Coronavirus واکسن ممکن است برای افراد مسن–و این آزمایشگاه با هدف تغییر که

هر کس موافق است که یک واکسن ضروری خواهد بود برای جلوگیری از گسترش جهانی COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. اما Ofer لوی یک پزشک و دانشمند در بیمارستان کودکان بوستون نگرانی که واکسن طراحی شده امروز نمی شود به اندازه کافی موثر برای افرادی که آنها را بیشتر نیاز دارید: افراد مسن است.

“هر چه ما توسعه ما رو به مطمئن شوید که آن را با این نسخهها کار در سالمندان. در غیر این صورت ما ندارد و ما چشم بر روی توپ. و در حال حاضر راه واکسن در حال توسعه چشم نیست بر روی توپ می گوید:” لوی, یک بیماری عفونی پزشک که هدایت دقیق برنامه واکسن در کودکان بوستون. داده های اولیه نشان می دهد این ویروس است که باعث COVID-19 بیشتر به شدت تحت تاثیر افرادی که مسن تر از 60 و کسانی که موجود شرایط پزشکی مانند دیابت و بیماری های قلبی یا بیماری های ریوی. یک واکسن است که محافظت از افراد جوان می کند, ویروس, گسترش, اما یکی که محافظت بیشتر آسیب پذیر خواهد شد به طور مستقیم صرفه جویی در زندگی می کند او می گوید.

در طبقه هشتم از دانشگاه هاروارد موسسات پزشکی ساختمان لوی و همکارانش با هدف طراحی یک واکسن است که کار خواهد کرد برای مردم در تمام سنین است. استراتژی خود را شامل آزمایش نامزد واقعی تر تنظیم از بسیاری از آزمایشگاه ها استفاده کنید و اضافه کردن یک کمکی — یک ماده است که باعث افزایش اثربخشی واکسن در حالی که اجازه می دهد حداقل دوز ممکن است.

در بانک ها از فریزر نگه داشته و در -80 درجه فارنهایت محققان ” آزمایشگاه ذخیره کرده است و صدها نمونه از سلول های اهدا شده توسط بیمارانی که تحت درمان قرار گرفتند در نزدیکی بریگهام و بیمارستان زنان قبل از زمان شیوع. در یک کشور همسایه فریزر به تازگی وارد نمونه از پروتئین ویروسی که واکسن را هدف قرار خواهد داد. این نمونه ها اجازه خواهد داد که لوی و همکاران خود را برای تست واکسن کمکی ترکیبات به طور مستقیم بر روی سلول ها از افراد مسن است. در مقابل اکثر تحقیقات واکسن به جای آن شروع می شود با سلول های از موش های جوان رشد در خون محصولات از گاو است.

ده ها تن از آزمایشگاه در سراسر جهان در حال کار بر روی واکسن نامزدهای اما آن است که خیلی زود به می دانم که آنهایی که پیشرفت خواهد کرد و به اندازه کافی دور را به نفع خود تصویب—و است که می تواند حداقل 12 تا 18 ماه ، زمان خواهد شد بگویید اگر هر یک از آنها به خوبی کار خواهد کرد در افراد مسن می گوید: Seth برکلی مدیر عامل شرکت Gavi, the Vaccine Alliance, خصوصی, عمومی مشارکت فراهم می کند که واکسن برای نزدیک به نیمی از کودکان جهان. “واقعیت این است که: ما باید بسیاری از عکس در هدف در اینجا,” او می گوید.

لوی برنامه در کودکان بوستون متمرکز بود در واکسن آنفولانزا تحقیق, اما آن را شروع به محوری به کروناویروس کار در ژانویه 1, زمانی که دیوید Dowling, یک vaccinologist و درمان در این گروه شروع به شنیدن در مورد عجیب و غریب شیوع پنومونی در چین در شهر ووهان. وقتی که او متوجه شدند که این ویروس عمدتا تحت تاثیر افراد, او شروع به نگران باشید. “من گفت:” هر کس در حال رفتن به یک اشتباه بزرگ است. آنها در حال رفتن به در حال توسعه یک واکسن است که با این نسخهها کار در یک راه طبیعی و سالم جمعیت و آنها در حال رفتن به دست افراد مسن. و همه ما در حال رفتن به از دست دادن یک سال,'” Dowling می گوید. او شروع به فکر کردن در مورد چگونه او می تواند به دنبال یک واکسن کمکی ترکیب برای این رمان پاتوژن.

سیستم دفاعی بدن را تقویت

انسان سیستم ایمنی بدن Dowling می گوید: به طور کامل تبدیل در طول هفته اول پس از تولد و به طور چشمگیری تغییر دوباره در سن. بنابراین یک واکسن موثر است که در افراد سالم ممکن است به خوبی کار نمی کند یا در ابتدا و یا پایان زندگی.

برای مثال دارویی, غول گلاکسو توسعه یک واکسن مالاریا در هزینه حدود 2 میلیارد دلار بود که نشان داده شده است برای محافظت از 30 تا 50 درصد بزرگسالان و حدود 19 درصد از نوزادان Dowling می گوید. اما به نظر می رسد به ارائه حفاظت کمتر به نوزادان با سن کمتر از شش ماه—که در بالاترین خطر ابتلا به مرگ ناشی از مالاریا. در یک سال 2016 مطالعه داولینگ و لوی دریافتند که سلول های سفید خون از نوزادان نه کوه یک پاسخ قوی به کمکی شبیه به یک در واکسن مالاریا نشان می دهد که نیاز به شناسایی کمکی بیشتر با فعالیت در اوایل زندگی است.

