Coronavirus واکسن: پنج سوال کلیدی به عنوان محاکمات شروع

فشار به کروناویروس واکسن در حال حرکت در سرعت فوق العاده خطرناک. این هفته برای اولین بار از چند ده نفر داوطلب سالم در سیاتل, واشنگتن, دریافت واکسن در فاز 1 ایمنی محاکمه اسپانسر شده از طرف دولت ایالات متحده. ایمنی مشابه محاکمه دیگر coronavirus واکسن نیز به زودی آغاز خواهد شد.

حتی به این “برای اولین بار در انسان’ محاکمه رفتن, کلید سوالات در مورد چگونه سیستم ایمنی بدن ما دعوا کردن ویروس — و چگونه با خیال راحت ماشه مشابه پاسخ ایمنی با یک واکسن بدون جواب باقی می ماند. پاسخ ممکن است به زودی از مطالعات از افراد آلوده و مدل های حیوانی اما برخی از محققان می گویند که کمبود اطلاعات باید در حفظ و کارشناسان از آغاز ایمنی محاکمه در مردم است. برخی دیگر نگران هستند که اگر واکسن نامزدها منتشر شده شتاب برنامه تبدیل به بی اثر و یا بدتر نا امن آن می تواند به ارسال و محققان بازگشت به تخته رسم و در نهایت به تأخیر انداختن توسعه و در مقیاس گسترده ای رول از یک واکسن موثر.

در اینجا برخی از سوالات کلیدی که دانشمندان امیدوارند به پاسخ به توسعه coronavirus واکسن.

آیا مردم توسعه ایمنی ؟

واکسن کمک به یک فرد برای ایجاد یک پاسخ ایمنی در مقابل عفونت بدون اینکه در معرض پاتوژن. مطالعات دیگر coronaviruses مانند چهار که باعث برخی از رایج سرماخوردگی منجر اکثر محققان به فرض که افرادی که بهبود از SARS-CoV-2 عفونت خواهد بود محافظت از عفونت مجدد برای یک دوره از زمان. اما این فرض نیاز به حمایت شواهد می گوید: Michael Diamond, ویروسی immunologist در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس ، “ما نمی دانم که خیلی در مورد ایمنی به این ویروس است.”

یک preprint نوشته شده آنلاین در 14 مارس توسط یک تیم مستقر در چین از نگاه دو rhesus macaques (Macaca mulatta) که تا به حال بهبود از SARS-CoV-2 عفونت که باعث شد آنها تنها بیماری خفیف است. میمون ها به نظر نمی رسد برای تبدیل شدن به دوباره آلوده هنگامی که محققان در معرض آنها را به این ویروس برای بار دوم چهار هفته پس از اولیه خود و قرار گرفتن در معرض. محققان به دنبال شواهدی وجود دارد که انسان واکنش نشان می دهند در همان راه به عنوان مثال با مطالعه افراد به طور بالقوه در معرض چندین بار الماس می گوید.

اگر انسان فراموش توسعه ایمنی, چه مدت طول می کشد ؟

که یکی دیگر ناشناخته است. ایمنی کوتاه مدت است و برای coronaviruses است که باعث سرماخوردگی شایع; حتی افرادی که سطح بالایی از آنتی بادی علیه این ویروس هنوز هم می تواند آلوده می گوید: استنلی پرلمن یک coronavirologist در دانشگاه آیووا در شهر آیووا.

شواهد بیشتر مبهم برای دو coronaviruses است که باعث شیوع: کسانی که باعث سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). پرلمن می گوید تیم خود را پیدا کرده است که پس از مردم بعد از بهبود از MERS خود آنتی بادی بر علیه ویروس افت شتاب. او همچنین می گوید که تیم خود را به جمع آوری داده ها — هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده — نشان می دهد که سارس آنتی بادی هنوز هم در حال حاضر در بدن 15 سال پس از عفونت است. اما روشن نیست که آیا این پاسخ ایمنی بدن است که به اندازه کافی برای جلوگیری از عفونت مجدد. “ما اصلا خوب شواهد دراز ایمنی, اما ما همچنین لازم نیست که واقعا اطلاعات خوبی از هر دو سارس و MERS,” پرلمن می افزاید.

چه نوع پاسخ ایمنی باید واکسن توسعه دهندگان به دنبال?

مرحله 1 آزمایشی آغاز شد که در این هفته با تمرکز بر ایمنی واکسن طراحی و توسعه توسط مدرن, یک شرکت مستقر در کمبریج ماساچوست است. اما محققان نیز نگاه از نزدیک در طبیعت از پاسخ ایمنی واکسن احضار.

این مدرن واکسن متشکل از یک مولکول RNA. مانند بسیاری از دیگر SARS-CoV-2 واکسن در توسعه آن طراحی شده است برای آموزش سیستم ایمنی بدن به آنتی بادی است که تشخیص و جلوگیری از سنبله پروتئین است که این ویروس با استفاده از ورود به سلول های انسان است.

