که ما فقط آگاه می شوند. تایسون تبدیل می شود توجه ما را به “پنهان ماتریس … ایجاد یک موافقتنامه همکاری میان قارچ ها و گیاهان و باکتری ها و حیوانات است.” او با اشاره به میسلیوم یک شبکه پیچیده ای از رشته های نخ مانند است که به شکل ساختار تابعی از یک قارچ و گسترش به دیگر گونه ها مانند درختان. این hauntingly زیبا hyphae یا شاخه رشته را تشکیل می دهند که میسلیوم نشان داده شده در نمایش با جلوه های ویژه به interweave در خاک زیر پای ما نشان می دهد جنگل ها’ پیچیده و پیوسته طبیعت است.

“که ما برای جستجوی هوش بیگانه هنگامی که ما حتی نمی تواند تشخیص و یا احترام به آگاهی همه در اطراف ما و یا حتی در زیر پای ما,” تایسون می گوید: قدم زدن از طریق جنگل در بالای خاک که حفاظت از میسلیوم در زیر پای خود. هنوز گفتگو با جهان متفاوت تایسون می گوید انجام خواهد شد در زبان علم است.

“کیهان” میزبان نیل دگراس تایسون وارد کاخ زندگی خیالی محل باستانی برج های مخفی توسط مه از زمان و enshrouded در اسطوره است. در اینجا او حرکت می کند و به آن بزرگترین و کهن ترین قلمرو به راه رفتن در میان زندگی در پایین از دریا. (اعتبار تصویر: کیهان استودیو)

“زبان نمادین دانشمند و ریاضیدان و مهندس جلوگیری از آن چیزهایی است که در ترجمه از دست رفته از یک فرهنگ به فرهنگ دیگر” تایسون می گوید, توضیح داد که این نوع از زبان دقیق تر و کمتر به توليد ، اگر پیدا کنیم و فرازمینی هوشمند زندگی ما بود برقراری ارتباط با آنها را در یک زبان است که شبیه به یک کامپیوتر زبان برنامه نویسی ساخته شده است در کد باینری?

انسان در واقع در حال حاضر ساخته شده “اولین تماس” با دیگر حیات هوشمند که ارتباط از طریق معادلات و زبان نمادین تایسون امتیاز: زنبور عسل است. حشرات به طور کلی نقش مهمی در توسعه جهان طبیعی عمدتا توسط گرده. هر دانه گرده شده است”مجسمه متفاوت تکامل — هر یک رمان استراتژی برای بقاء و تیز با وسعت گسترده ای از زمان” تایسون می گوید.

حشرات به عنوان بخشی از تاریخ زمین به زمین خود را; “بزرگ Ordovician تنوع زیستی رویداد” هنگامی که جهان ما شروع به تغییر به عنوان گیاهان و حشرات به سمت دریا و شروع به ساختن زمین خانه شان رخ داده است حدود 480 میلیون سال پیش (یا Dec. 20 در تایسون “تقویم کیهانی” که در آن انفجار بزرگ علائم روز اول سال نو). جهان تایسون توصیف یک بیگانه; غول قارچ برج بیش از درختان است که تنها رشد چند فوت قد و حشرات حکومت آسمان دست نخورده توسط دیگر موجودات بالدار.

در کاخ زندگی “کیهان” میزبان Neil deGrasse Tyson برخورد Saccorhytus coronarius. زمانی که در آن زندگی می کردند 550 میلیون سال پیش این گونه بود میکروسکوپی. اما در حال حاضر آن بيشترین. این موجود است که قدیمیترین جد مشترک ما هنوز یافت می شود یک اتصال فیزیکی ما به اشتراک گذاری با تقریبا هر حیوان روی زمین است. (اعتبار تصویر: کیهان استودیو)

آن اتریش ethologist کارل فون Frisch که قفل اسرار زنبور عسل رفتار در اوایل قرن 20th. “برای هزاران سال زنبور عسل بوده است نمادهای بی فکر صنعت … دستبند به دلتنگ نقش های اختصاص یافته به آنها را از طبیعت می گوید:” تایسون اما فون Frisch موجود در مطالعات خود که زنبورها منجر شود بسیار پیچیده تر زندگی می کند. آنها برقراری ارتباط از طریق معادلات ریاضی بیان شده در جنبش های خود را ظاهر می شود به چشم ندیده بود و کمی بیشتر از یک پیچاندن اما در واقعیت می تواند فوق العاده دقیق مجموعه ای از مختصات به یک منبع غذایی متر دور.

