Coronavirus خلاصه آوریل 25-May 1

موارد زیر نکات برجسته از عضویت در خبرنامه “هوشمند, مفید, علم مسائل مورد COVID-19.” برای دریافت خبرنامه مسائل روزانه در صندوق پستی خود را ثبت نام اینجا را. لطفا در نظر گرفتن ماهانه سهم به حمایت از این عضویت در خبرنامه.

پیش بینی می شود frustratingly نظری و نادرست اما روزنامه نگار لیدیا Denworth را مختصر طرح “چگونه COVID-19 همه گیر می تواند در نهایت” است که ارزش وقت خود را. آن را به سرعت بررسی آنچه در گذشته سه بیماری های همه گیر و شیوع بیماری—1918-1919 H1N1 آنفلوانزا و سارس و 2009 H1N1 آنفلوانزا است. قطعه ای گزارش می دهد که COVID-19 همه گیر را در نتایج خواهد شد بستگی دارد در یک مخلوط 50/50 اجتماعی و عوامل سیاسی و علم (ممکن است داروهای ضد ویروسی و درمان های دیگر صفحه نمایش/تست برای آنتی بادی و ایمنی و واکسن). در علمی آمریکا 4/28/20.

یک 4/28/20 داستان توسط جنیفر Couzin-فرانکل در علم به بررسی آخرین فکر کردن در مورد چگونه به درمان “مبارک hypoxics,” COVID-19 بیماران با سطوح بسیار پایین اکسیژن در خون خود (یک بیماری به نام هیپوکسی) که با این وجود تجربه هیچ تنگی نفس. این امکان وجود دارد که بیش از حد لخته شدن خون دیده می شود در بسیاری از COVID-19 بیماران می تواند باعث هیپوکسی می گویند پزشکان در نقل داستان است. اگر شما به فکر خرید یک oximeter پالس برای تشخیص خون-اکسیژن اشباع در خانه, خواندن آخرین داستان دو پاراگراف که در توصیف عدم اجماع در میان پزشکان در مورد ارزش این رویکرد است.

نیوزویک منتشر شده یک داستان در 4/27/20 توسط فرد Guterl, نوید جمالی و تام اوکانر در موضوع چگونه SARS-CoV-2 شروع به پریدن کرد از آلوده کردن حیوانات آلوده به انسان است. بله ویروس سرچشمه در یک حیوان وحشی جمعیت و برخی از محققان رد مخرب انتشار یک آزمایشگاه ایجاد شده ویروس است. اما ویروس جدید موجه نیست به انسان ها از یک بازار در چین, داستان متحده است. به جای این ویروس می تواند فرار کرده اند به طور تصادفی (و نه منتشر شده است عمدا) از خوبی در نظر گرفته بیماری های عفونی و آزمایشگاهی در ووهان. این نظریه می آید از یک 3/27/20 آمریکا آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع گزارش مجله گزارش, اما هیچ مدرکی برای این نظریه است. محققان در این آزمایشگاه انجام “به دست آوردن-از-عملکرد” تحقیقات—مهندسی ژنتیک ویروس های جدید را به دیدن اگر آنها می تواند گسترش به انسان است. این نوع از تحقیقات بودجه در بخش, توسط آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی, بنابراین شما می دانید ما—انجام شده است در کشورهای مختلف این روز به عنوان بخشی از تلاش ها برای محافظت از ویروس گونه های است که می تواند تکامل و باعث شیوع بیماری نه برای weaponizing اهداف داستان متحده است.

چند هفته قبل از انگشت اشاره به ووهان بیماری های عفونی آزمایشگاه علمی آمریکا منتشر عالی داستان “چگونه چین ‘زن خفاش’ شکار کردن ویروس ها از آمريکا به کوروناویروس” در مورد آزمایشگاه مدیر شیعه Zhengli. داستان با پکن بر اساس علم روزنامه نگار جین کیو شد به روز شده 4/27/20 به “آدرس شایعاتی که SARS-CoV-2 آمده از شیعه Zhengli آزمایشگاه در چین” با توجه به یک ویرایشگر توجه داشته باشید.

در ریشه های, ویروس, جین کیو همچنین توصیه 4/29/20 پوشش در اکونومیست, به tweeting که قطعه خود را در می رود به عمق بیشتر در تئوری های توطئه است. و داستان است “در تضاد کامل با depressingly بد گزارش در این موضوع است که باید تبدیل برخی از رسانه های جریان اصلی به آسیاب شایعه” او می نویسد: [ثبت نام مورد نیاز].

اندی Slavitt سابق مدیکر پزشکی & مقرون به صرفه مراقبت از قانون سر رئیس جمهور اوباما می نویسد در رسانه است که توزیع گسترده ای از با کیفیت بالا, medical-grade قابل استفاده مجدد ماسک مانند N-95 ماسک های مورد استفاده در بیمارستان ها می تواند شکست جدید شیوع کروناویروس حتی در غیاب خوب درمان یا واکسن موثر (4/25/20).

یک دولت توسط دولت تجزیه و تحلیل توسط محققان دانشگاه هاروارد و آمار نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها بیش از حد پشت در آزمایش روزانه برای SARS-CoV-2 عفونت به آماده “با خیال راحت” استراحت مستندات در هفته آینده گزارش شارون Begley در یک داستان برای آمار (4/27/20). خبر خوب این است که 19 متحده عمدتا در ایالات متحده در جنوب و غرب بنا به گزارش ها در حال حاضر به اندازه کافی انجام روزانه تست و تحلیل گزارش را نشان می دهد. ضربه سخت تر متحده را مجبور به انجام تست های بیشتر روزانه برای دریافت اطلاعات مورد نیاز برای تعیین زمانی که و چگونه با خیال راحت دوباره باز داستان متحده است.

برخی از مردم در 30s و 40s خود را با COVID-19 در حال تجربه یک نوع سکته مغزی در نظر گرفته می شود مرگبارترین (به نام بزرگ انسداد رگ) با توجه به 4/24/20 داستان توسط آریانا Eunjung چا در واشنگتن پست. برخی از بیماران دیگر شرایط مزمن و یا عوامل خطر مانند بیماری های قلبی, دیابت یا چاقی داستان متحده است.

در یک 4/23/20 قسمت علمی آمریکا را “علم بحث” پادکست سیاتل مبتنی بر علم روزنامه نگار W. Wayt گیبس صحبت با آسیب شناسی که در حال به دست آوردن بینش از کالبد شکافی از مردم با COVID-19. این پاتولوژیست بحث در مورد آنچه که این بیماری به ریه ها و بافت های دیگر, آیا بیماران در واقع تا به حال زجر تنفسی حاد (ARDS) یا نه, و برخی یافته های تعجب آور در مورد آنچه که این بیماران در واقع می میرند. این متن کامل در دسترس است بیش از حد, بنابراین شما باید هر دو صوتی و خواندن متن گزینه های.

برای خود سرگرمی های بصری چک کردن این صدای جیر جیر از @cromwell606 نشان صنعتی ماکارونی ماشین آلات ساخت دستی قطعات است که بسیاری از ما هستند بیشتر احتمال دارد به تخلیه به آب جوش این روز برای وعده های غذایی سریع در طول اقامت در خانه سفارشات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>