“من فکر می کنم آن را معقول و منطقی به عنوان اولین عبور کند اما ما یاد بگیرند که شاید در بادی پاسخ به سنبله به طور انحصاری ممکن است کل داستان می گوید:” الماس. موفق SARS-CoV-2 واکسن ممکن است نیاز به سریع بدن به تولید آنتی بادی است که بلوک دیگر پروتئین های ویروسی, مثلا و یا سلول های T که می تواند تشخیص و کشتن سلول های آلوده.

چگونه ما می دانیم اگر یک واکسن است که به احتمال زیاد به کار می کند ؟

به طور معمول واکسن به انسان آزمایش پس از آزمایش های ایمنی و اثربخشی در حیوانات. اما مدرن واکسن و دیگری در حال طراحی و توسعه توسط Inovio داروسازی در پلیموث جلسه پنسیلوانیا در حال آزمایش در حیوانات در همان زمان به عنوان انسان فاز 1 آزمایش اتفاق می افتد. Inovio برنامه های خود را آغاز کرد و دادگاه در ماه آوریل است.

“در غیر اضطراری وضعیت شما ممکن است انجام این کار در بیشتر سریال راه, اما در این مورد بسیاری از چیزهایی که انجام می شود به صورت موازی می گوید:” بارنی گراهام معاون-مدیر ما موسسه ملی بهداشت (NIH) واکسن مرکز تحقیقات در Bethesda, Maryland است که حمایت مدرن آزمایش واکسن.

در 2 مارس preprint گزارش محققان تزریق Inovio را واکسن — در یک مولکول DNA حامل دستورالعمل به سنبله پروتئین به موش و خوکچه هندی. آنها دریافتند که این حیوانات تولید شده هر دو آنتی بادی ها و سلول های T در برابر ویروس. مطالعه رهبر کیت برادریک Inovio ارشد معاون رئیس جمهور به صورت بالینی و تحقیق و توسعه می گوید که تیم او در حال حاضر با توجه به این واکسن به میمون است و به زودی برای شروع مطالعات که در آن واکسینه حیوانات مبتلا به این ویروس هستند به ببینید که آیا آنها محافظت می شود. از جمله ‘چالش’ مطالعات نیز در این نسخهها کار میکند برای مدرن واکسن گراهام می گوید.

او اضافه می کند که بزرگ و پر هزینه آزمایشات که آیا یک واکسن می تواند به جلوگیری از عفونت در افراد معتاد اقدام بدون چنین داده ها از حیوانات. الماس انتظار دارد که به عنوان محققان اطلاعات بیشتر در مورد عفونت از هر دو مطالعات انسانی و حیوانی آنها را بهتر حس که واکسن به احتمال زیاد به کار می کنند. “این ممکن است کارآمد ترین راه برای انجام آن است. اما ممکن است مصلحت ترین راه برای تولید یک واکسن می گوید:” الماس.

آن را بی خطر است ؟

چرا که آنها با توجه به تعداد زیادی از افراد سالم واکسن معمولا باید بالاتر, بار, برای ایمنی از داروهای تجویز شده برای افرادی که در حال حاضر بیمار است. با SARS-CoV-2 واکسن اصلی محققان نگرانی های ایمنی برای جلوگیری از پدیده ای به نام بیماری افزایش است که در آن واکسینه افرادی که آلوده به توسعه بیشتر در فرم شدید این بیماری نسبت به افرادی که هرگز واکسینه شده است. در مطالعات تجربی سارس واکسن گزارش شده در سال 2004 واکسینه بلاگها توسعه صدمه زدن به التهاب در کبد آنها پس از آلوده شدن با این ویروس.

پیتر hotez را بازتوییت کرد یک واکسن دانشمند در کالج پزشکی بیلور در هوستون, تگزاس, فکر می کند که بالقوه واکسن باید آزمایش می شود در حیوانات اولین بار برای رد کردن بیماری افزایش قبل از آزمایش حرکت بر روی انسان است. او می گوید: او می داند استدلال برای هل دادن SARS-CoV-2 واکسن های انسانی, تست سرعت, اما می افزاید که به دلیل احتمال این که یک واکسن می تواند موجب افزایش بیماری “من مطمئن هستم که این واکسن شما می خواهید به انجام آن”.

در تست مدرن واکسن گراهام می گوید: NIH حرکت خواهد کرد به بزرگتر مطالعات انسانی تنها یک بار در مطالعات انسانی و حیوانی تایید می کنند که این واکسن بی خطر است. او می گوید: خطر افزایش کم است اما “خطر نمی واکسن پیشرفته به سرعت — به طوری که ما می توانیم چیزی در دسترس برای بعد از فصل زمستان به حداقل تست در این زمینه — که خطر نسبتا بالا”.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 18 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net