تایسون خواستار این “اولین تماس با داستان” از آنجا که زنبور عسل و انسان تکامل یافته در شرایط بسیار مختلف مدار و در عین حال هر دو گونه در معرض خطر همه چیز و انتخاب ناشناخته; آن را به عنوان اگر وجود دارد یک نانوشته کد مشترک به زنبور عسل و انسان رانندگی کسانی که جاه طلبی. این پژواک کار افسانه ای دانشمند چارلز داروین که متوجه شدم اگر تمام زندگی مرتبط است برخی مفاهیم فلسفی را دنبال میکردم. داروین متوجه ما هستند “احاطه شده توسط راه های دیگر از زنده بودن و آگاهانه” تایسون می گوید و این که علم تا به حال بالقوه برای گسترش ظرفیت ما برای همدلی و شفقت است.

“قربانی کاسینی”

ساختمان در این تم از شفقت و جاه طلبی قسمت 8, “قربانی کاسینی,” تواریخ قصه فداکاری و نشان می دهد که کوچک دیده می شود احساسات و عواطف است که اغلب همراه ما بیشترین تلاش علمی. قسمت افتخارات تلاش و فداکاری از دانشمندان جیووانی کاسینی, Galileo Galilei, کریستین هویگنس و الکساندر Shargei, در میان دیگران.

قسمت باز می شود با تایسون روکش از کاسینی-هویگنس ماموریت یک تلاش مشترک بین ناسا و آژانس فضایی اروپا است که راه اندازی Oct. 15, 1997. این فضاپیما خواهد سوار در یک سفر حماسی است که بیش از دو دهه و به اوج رسیدن در یک نهایی کشنده ماموریت نابودی خود را با پرواز خود را به زحل جو در سال 2017.

فضاپیما فرستاده شده به خارجی ترین مناطق منظومه شمسی ما مانند کاسینی را به ارمغان آورد اطلاعات با ارزش. محققان به خصوص علاقه مند در هر گونه اطلاعات در مورد مرموز سیاره حلقه دار که گیج اوایل دانشمندان سیاره ای مانند گالیله. این حلقه سیستم شده اند دشوار به تشخیص; گالیله تحقیقات اولیه بر روی زحل او را به حال معتقدم که این سیاره تا به حال متقارن دو قمر است که ما در حال حاضر می دانیم به حلقه های زحل. چه خواهد گالیله می گویند اگر او می تواند دیدن زحل به عنوان ما آن را در حال حاضر از طریق چشم از قدرتمند ابزار علمی?

چرا برخی از جوانان حلقه و دیگران نمی شود ؟ در اینجا ما تصور ما چه سیاره خود را نگاه مانند یک حلقه سیستم. (اعتبار تصویر: کیهان استودیو)

فضاپیمای ویجر 2 فضاپیمای کاسینی و همچنین ارسال اطلاعات با ارزش در مورد اتمسفر و دیگر خواص فیزیکی کیهانی ما همسایه گریزان اورانوس. بدون ویجر 2, ما نمی خواهد می دانم که در مورد این سیاره طولانی تابستان و زمستان و یا در حالی که اورانوس تولید نمی کند هر گونه حرارت داخلی و لبه بیرونی آن فضای داغ تر از 500 درجه فارنهایت (260 درجه سانتیگراد), اورانوس نیز دارای سردترین ابرها در منظومه شمسی نزدیک به 400 درجه فارنهایت (240 درجه سانتیگراد) زیر صفر است.

جالب اینکه تایسون نظرات جیووانی کاسینی در اوایل زندگی در آنچه که در حال حاضر ایتالیا او اشاره می کند که دانشمند ایتالیایی شروع کار خود را به عنوان یک ستاره شناس; یک pseudoscientist. لویی چهاردهم فرانسه با “خورشید شاه” چه کسی خواهد بود که برای اولین بار پادشاه به رسمیت شناختن قدرت علم و فرصت آن فراهم امنیت ملی خواهد نقش محوری در کاسینی توسعه حرفه ای. آن لویی چهاردهم که تاسیس رصدخانه پاریس — علمی نیروگاه — و که به کاسینی ابزار مورد نیاز او به دنبال تحقیقات خود را.

