Coronavirus واکسن محاکمه تحویل داده اند خود را برای اولین بار نتایج-اما وعده خود را هنوز مشخص نیست

به عنوان coronavirus واکسن تصادف از طریق توسعه و دانشمندان در حال گرفتن اولین نگاه خود را در اطلاعات اشاره است که در چگونه به خوبی مختلف واکسن به احتمال زیاد به کار می کنند. این تصویر تا کنون تیره است.

در 18 مه ما بیوتکنولوژی شرکت مدرن نشان داد اولین اطلاعات از یک محاکمه انسان: آن COVID-19 واکسن باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن در افراد و محافظت موش ها از ریه عفونت با کوروناویروس سارس-CoV-2. نتایج — که این شرکت مستقر در کمبریج ماساچوست اعلام کرد در آزادی مطبوعات — به طور گسترده ای به عنوان تفسیر مثبت و فرستاده قیمت سهام صعودی. اما برخی از دانشمندان می گویند که به دلیل داده نشده است منتشر شده و در آنها فاقد جزئیات مورد نیاز به درستی ارزیابی کسانی که ادعا می کند.

تست های دیگر سریع ردیابی واکسن نشان می دهد که آنها را مانع از عفونت در ریه ها از میمون ها در معرض SARS-CoV-2 — اما در برخی دیگر از نقاط بدن. یک واکسن در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد انگلستان است که در آزمایشات انسانی — حفاظت شده شش میمون از پنومونی اما حیوانات بینی harboured آنجا virus به عنوان کسانی که از میمون های واکسینه نشده گزارش محققان هفته گذشته در یک bioRxiv preprint. چینی گزارش گروه مشابه هشدارها در مورد خود واکسن اولیه آزمون حیوانات در این ماه.

با وجود عدم قطعیت هر سه تیم در حال فشار دادن به جلو با آزمایش های بالینی. این مطالعات اولیه به معنای به طور عمده برای تست ایمنی, اما بزرگتر بالینی طراحی شده است برای تعیین اینکه آیا این واکسن در واقع می تواند در محافظت از انسان ها از COVID-19 گزارش می تواند در چند ماه آینده.

هنوز آمار اولیه ارائه سرنخ که چگونه coronavirus واکسن ممکن است قوی تولید پاسخ ایمنی است. دانشمندان می گویند که حیوانات داده خواهد شد بسیار مهم برای درک چگونه coronavirus واکسن کار به طوری که بیشتر امیدوار کننده از نامزدها می تواند به سرعت شناسایی و پس از آن تصفیه شده است. “ما ممکن است واکسن در درمانگاه است که در مردم در 12 یا 18 ماه می گوید:” دیو اوکانر یک virologist در دانشگاه ویسکانسین–مدیسون است. “اما ما در حال رفتن به نیاز به بهبود در آنها به منظور توسعه دوم و نسل سوم واکسن.”

پاسخ ایمنی

مدرن را واکسن است که در حال توسعه همکاری با ما موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) در Bethesda, Maryland, شروع تست ایمنی در انسان در ماه مارس است. این واکسن شامل mRNA راهنمای ساختمان coronavirus را سنبله پروتئین; این باعث می شود سلول های انسانی به بوسیله اسباب گردنده از پروتئین خارجی, هشدار سیستم ایمنی بدن است. اگر چه چنین RNA-بر اساس واکسن آسان برای توسعه هیچ کدام هنوز مجوز در هر نقطه در جهان است.

در بیانیه مطبوعاتی خود این شرکت گزارش شده است که 45 شرکت کنندگان در مطالعه دریافت که یک یا دو دوز از این واکسن توسعه یافته قوی پاسخ ایمنی به ویروس. محققان اندازه گیری ویروس-شناخت آنتی بادی در 25 کنندگان و شناسایی سطوح مشابه و یا بالاتر از آن در خون یافت می شود از افرادی که از بهبود COVID-19.

