Coronavirus تست کمبود ماشه یک استراتژی جدید: گروه غربالگری

مگر گسترده است تست برای COVID-19 کارشناسان هشدار می دهند, موارد, را افزایش, دولت بازگشایی بیشتر کسب و کار و فضاهای عمومی. اما هنوز هم وجود دارد ضعیف کمبود تست های تشخیصی برای عفونت کروناویروس به دلیل تقاضای بی سابقه ای برای مواد شیمیایی و لوازم. آمریکا مثلا می کند صدها نفر از هزاران نفر از آزمون در روز, اما این تعداد هنوز به مراتب کمتر از میلیون ها نفر از سنجش روزانه توصیه می شود برای ایمن به حالت عادی بازگشت.

در حال حاضر ده ها تن از محققان در آمریکا و اسرائیل و آلمان به دنبال یک استراتژی به طور چشمگیری افزایش تشخیصی ظرفیت: گروه آزمون. مجموعه نمونه های از بسیاری از مردم به چند گروه و ارزیابی استخرها به جای افراد, دانشمندان فکر می کنم آنها می توانید با استفاده از تست کمتر از چهار نفر. این رویکرد می تواند منجر به سریع تر تشخیص افرادی که بی توجه به نوع بیماری و توانایی را به سرعت پاک کردن دیگران که نه آلوده شده است. استراتژی استفاده شده است در گذشته به موفقیت تشخیص موارد HIV, بیماری مالاریا و آنفلوانزا شد و در ابتدا تصور می شد در طول جنگ جهانی دوم برای تست هزاران نفر از پرسنل نظامی برای سفلیس.

“تا زمانی که ما هیچ واکسن ما تنها می تواند در جلوگیری از انتقال ویروس از طریق آزمایش و انزوا از افرادی که آلوده می گوید:” ساندرا Ciesek مدیر واژ دانشگاه فرانکفورت موسسه ویروس شناسی پزشکی در آلمان. در اواسط ماه فوریه او در میان اولین گزارش که مردم با هیچ علائم می تواند گسترش ویروس. از آن پس Ciesek کار کرده است در تجمعی تست روش برای شناسایی حامل بدون علامت. رویکرد “تلاش برای انجام بیشتر با همان تعداد آزمون می گوید:” تومر هرتز محاسباتی immunologist در دانشگاه بن گوریون از اسرائیل در اسرائیل است که همچنین در حال توسعه یک دسته ای-استراتژی تست. یک نکته وجود دارد هر چند که شیوع عفونت در یک جامعه بالا می رود, توانایی برای صرفه جویی در منابع از طریق آزمایش گروه پایین می رود.

گروه تست یک بازی اعداد است. بیایید می گویند شما در حال بررسی 100 نفر و یکی از آنها مثبت است. به طور معمول شما را 100 تست های تشخیصی جستجو برای مواد ژنتیکی از ویروس در هر فرد است. اما با گروه آزمایش شما می توانید تقسیم آن 100 نفر به پنج گروه 20. که به شما می دهد پنج استخر با 20 نمونه و شما با استفاده از یک آزمون در هر استخر. اگر چهار نمونه استخرهای تست منفی شما را حذف کرده اند 80 نفر با چهار آزمون است. اگر آخرین, استخر, تست مثبت شما مجددا هر نمونه که در گذشته در استخر به صورت جداگانه به شناسایی یکی با این بیماری است. در پایان شما را 25 آزمون به جای 100.

که جذبه برای پیتر Iwen مدیر نبراسکا بهداشت عمومی آزمایشگاه است که با استفاده از یک مخلوط رویکرد است. در مارس Iwen به دنبال شدید کمبود تست مواد شیمیایی. اما روشن نیست که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) که تنظیم این نوع تست تشخیصی اجازه می دهد پولد تست. او دو هفته را صرف تلاش روش قبل از ارائه داده ها نشان می دهد که آن را ذخیره آزمایشگاه زمان و مواد تشکیل دهنده به فرماندار نبراسکا و FDA. در عرض سه روز فقط قبل از منابع خود در مورد به اجرا Iwen دریافت نامه ای از فرماندار به او “مجوز کامل به کاوش و در ادامه با اقدامات مناسب برای گسترش آزمایش در این زمان است.”

بعد او موفق به دریافت یک e-mail از FDA گفت: آن شیء را به استخر از پنج نمونه. “ما که این به عنوان نزدیک به یک تایید به عنوان یکی می توانید دریافت کنید” Iwen می گوید. FDA سخنگو گفت: علمی آمریکا که آژانس “باز به انواع رمان تست ایده های چنین به عنوان نمونه تجمع و تشویق می کند تمام تست توسعه دهندگان برای رسیدن به ما به بحث در مورد اعتبار مناسب در اين زمينه است.”

بسیاری از استراتژی های در حال توسعه استخدام کامپیوتر و رباتیک برای طراحی بهینه تعدادی از استخرها و یا برای ساده کردن فرآیند. هرتز و همکارانش توسعه داده اند یک پیچ و تاب و حذف نیاز به آزمایش هر نمونه دو بار. به جای جدا کردن نمونه ها به متمایز استخرهای آنها تقسیم هر نمونه در میان استخر که با هم همپوشانی دارند. برای مثال می گویند شما در حال آزمایش آن همان 100 نمونه از قبل که یکی از آنها مثبت است. شما سپس توزیع آن 100 نمونه در ترکیبات مختلف به 14 گروه از 50. هر نمونه به نظر می رسد در شش یا هفت استخر متفاوت. با یک مثبت صورت یک توالی خاص از شش استخر باید آمد تا مثبت. با دانستن که نمونه منحصر به فرد متعلق به همه شش استخر—مثلا بیمار 74 تنها یکی است که به نظر می رسد در استخر 1, 2, 7, 9, 12 و 13—شما می توانید ردیابی که نتیجه مثبت را به یک دقیق فردی بدون نیاز به آزمون مجدد هر نمونه. هنگامی که وجود دارد بیش از یک مورد مثبت در مخلوط آن پیچیده تر می شود به طوری که محققان طراحی الگوریتم کامپیوتر برای شناسایی تمام حامل.

