Coronavirus خلاصه برای آوریل 2-مارس 8

موارد زیر نکات برجسته از عضویت در خبرنامه “هوشمند, مفید, علم مسائل مورد COVID-19.” برای دریافت خبرنامه مسائل روزانه در صندوق پستی خود را ثبت نام اینجا هستید:: https://robinlloyd.substack.com. لطفا در نظر گرفتن ماهانه سهم به حمایت از این عضویت در خبرنامه.

یک 5/7/20 داستان Smriti Mallapaty در طبیعت به بررسی مسائل مربوط به کودکان و جدید کروناویروس. Mallapaty گزارش در برخی از جذاب اما یافته های اولیه نشان می دهد که کودکان در حال قوی نیست فرستنده برای این ویروس است. هنگامی که آلوده, اما, این روشن است که بسیاری از کودکان نمی شدید یا کشنده COVID-19. نظریه برای علائم خفیف شامل است که کودکان ریه ها ممکن است کمتر از نوع پیچیده مولکول های (پروتئین به نام ACE2 گیرنده) ویروس استفاده می کند به وارد سلول های ما. یا کودکان ACE2 گیرنده ممکن است نابالغ, داستان متحده است.

گزارش های اولیه واکسن نامزدهای گمراه کننده برخی از اعضای عمومی به فکر یک واکسن می توان به عنوان به زودی به عنوان در پاییز امسال با توجه به 5/6/20 داستان توسط هلن Branswell برای آمار. داستان همچنین یادداشت ها در میان نگرانی های بهداشت عمومی رهبران که یک واکسن یک بار در دسترس خواهد بود به اشتراک گذاشته شده در آن کشور از توسعه است. در عوض کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان باید واکسن اول دنبال سالمندان مبتلا به دیابت و سایر شرایط بهداشتی مزمن نشان می دهد کارشناسان در نقل داستان است. یک واکسن احتمالا در دسترس خواهد بود و تا نیمه دوم سال 2021 یک رئیس سابق ایالات متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار نقل عنوان کرد و گفت در داستان است. “و این که اگر همه چیز کار می کند خوب,” او اضافه می کند.

مقاله توسط جرمی ساموئل فاوست یک پزشک در Brigham & بیمارستان زنان در بوستون با اشاره به این که برخی از مباحث COVID-19 مرگ و میر در زمینه آنفولانزا مرگ و میر را در مقایسه سیب با پرتقال و یا به طور خاص “شمارش مرگ و میر [برای COVID-19] به شدید باد آماری تخمین می زند [برای آنفولانزا و میر].” اگر آنفولانزا مرگ و میر در حال شمارش در همان راه مستقیم که COVID-19 مرگ و میر آنفولانزا ارقام پایین تر و در نتیجه دقیق تر مقایسه که نشان می دهد که تاثیر COVID-19 تا کنون در این سال به مراتب پیشی تاثیر آنفولانزا (9.5 به 44 بار مردم بیش از آنفولانزای فصلی) می نویسد: فاوست علمی آمریکا در 4/29/20. پس فاوست فکر کریستوفر Ingraham, داده, خبرنگار, در واشنگتن پست, پس از آن دنبال کردن ارقام به صورت مستقیم تایید آنفولانزا مرگ و میر و ایجاد یک نمودار میله ای به فاش کردن استارک مقایسه با این سال گزارش شده COVID-19 مرگ او به عنوان توضیح در این 5/2/20 داستان.

اپیدیولوژی پیش بینی یکی از سه حالات بالقوه در سطح جهانی برای COVID-19 همه گیر در نیمه دوم سال 2020 از طریق 2022, می نویسد شارون Begley برای آمار. Begley توصیف این حالات به عنوان: 1) تکرار کوچک شیوع 2) دوم موج هیولا و یا 3) مداوم بحران است. هر یک نشان داده شده است با یک گرافیک ساده در داستان است. او توصیف سناریوی اول (بهترین سناریو) به عنوان یکی که در آن ما به زودی حرکت گذشته این دوره از اعداد عفونت و مرگ و میر در سطح جهان است. امواج کوچکتر شیوع بیماری را به دنبال خواهد داشت هر چند ماه. سناریوی دوم او می گوید: بعد از تابستان سال 2020 دوباره بجای اول برگشتن با حتی بزرگتر “هیولا موج” از موارد و مرگ و میر از ما تجربه کرده اند در نیمه اول سال 2020 به دنبال بسیار کوچکتر امواج از شیوع—”به سختی یک پنجم از آنچه پاییز و بهار سال 2020 را دیدم.” در سومین سناریو امواج هستند که به اندازه یک جریان عود تا یک واکسن می رسد و یا حداقل نیمی از جمعیت جهان آلوده شده است. در هر صورت Begley گزارش می دهد که ماسک صورت عمومی و یک حس اضطراب در فضاهای عمومی باقی خواهد ماند هنجار حتی پس از زمستان/بهار 2020 شیوع “به طور موقت abates.” (5/1/20).

سايتوکين طوفان ؟ R-مرده ، ویروسی دوز? در اینجا مفید واژه نامه اصطلاحات مربوط به COVID-19 رابرت Roy بریت متوسط را عنصری (5/1/20).

کهربا رقص 5/1/20 در عمق ویژگی در دانستنی در SARS-CoV-2 آنتی بادی آزمایش شامل برخی از بهترین نوشتن من دیده می شود: یک) چگونه آنتی بادی آزمون کار, b) دقت مسائل را با آزمون و c) ایمنی پرسش های اطراف حضور آنتی بادی ویروس. در نزدیکی پایان, رقص داستان به نقل از یک پزشک متخصص آلرژی و درمان در سراسر کشور کودکان بیمارستان و دانشگاه ایالتی اوهایو که پیش بینی می کند که ایمنی به ویروس جدید طول می کشد حدود یک سال اما گسترده تر فکر کردن در این مورد است که هنوز هم در سراسر نقشه.

افرادی که خواندن برچسب روی مواد ضد عفونی کننده برای استفاده بر روی سطوح سخت به خصوص برای محافظت در برابر SARS-CoV-2 ممکن است لذت بردن از این 5/1/20 cheat sheet by Craig A. Bettenhausen برای شیمی و مهندسی اخبار. راهنمای کمک می کند تا شما در پیدا کردن گزینه های دیگر برای کشتار جدید کروناویروس هنگامی که خانواده خود را و یا فروشگاه های اجرا از یک ترجیح ضد عفونی کننده. ضد عفونی کننده ها گروه بندی می شوند با انواع مواد شیمیایی—الکل گیربکس oxidizers و آمونیوم چهارتایی نمک با توجه به ترکیب نام در هر نوع, چگونه, هر گروه از مواد شیمیایی کار می کند مورد نیاز “ساکن-زمان” (زمان خشک شدن) بر روی یک سطح ایمنی و استفاده از یادداشت ها و محصولات است که در آن هر نوع از مواد شیمیایی یافت می شود. این قطعه همچنین لینک به یک لیست از مواد ضد عفونی کننده توصیه می شود توسط آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست در برابر SARS-CoV-2.

رمان نویس/روزنامه نگار دیو اگرز نوشت: باهوش مقاله ای برای نیویورک تایمز (5/3/20) در دیوانه کننده پیام های عمومی در رمان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de