Coronavirus خلاصه, مارس 23-29 مه

موارد زیر نکات برجسته از عضویت در خبرنامه “هوشمند, مفید, علم مسائل مورد COVID-19.” برای دریافت خبرنامه مسائل روزانه در صندوق پستی خود را ثبت نام اینجا را.

فاضلاب آزمایش ژنتیک قطعه جدید کروناویروس است “به دست آوردن کشش” به عنوان یک هشدار دهنده رویکرد برای شیوع گزارش شارون Begley برای آمار (5/28/20). این رویکرد در حال حاضر در حال استفاده یا آزمایش اثر خود را در فنلاند و آلمان و هلند و توسط آب و برق در 42 ایالت آمریکا از جمله اورگان, ویرجینیا, ماساچوست و نوادا Begley گزارش. در غیاب گسترده تست این فاضلاب تست می تواند کمک به مقامات بدانید قبل از influxes از موارد وارد در بیمارستان در صورت بازگشایی است باعث عفونت به افزایش است.

من می خواهم این 5/28/20 اول شخص داستان Megha Qglaser برای شیمی و مهندسی اخبار برای آن شرح تجربه خود را در به دست آوردن یک آزمایش پادتن جدید کروناویروس. این قطعه توضیح می دهد چگونه خاص آزمون توسط ابوت روشه و ارتو تشخیص بالینی طراحی شده به کار بیولوژیکی بر روی ویروس پیچیده مولکول های (پروتئین). داستان گزارش دقت بالا نرخ روشه و ابوت آنتی بادی آزمایش.

این درست است که SARS-CoV-2 جهش اما برخی از پوشش نشان داده شده است این تغییر به عنوان دلیلی برای نگرانی است. یک 5/26/20 داستان توسط ارین Garcia de Jesus برای, اخبار علمی توضیح می دهد که آنچه یک جهش ژنتیکی مواد است و به همین دلیل SARS-CoV-2 جهش تا کنون عادی هستند و نه معنی دار به دانشمندان. داستان همچنین به توصیف آنچه دانشمندان را به دیدن در جهش به رشد نگران ویروسی جدید “گونه” یک اصطلاح است که گزارش شده است که به خوبی تعریف شده است.

این توییتر موضوع توسط دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, پزشک باب Wachter شامل یکی از معدود توضیحات بیزی آمار من تا کنون درک و توصیف چگونه آنها اعمال شده توسط پزشکان برای ارزیابی SARS-CoV-2 نتایج آزمون (5/26/20).

این صریح gem توسط Tovia اسمیت برای NPR (5/23/20) توضیح می دهد که چگونه مردم در حال اجتناب از دستشویی های عمومی و, چگونه کسب و کار در حال تغییر دستشویی را امتحان کنید به منظور کاهش خطر انتقال از SARS-CoV-2. برخی از روش ها در داستان عبارتند از: تماس رایگان درب و حوله اسپری شستشوی مانیتور به طور کامل محصور آب پستو با صندلی را پوشش می دهد (به عنوان گزارش معمولی در اروپا) و دیگر جزئیات آن را در اینجا عبارتند از.

دن Vergano در BuzzFeed توصیف یک حلقه در ساختار یک مولکول پیچیده (“سنبله پروتئین”—که “harpoons آن طعمه” Vergano سادگی می نویسد) در سطح SARS-CoV-2. این حلقه می تواند کلیدی برای ویروس, infectiousness و توانایی خود را برای آلوده کردن ما از سلول های ریه او ، آن همچنین می تواند توضیح دهد که چرا ما احساس نمی کند و بیمار روز بعد از عفونت و سرایت شروع Vergano می نویسد. این قطعه شامل تصاویر مفید از جمله یکی از نشان دادن حلقه و یک گرافیک نشان دادن زیست شناسی چگونه SARS-CoV-2 “اسکله” و با آلوده یک سلول (5/22/20).

برای یک Q&A توسط پل سیسون در San Diego Union-Tribune (5/18/20), Jonathan Wosen ایجاد شده مفید گرافیک در تمام سه نوع جدید کروناویروس تست. برای هر نوع آزمون گرافیک نشان می دهد که چگونه نمونه ها جمع آوری می شوند, چگونه تست و آزمون محدودیت داره. گرافیک نیز در لیست اسامی برخی از سازندگان این آزمون که در جنوب کالیفرنیا حداقل می توانید تست.

روزنامه نگار مستقل تارا Haelle نوشته است مفید مبین در مورد “گله ایمنی” برای متوسط را عنصری (5/14/20). این قطعه به بررسی تنش ها و خطرات و یا گمنام اطراف هر کدام از این دو مسیر مستقیم عفونت و واکسیناسیون برای دستیابی به این سطح از ایمنی در یک جمعیت — آخر بازی برای ما زمان بحران است. مسئله اصلی این است که دستیابی به گله ایمنی از طریق عفونت را “نیاز است که میلیون ها نفر از مردم بیمار و مرگ” با توجه به دانشگاه بوستون اپیدمیولوژی در نقل داستان است.

“توجه داشته باشید از دانشگاه خود را در مورد برنامه های خود را برای ترم بعد” توسط Tiffany C. Li برای McSweeney را (5/21/20).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de