گرانش یک کیسه بزرگ از کلاهبرداری, none lovelier از حلقه سیستم های انجمن. (اعتبار تصویر: کیهان استودیو)

کاسینی مشاهدات زحل و اقمارش را پایدار اثر در جهان علمی در میان دیگر دستاوردهای دوست داشتن کشف مشتری لکه بزرگ سرخ (مستقل از رابرت هوک) و داشتن محاسبه طول یک روز در مریخ; او تنها با 3 دقیقه.

کار کاسینی در زحل نیز تا حد زیادی تقویت انسان آگاهی در این سیاره در زمان او بود که برای اولین بار به می دانم که حلقه های زحل تشکیل شده بودند از ماهواره ها در مدار این سیاره و وجود شکاف بین آنها را. چند دهه بعد اتوبوس-اندازه 12,000-lb. (5,400 کیلوگرم) فضاپیما فرستاده شده در یک سال-مدت سفر به که همان جسم آسمانی خواهد بود نام خود را در حافظه است.

دانشمندان که از نزدیک با کاسینی-هویگنس فضاپیما برخی از آنها از همان ابتدا بدون شک تبدیل شد و عاطفی آن را به عنوان تکمیل نهایی آن ماموریت آیا به عنوان تماشاگر در سراسر جهان که خود را شاهد لحظات پایانی.

پروب را travails اما نمی تواند نسبت به درد و تراژدی دانشمند و رویایی Oleksandr Shargei یک فراموش شده پیشگام spaceflight. Shargei یتیم در سن جوانی و در حالی که تحصیل در رشته مهندسی در یک دانشگاه در سنت پترزبورگ روسیه تدوین شد و به ارتش برای خدمت به امپراتوری روسیه در جنگ جهانی اول پس از انقلاب روسیه هنگامی که بلشویکها سرنگون کردن دولت او تغییر نام خود را به یوری Kondratyuk از ترس برای زندگی خود را.

در سال 1926 Kondratyuk خود-انتشار مقاله در موشک حرکت و فضا استعمار که تا پایان گرفتن توجه از یک مهندس مشغول به کار در برنامه آپولو جان Houbolt دهه بعد. Houbolt را به روز رسانی Kondratyuk این نظریه معتقد ناسا برای انتخاب قمری مدار قرار ملاقات گذاشتن طرح پرواز برای آپولو و برای برنده شدن در این مسابقه فضایی.

NASA engineer John Houbolt, as seen in 1962, shows on a blackboard his Lunar Orbit Rendezvous (LOR) concept for landing on the moon. Houbolt, 95, died on April 15, 2014.

ناسا مهندس جان Houbolt به عنوان دیده می شود در سال 1962 نشان می دهد بر روی یک تخته سیاه خود را قمری orbit rendezvous (LOR) مفهوم برای فرود بر روی ماه. (اعتبار تصویر: ناسا)

دیدن فیلم از آپولو 11 در قسمت باعث احساساتی احساس آن را به عنوان dawns بر ما که ما شاهد Kondratyuk این رویاها را به واقعیت تبدیل و رویاهای خود را هنوز هم در حال آمدن درست به این روز حتی ماموریت کاسینی با استفاده از گرانش کمک مانور همچنین تصور Kondratyuk به اکتشاف زحل سیستم.

نهایی صحنه قسمت از Kondratyuk کودکی خانه — جایی که او تحمل بسیار فاجعه در سال های اولیه خود را و به دنبال پناه در کتاب های فیزیک. آن را نیز در اینجا است که آپولو 11 فضانورد نیل آرمسترانگ زیارت ساخته شده پس از تاریخی خود را پرواز به ماه به افتخار مردی که ساخته شده است که سفر ممکن است.

“وجود دارد همه نوع داستان در تلاش برای درک کیهان” تایسون نشان دهنده. “گاهی اوقات رویاهای خود را با تو بمیرم اما گاهی اوقات دانشمندان دیگر سن آنها را انتخاب کنید و آنها را به ماه و فراتر از.”

“کیهان” پخش در کانال نشنال جئوگرافیک در روزهای دوشنبه در 8 p. m. و/9 p. m. CT و خواهد بود reprised در شبکه تلویزیونی فاکس در این تابستان.

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>