عشق کیهانی: قلب و روح nebulas را تصرف قلب خود را در روز ولنتاین (عکس)


این عمیق-فضای تصویر را نشان می دهد قلب و روح nebulas درخشان در مایل به قرمز رنگ از انرژی هیدروژن است. عکس دستگیر شد از Cumeada رصدخانه در پرتغال آسمان تاریک Alqueva رزرو. (اعتبار تصویر: میگوئل کلرو)

میگوئل کلرو یک عکاس حرفه ای, نویسنده و علم ارتباط برقرار مستقر در لیسبون پرتغال که ایجاد تصاویر دیدنی از آسمان شب. به عنوان یک رصدخانه جنوبی اروپا عکس, سفیر, یک عضو از جهان در شب و رسمی astrophotographer از آسمان تاریک Alqueva رزرو, او متخصص در فصل “skyscapes” که اتصال زمین و آسمان شب است. تاریخ کلرو در اینجا به عنوان او طول می کشد ما را از طریق عکس خود را “قلب و روح Nebulas — کیهانی تعجب به عنوان دیده می شود از Alqueva.”

عمیق-آسمان گسترده ای در زمینه نمای دستگیر شده در هیدروژن-آلفا و نور مرئی را نشان می دهد قلب و روح nebulas درخشان در مایل به قرمز رنگ از انرژی هیدروژن است. آنها در واقع در صورت فلکی ذاتالکرسی حدود 6,000 سال نوری دور از زمین است. قلب سحابی تعیین شده IC 1805 واقع در سمت چپ تصویر و روح سحابی (IC 1871) در سمت راست است.

با هم این دو nebulas span حدود 300 سال نوری با توجه به ناسا. زیبا قلب سحابی که در مرکز آن یک خوشه باز ستاره شناخته شده به عنوان Melotte 15 که شامل چندین ستاره درخشان نزدیک به 50 برابر جرم خورشید ما است.

مرتبط با: روز ولنتاین در فضا: عشق کیهانی, عکس,

برای گرفتن این مرئی نور و هیدروژن-آلفا تصویر من با استفاده از یک کانن 6D اصلاح DSLR astrophotography دوربین با یک تاکاهاشی BNPP-106ED تلسکوپ با یک EM200 استوایی کوه و یک خودکار هدایت QE کاهنده. دوربین برنامه ریزی شده بود به ساقه با تنظیمات ISO 1600 و 2500.

نهایی کامپوزیت ترکیبی از 46 نور مرئی (RGB) فریم 150-دوم مواجهه plus 24 باند باریک (هیدروژن-آلفا فیلتر) قاب 360-دوم مواجهه. کل زمان ترکیب شده بود 259 دقیقه است. پردازش تصویر به پایان رسید با PixInsight 1.8.8-3 و Adobe Photoshop CC سال 2020 است. عکس دستگیر شد از Cumeada رصدخانه در آسمان تاریک Alqueva رزرو در رگوئنگوس د مونساراز پرتغال.

به چاپ کلرو شگفت انگیز astrophotography بازدید خود هنر چاپ در فروشگاه www.miguelclaro.com/prints. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im