تل Zaks, مدرن افسر ارشد پزشکی گفت: در ارائه به سرمایه گذاران این است که این سطح آنتی بادی به خوبی جواب برای واکسن پیشگیری از عفونت است. “اگر شما به این سطح از افرادی که تا به حال بیماری است که باید به اندازه کافی” Zaks گفت.

اما آن را نه در همه روشن که آیا این پاسخ ها به اندازه کافی برای محافظت از مردم از عفونت مدرن مشترک نشده است اطلاعات آن می گوید: پیتر hotez را بازتوییت کرد یک واکسن دانشمند در کالج پزشکی بیلور در هوستون تگزاس. “من متقاعد شده است که این است که واقعا یک نتیجه مثبت” hotez را بازتوییت کرد می گوید. او با اشاره به مارس 15 bioRxiv preprint3 که در بر داشت که اکثر افرادی که از بهبود COVID-19 بدون بستری شدن در بیمارستان نیست تولید سطح بالایی از آنتی بادی خنثی’ که جلوگیری از ویروسی آلوده کردن سلول. مدرن اندازه گیری این قوی آنتی بادی در هشت محاکمه شرکت کنندگان در بر داشت و سطح خود را به شبیه به کسانی که در بهبود بیماران.

Hotez را بازتوییت کرد همچنین دارای شک و تردید در مورد آکسفورد تیم را برای اولین بار نتایج آن یافت می شود که میمون ها تولید متوسط سطح خنثی سازی آنتی بادی پس از دریافت یک دوز از واکسن (همان رژیم است که در حال آزمایش آزمایش های انسانی). “به نظر می رسد تعداد کسانی که نیاز به طور قابل ملاحظه ای بالاتر به استطاعت حفاظت می گوید:” hotez را بازتوییت کرد. واكسن ساخته شده از یک شامپانزه ویروس است که تغییر ژنتیکی برای تولید یک coronavirus پروتئین است.

Hotez را بازتوییت کرد می گوید که این واکسن در حال توسعه توسط Sinovac تراریخته در پکن به نظر می رسد که بدستآمده بیشتر امیدوار کننده پاسخ آنتی بادی در میمون میمون است که با دریافت سه دوز به عنوان گزارش شده در مارس 5 مقاله در علم. که واکسن تشکیل شده است از مواد شیمیایی ، SARS-CoV-2 ذرات.

هیچ کس هنوز نمی داند ماهیت دقیق پاسخ ایمنی محافظت می کند که مردم از COVID-19 و سطوح خنثی سازی آنتی بادی ساخته شده توسط میمون ها در آکسفورد مطالعه ممکن است به اندازه کافی برای محافظت از مردم از عفونت می گوید: Michael Diamond, ویروسی immunologist در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس میسوری است که یک عضو از مدرن هیئت مشاوران علمی. اگر نه دوم تزریق احتمالا افزایش سطح خیلی. “آنچه ما نمی دانیم که چه مدت آنها می گذشته است.”

مطالعات حیوانی

هنوز هم سوالات بیشتر شناور بیش از آزمایشات نشان می دهد که واکسن می تواند محافظت از حیوانات از عفونت است. مدرن گفت: آن واکسن را متوقف ویروس تکثیر در ریه ها از موش. جوندگان آلوده شده است با یک نسخه از ویروس بود که اصلاح شده ژنتیکی به آن اجازه حمله موش به سلول های که معمولا مستعد ابتلا به SARS-CoV-2 با توجه به Zaks را ارائه. اما جهش بر پروتئین است که اکثر واکسن ها از جمله مدرن را برای تحریک سیستم ایمنی بدن و این تغییر می تواند حیوانات’ پاسخ به عفونت است.