هرتز رویکرد دارای پتانسیل به روش کارآمد تر می گوید: آلن Bateman, دستیار مدیر ایالتی ویسکانسین آزمایشگاه بهداشت بیماری مسری بخش که در آن او نظارت COVID-19 تست. اما Bateman هشدار می دهد که رقیق کردن هر نمونه به استخر بزرگ می تواند آزمون واقعی کمتر حساس باعث آن را به برچسب برخی از موارد مثبت این بیماری به عنوان منفی است. چنین منفی کاذب گرفتار شده اند تست های تشخیصی برای COVID-19 از زمان شروع این بیماری همه گیر.

بزرگترین محدودیت ناپيوسته رویکرد آن انجام شده است کمتر به آزمون خود را و بیشتر با ماهیت این بیماری است. گروه آزمایش به خوبی کار می کند تا زمانی که شيوع یک پاتوژن پایین باقی مانده است. اما اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از موارد مثبت در این آزمایش نمونه های بسیاری از استخرهای خواهد آمد تا مثبت خواهد شد و باید به دنبال داشته باشد تا با فردی آزمون به هر حال. هرتز را ترکیبی رویکرد بهترین آثار زمانی که شیوع این بیماری در جامعه است که بالاتر از 5 درصد با حدود 1 درصد بودن ایده آل است. ساده تر روش های مانند کسانی که شاغل Iwen و CIesek کار هنگامی که شیوع کمتر از 10 درصد است. در واقع FDA پیام به Iwen اظهار داشت که او می تواند آزمون استخر به عنوان طولانی به عنوان تست مثبت نرخ زیر که در صد.

در حال حاضر آن نامشخص است که چگونه بسیاری از موارد مثبت در حال گردش در آمریکا است که باعث می شود آن را دشوار است به کشف کردن که در آن با هم تركيب شده و تست خواهد بود ارزشمند است. این کشور را به اجرای از COVID-19 تست مجاز ویروس عامل این بیماری به گسترش برای هفته ها غیر قابل تشخیص است. در ویسکانسین بیتمن می گوید که بین 10 تا 30 درصد از آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه خود را دوباره مثبت است. اما به عنوان منحنی های صاف و حتی سقوط آزمایشگاه در ایالات متحده و کشورهای دیگر را یک فرصت برای گروه آزمایش به مردم اطمینان دهد که ویروس رایگان قبل از آنها بازگشت به کارخانه و بیمارستان و مدرسه و یا سیستم.

“اگر شما در حال تست در یک نسبتا بدون علامت جمعیت آن می تواند یک راه برای نظارت بر اینکه آیا موج دوم در راه است, حفظ منابع و افزایش ظرفیت می گوید:” بنیامین Pinsky, مدیر پزشکی دانشگاه استنفورد ویروس شناسی بالینی و آزمایشگاهی. Pinsky که شاغل در گروه آزمایش در اوایل شیوع برای ردیابی جامعه انتقال COVID-19 در منطقه خلیج سان فرانسیسکو می گوید: او به تازگی به فکر استفاده از رویکرد دوباره زمانی که او شروع غربالگری استنفورد مراقبت از سلامت نیروی کار. اما او تصمیم گرفت در برابر آن از آنجا که آزمایشگاه او در حال حاضر ظرفیت برای رسیدگی 10,000 آزمون انجام آن یک هفته است.

مخلوط نمونه ها ممکن است کمک به کشورهای در رقابت با سه بالقوه آتی پیش بینی توسط اپیدیولوژی: تکرار کوچک شیوع; دوم, حتی بزرگتر از موج عفونت و مرگ و میر; یا مداوم بحران است. برای مثال Ciesek همکاری با مایکل اشمیت از آلمان صلیب سرخ به استخدام با تکنولوژی بالا ماشین آلات معمولا محفوظ برای غربالگری خون کمک های مالی برای انجام COVID-19 گروه آزمایش بر روی بیماران بستری در بیمارستان دانشگاه فرانکفورت در آلمان است. به عنوان یک نتیجه بیماران مبتلا به بیماری قلبی و یا بیماری های دیگر که ممکن است باید اجتناب بیمارستان برای ترس از ابتلا به این ویروس می تواند به نمایش قرار می گیرد و در غیر COVID واحد است. محققان می گویند رهبران سیاسی در حال هل دادن به گسترش غربالگری به تمام بیمارستان ها در آلمان به عنوان اقتصاد بازگشایی.

“ما می دانیم که زمانی که فرد به فرد تماس بالا برود وجود دارد بیشتر در خطر ابتلا به این دلیل که ویروس رفته است و نه دور” اشمیت می گوید. “این است که هنوز در آلمان است. آن است که هنوز هم در ایالات متحده است. من فکر می کنم که ایجاد یک وضعیت دشوار است و شما نیاز به یک استراتژی خوب به آن رسیدگی است.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا را در اینجا بخوانید پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>