David J. داولینگ و Ofer لوی. اعتبار: Michael Goderre

لوی و Dowling در حال حاضر شروع به توسعه و تست کمکی همراه با COVID-19 واکسن نامزدها. لوی می گوید “منو” خود را از کمکی بخشی از آن این تیم قبلا تست به عنوان بخشی از آن واکسن آنفولانزا کار شامل برخی از آنها خرید کردن قفسه بعضی ها که وطنی (بر اساس مطالعات غربالگری کوچک مولکول های پشتیبانی شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت) و برخی از دیگر مراکز علمی و یا شرکت های در حال توسعه و خواسته اند به ارزیابی.

این تیم در کودکان بوستون است که نه تنها گروه آزمایش کمکی. این هفته برای مثال Dynavax فن آوری فرآورده های دارویی نو ترکیب واکسن توسعه در Emeryville کالیفرنیا و شبدر بلجس یک چین مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت وارد همکاری پژوهشی به مطالعه یک واکسن کمکی ترکیبی برابر COVID-19. شبدر در حال توسعه مبتنی بر پروتئین coronavirus کانديد واکسن به نام COVID-19 S-Trimer و Dynavax ارائه مهارت های فنی و شرکت کمکی CpG 1018 با توجه به مشترک مطبوعاتی از شرکت.

اگر چه مالیات و Dowling این پروژه هنوز در مرحله برنامه ریزی آنها با هدف به آزمون تعداد زیادی از واکسیناسیون-کمکی جفت در سلول از افراد مسن است. برنامه این است که برای پیدا کردن کاندیدای امیدوار کننده ترکیبات قبل از حرکت آنها را بر روی موش آزمایش است که به طور کلی مهم برای فدرال تصویب. وجود دارد بسیاری از متغیرهای درگیر—که سلول میزبان پروتئین به هدف که کمکی به استفاده از راه واکسن حاوی این جمعیت های مختلف است که نیاز به خطاب—که این امر امکان پذیر نمی شود برای تست هر ترکیب ممکن در آزمایش های بالینی. به جای بررسی این ترکیبات در یک سلول فرهنگ می تواند سرعت بخشیدن به توسعه واکسن و کاهش آن خطر لوی می گوید. این محققان امیدوارند در نهایت آزمون خود را نامزد واکسن کمکی جفت در افراد سالمند در سراسر جهان تا مطمئن شوید که محصول نهایی کار خواهد کرد به عنوان گسترده طیف وسیعی از مردم که ممکن است او می افزاید.

دیگر واکسن تلاش

بسیاری از گروه های دیگر—از جمله حداقل 40 شرکت در سراسر جهان در حال کار بر روی خود را COVID-19 واکسن. Cambridge, Mass., شرکت زیست فناوری مدرن پشتیبانی شده توسط NIH توسعه داده است یک نامزد با استفاده از توالی ژنتیکی از ویروس است و در حال حاضر در حال آزمایش در بیماران است. مدرن رویکرد است که بر اساس پروتئين-ساخت دستورالعمل به نام messenger RNA یا mRNA هرگز شاغل در تایید واکسن. اما قبل از COVID-19 شیوع این تکنولوژی تا به حال تست شده در حدود 1000 نفر از افراد سالم و آن را به طور موثر ایجاد یک پاسخ ایمنی بدن در برابر بیماری های دیگر گفت: Tal Zaks, مدرن افسر ارشد پزشکی در یک مقاله منتشر شده در اواخر ماه ژانویه است. او اضافه کرد که عوارض جانبی بسیار ناچیز است و که افراد مسن تر بهره برده تا آنجا که آنهایی که جوان است. “بر اساس اساسی ایمونولوژی و داده های اولیه ما انتظار من این است که آن کار را در افراد مسن به عنوان به خوبی به عنوان آن را در بزرگسالان جوانتر,” Zaks گفت.

اما Dowling شک و تردید است که چنین رمان تاکتیک را می توان مورد استفاده برای ایجاد میلیاردها دوز که مورد نیاز خواهد بود در سراسر جهان است. و او اعتماد به نفس کمتر از Zaks که آن را به محافظت از خانه مردم آسیب پذیر است. “ما ممکن است یک واکسن است که کار می کند اما نمی تواند کوچک یا یک واکسن است که کار نمی کند و می تواند کوچک” Dowling می گوید.

در یکی دیگر از رویکرد Homan Strbo یک میکروبیولوژیست و درمان در دانشگاه میامی شده است همکاری با حرارت بیولوژیک در کارولینای شمالی به تحقیقات یک پروتئین به نام gp96 که باعث هر دو یک هدف پاسخ ایمنی و گسترده تر “ذاتی” یک—به ویژه در ریه ها و روده و دستگاه تناسلی. “مناسب فعال شدن پاسخ ایمنی ذاتی چیزی است که رانندگی خود را موفقیت آمیز واکسن پاسخ ایمنی است. بدون شک وجود دارد که در مورد” Strbo می گوید. به یک معنا او می افزاید: gp96 به عنوان هر دو یک واکسن و کمکی, پس از آن خواهد شد امیدوارم کار به خوبی در افراد مسن تر از 60.

لوی و Dowling اعتراف کنم که دیگر واکسن بیشتر جلوتر از تلاش های خود را با برخی از در حال حاضر شروع بشر تست. اما محققان فکر می کنم کار خود را کارآمد تر در دراز مدت به دلیل آنها را ترک آزمایشگاه با بیشتر محصول موثر. “چه سریعتر” لوی می پرسد فصاحت پیدا کردن یک واکسن کمکی ترکیبی در آزمایشگاه “و یا انجام 50 پیچیده و گران مطالعات بالینی و پیدا کردن بعد که واکسن مشغول به کار بهترین برای آسیب پذیر ترین در میان ما؟”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de