آکسفورد میمون ها داده شد بسیار دوز بالای ویروس پس از دریافت واکسن می گوید سارا گیلبرت آکسفورد vaccinologist که co-چراغ مطالعه با وینسنت مونستر یک virologist در NIAID این آزمایشگاه در همیلتون مونتانا. این می تواند توضیح دهد که چرا واکسن حیوانات تا به حال فقط به عنوان SARS-CoV-2 ژنتیکی مواد در بینی خود را به عنوان کنترل حیوانات حتی اگر واکسن میمون ها نمی توسعه هر نشانه ای از ذات الریه. تجویز دوزهای بالا تضمین می کند که حیوانات مبتلا به این ویروس هستند اما آن را نمی ممکن است تکثیر طبیعی عفونت. آکسفورد مطالعه اندازه گیری نیست که آیا این ویروس هنوز عفونی الماس می گوید و مواد ژنتیکی می تواند نشان دهنده ویروس ذرات ، توسط میمون ها’ پاسخ ایمنی یا ویروس ها محققان اداره به جای مداوم عفونت است.

هنوز نتیجه این است که “نگرانی” است که باعث افزایش این احتمال که واکسینه مردم هنوز هم می تواند به گسترش این ویروس می گوید داگلاس نی یک aerobiologist در دانشگاه پیتسبورگ مرکز تحقیقات واکسن در پنسیلوانیا است. “در حالت ایده آل شما می خواهید یک واکسن است که محافظت در برابر بیماری و در برابر انتقال, به طوری که ما می توانید نوع از شکستن زنجیره ای,” او می گوید.

یک راه برای پیدا کردن که آیا واکسن می تواند به جلوگیری از انتقال خواهد بود آنها را به مطالعه در حیوانات است که به طور طبیعی مستعد ابتلا به این ویروس و به نظر می رسد قادر به پخش آن مانند موش خرماها و همسترها می گوید: نی. او و دیگر محققان همچنین اشاره می کنند که macaques نمایش تنها خفیف علائم عفونت کروناویروس و آنها تعجب می کنم که آیا واکسن باید trialled در حیوانات است که توسعه بیشتر بیماری شدید.

علائم ایمنی

اگر چه ارزیابی واکسن پتانسیل اثر دشوار است, آخرین اطلاعات واضح تر در ایمنی, محققان می گویند. این مدرن واکسن باعث چند شدید و پایدار بدون سلامت مشکلات در محاکمه شرکت کنندگان است. این واکسن آکسفورد و Sinovac میمون توسعه نیست یک تشدید بیماری پس از عفونت — کلید ترس به دلیل یک ، واکسن مربوط به کروناویروس که باعث سارس (سندرم حاد تنفسی) نشان داد نشانه هایی از این در macaques.

استنلی پرلمن یک coronavirologist در دانشگاه آیووا در شهر آیووا می گوید که مطالعات حیوانی انجام شده تا کنون می توانید بگویید واکسن توسعه دهندگان تنها بسیار است. “مردم در حال انجام به عنوان بهترین آنها می توانند” او می گوید. هیچ یک از داده ها است که او را دیده می شود باید منصرف توسعه دهندگان از فشار دادن با آزمایشات در انسان برای تعیین اینکه آیا واکسن, کار, او می گوید.

مدرن را به زودی آغاز فاز دوم دادگاه مربوط به 600 شرکت کنندگان است. آن امید به آغاز فاز سوم اثر دادگاه در ماه جولای برای تست اینکه آیا این واکسن می تواند به جلوگیری از بیماری در گروههای در معرض خطر مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم با مشکلات پزشکی اساسی. Zaks گفت که بیشتر مطالعات حیوانی از جمله در برخی از میمون ها می شد و آن نبود و در عین حال روشن است که حیوانات را پیش بینی اینکه آیا و چگونه این واکسن کار می کند.

آکسفورد تیم در حال حاضر ثبت نام بیش از 1000 نفر در انگلستان محاکمه. برخی از داوطلبان دریافت کرده اند دارونما بنابراین دادگاه می تواند اجازه می دهد محققان برای تعیین این که آیا این واکسن در انسان کار می کند در ماه های آینده. عدم وجود مشکلات ایمنی در این تیم میمون مطالعه اطمینان گیلبرت می گوید.

“ما واقعا نمی نیاز به هر گونه اطلاعات بیشتر از حیوانات آزمایش های به ادامه,” او می گوید. “اگر ما انسان اثر ما رو انسان کارآمدی و این چیزی است که مهم است.”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 19 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>