Coronavirus خلاصه برای 9-مارس 15

موارد زیر نکات برجسته از عضویت در خبرنامه “هوشمند, مفید, علم مسائل مورد COVID-19.” برای دریافت خبرنامه مسائل روزانه در صندوق پستی خود را ثبت نام اینجا هستید:: https://robinlloyd.substack.com.

جراح نویسنده و بهداشت عمومی محقق Atul Gawande نوشته شده بسیار عالی از ویژگی های داستان های نیویورکر (5/13/20) در تغییرات مورد نیاز را بازگشایی جوامع امن است. هدایت او را بر اساس درس های آموخته شده از موفقیت در جلوگیری از SARS-CoV-2 عفونت در سیستم بیمارستان که در آن او کار می کند (جرم کلی بریگهام با 75,000 کارکنان). فراتر از شرکت عقل سلیم مشاوره برای یک ترکیب مکرر شستن دست ها اجباری ماسک صورت منظم نمایش برای کارکنان روزانه خود گزارش علائم و روزانه ضد عفونی بالا-سطوح تماس او می نویسد که کارکنان انجام جلسات با تصویری حتی اگر آنها هم در این سالن از یک دیگر. اگر در جلسات حضوری اجتناب ناپذیر هستند پلکسی گلاس جدا سخنرانان. انتقال شواهد نشان می دهد که “فاصله فیزیکی بسیار مهم است” او می نویسد. سخت ترین بخش کلیدی او می نویسد که مردم را به ارتکاب به هنجارهای جدید برای نگه داشتن دیگران امن نه فقط خودشان.

جولیا مارکوس یک دانشکده پزشکی هاروارد و استاد جمعیت, پزشکی, طرفداران برای یک آسیب-کاهش رویکرد اجتماعی فاصله و کاهش خطر عفونت با کروناویروس جدید در 5/11/20 مقاله در اقیانوس اطلس. رویکرد محبوبیت به دست اورد در بهداشت عمومی محافل پرداختن به ایدز در 1980s و 1990s. اعمال شده به کروناویروس جدید همه گیر کاهش آسیب به معنی در بخش کمک به “عمومی افتراق بین کاهش خطر و بالاتر و خطر فعالیت های این مقامات همچنین می توانید ارائه پشتیبانی برای کاهش خطر آنهایی که پایدار پرهیز گزینه نیست” مارکوس می نویسد.

یک 5/11/20 مقاله در نیویورک تایمز ارائه یک “10-4” محل کار و مدارس بازگشایی برنامه است که با سوء استفاده از سه روز تاخیر به طور متوسط بین کسی که آلوده شدن با SARS-CoV-2 و ظرفیت خود را برای آلوده کردن دیگران است. نویسندگان محاسباتی زیست شناسان در موسسه علوم وایزمن در اسرائیل می گویند تحقیقات آنها نشان می دهد, آن می تواند موثر در کاهش انتقال است. ایده این است به تکرار چرخه چهار روز در فرد در محل کار و یا مدرسه و پس از 10 روز در خانه. مدارس در اتریش مجموعه, در این ماه به آزمون یک نسخه از این رویکرد مقاله متحده است.

پس از چند دهه از تحقیقات ایدز و ابولا virologist پیتر Piot مدیر دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری نوشته است یک حرکت مقاله در مورد تجربه خود را با بیمارستان بستری شده و دوره نقاهت بعد به آرامی از COVID-19. “اجازه دهید روشن است,” او می نویسد. “بدون coronavirus واکسن ما هرگز قادر به زندگی می کنند به طور معمول دوباره. تنها استراتژی خروج از این بحران یک واکسن است که می تواند نورد در سراسر جهان است.” یک endnote در قطعه نشان می دهد که مارتین Enserink یک بیماری عفونی خبرنگار در علم ترجمه مقاله به زبان انگلیسی برای انتشار در مجله (5/8/20).

در آخرین هفته COVID-19 پژوهش های دور تا بن جانسون در اسپرینگر طبیعت (5/8/20) او برجسته چند مطالعات جدید از جمله آنهایی که در شيوع تست در بریتانیا و ایالات متحده و نادر ویروسی انتقال شش روز پس از علائم.

یک 5/6/20 وبلاگ پست توسط ارین Bromage یک immunologist در دانشگاه ماساچوست دارتموث بررسی خطرات ناشی از تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس جدید از طریق تنفس در فضاهای عمومی و تجمعات. پست نشان می دهد که در معرض خطر محیط های هستند که در آن چند نفر جمع شده بودند و صحبت کردن و آواز و یا فریاد برای یک دوره طولانی از زمان (ساعت) در یک منطقه محدود تهویه. Bromage لیست برخی از شناخته شده سوپر, پخش كردن, حوادث و سایت: پردازش گوشت, گیاهان, عروسی, مراسم تشییع جنازه, یک جشن تولد, همایش ها و دیگر شبکه های کسب و کار, حوادث, یک رستوران, و محل کار (مرکز تماس). او توصیه می کند مردم ارزیابی خطر استنشاق عفونت در داخل تنظیمات به فکر می کنم در مورد حجم هوا فضا تعداد زیادی از مردم در حال حاضر و در این مدت زمان شما در اتاق. موفق عفونت ها به علت ترکیبی با دوز و زمان عوامل قرار گرفتن در معرض دوز کافی از ذرات ویروسی (شاید به عنوان چند به عنوان 1,000 این پست نشان می دهد) بیش از یک غیر زودگذر دوره از زمان است.

“است که آن را امن تر برای بازدید از یک کافی شاپ و یا یک ورزشگاه ؟” می پرسد تیتر یک 5/6/20 مقاله در نیویورک تایمز برجسته گرافیک تعاملی نشان دادن تلفن همراه و داده های نظر سنجی که مربوط به عوامل تصور منجر به خطر ابتلا به SARS-CoV-2 عفونت در انواع مختلف multi-ایجاد کسب و کار است. این مقاله با تمرکز بر عوامل هفتگی بازدیدکننده داشته است در هر فوت مربع میانگین طول سفر و تا چه حد است که بازدید کنندگان ارتباط برقرار کردن با دیگران و یا لمس سطوح. ایده نوشتن کاترین Baicker, Oeindrila Dube, Sendhil Mullainathan و دوین پاپ همه در دانشگاه شیکاگو با نیویورک تایمز ویرایشگر گرافیکی بن Wezerek است برای شناسایی پتانسیل “سوپر پخش” کسب و کار در میان مراکز و ایستگاه های گاز ناخن سالن موزه ها پارک ها و رستوران ها — برخی از آنها شناسایی شده توسط نام.

علمی آمریکا ارائه رایگان آن آخرین بهداشت و پزشکی, مجله که ویژگی های یک جلد داستان: “با حداکثر سرعت دویدن برای درمان: محققان در حال بیرون کشیدن تمام متوقف می شود به نبرد coronavirus: رمان, درمان repurposed مواد مخدر واکسن.”

مقاله “F*** نان. نان بیش از” سابرینا Orah علامت پاریس نقد و بررسی (5/7/20) توصیف تجربه خود را برای مصاحبه علمی کار به دنبال پناه در خانه برای coronavirus بیماری همه گیر.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>