Coronavirus خلاصه آوریل 11-17

موارد زیر نکات برجسته از عضویت در خبرنامه “هوشمند, مفید, علم مسائل مورد COVID-19.” برای دریافت خبرنامه مسائل روزانه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.

تانیا لوئیس در علمی آمریکا را فراهم می کند این به روز رسانی به طور گسترده مورد بحث مواد مخدر و درمان COVID-19 در حال حاضر در حال آزمایش برای اثربخشی و ایمنی در انسان (4/15/20). پزشکان در حال حاضر ممکن است به این درمان به بیماران خاص مجوز صادر شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا. من را دیده اند مصاحبه تلویزیونی با پزشکان بیمارستان گفت: آنها اغلب سعی می کنید همه چیز آنها می توانند با COVID-19 بيمار در امیدوار است که پاسخ آنها — ضد ویروسی داروهای پلاسمای خون تزریق اينترلوکين-6 مسدود کننده یا کلروکين/هیدروکسی کلروکین.

“Coronavirus ریه ها را از بین می برد. اما پزشکان در حال پیدا کردن آن آسیب در کلیه ها و قلب و در جای دیگر” خواند تیتر یک 4/15/20 داستان در واشنگتن پست. COVID-19 فکر به عنوان در درجه اول یک بیماری تنفسی, اما مراقبت های بهداشتی کارگران نیز گزارش اولیه مدارک و شواهد از “قلب التهاب حاد کلیه بیماری عصبی خرابی لخته شدن خون و روده و آسیب و مشکلات کبدی” گزارش لنی Bernstein, Carolyn M. Johnson, Sarah کاپلان و لوری مک کینلی. و این همه به دلیل “cytokine طوفان” واکنش, داستان متحده است. “من فکر می کنم آن را بسیار ممکن است که ویروس متصل به سلول های کلیه و حملات آنها” یک ییل دانشکده پزشکی دانشگاه نفرولوژیست می گوید این پست.

یک 4/14/20 داستان در نیویورک تایمز توسط روزنامه نگار Wudan یان در مورد راه هایی که قبل از پرینت سرور (به عنوان مثال bioRxiv و medRxiv) انتشارات پژوهش در رمان coronavirus در تلاش هستند تا مانع گسترش اطلاعات غلط در میان محققان رسانه ها که در گزارش قبل از چاپ مطالعات و عمومی است. Pre-print servers انتشار پژوهش حاضر که به بررسی توسط کارشناسان نقاط ضعف معایب و نویسندگان بالقوه تضاد منافع (مانند بررسی نمونه ای از تحقیقات منتشر شده در بسیار مورد توجه و یا مجلات معتبر). داستان گزارش می دهد که روش های جدید برای کنترل کیفیت و تشویق بیشتر شک و تردید در میان قبل از چاپ خوانندگان شامل زرد هشدار آگهی در coronavirus مقالات برخی از سطح متخصص بررسی شده coronavirus مقالات و رد مقالات ارائه درمان صرفا بر اساس مدل سازی کامپیوتری.

یک قطعه کوتاه توسط Alex هوگان در آمار (4/14/20) توضیح می دهد که آنچه شناخته شده است در مورد عفونی دوز یا مقدار جدید کروناویروس لازم به شما را بیمار. اصلی ترین چیزی که من در زمان دور از این قطعه: “حداقل عفونی دوز SARS-CoV-2…ناشناخته است اما محققان گمان آن کم است. ‘این ویروس را از طریق بسیار گاه به گاه فردی تماس'” یک بیماری عفونی و استاد در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی دانشگاه گفت: آمار.

زمانی که ایالات متحده دانشگاه ها و مدارس ابتدایی و متوسطه برای کودکان شروع به بسته شدن در اوایل مارس برای کنترل شیوع من تو را دیدم برخی از محققان به tweeting نگرانی در مورد چگونه آنها را مدیریت برای کار از خانه با بچه ها در حال حاضر. من می خواستم برای نوشتن یک داستان در مورد آن است. مجله طبیعت این ایده را دوست داشت و از من خواست تا بین المللی آن است. در اینجا نتیجه: “شش راه برای حقه بازی علم و مراقبت از کودکان در خانه” (4/9/20).

در اینجا یک لیست از انواع سرولوژی (آنتی بادی) آزمون SARS-CoV-2 و سرولوژی تستهای تایید شده برای تشخیص. توسط Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health مرکز سلامت و امنیت.

ایسلند جنگلداری سرویس می گوید: شما باید در آغوش یک درخت احتمالا تا پنج دقیقه به تجربه احساس راحتی در طول این زمان از اجتماعی فاصله. لاریسا Kyzer ایسلند نقد و بررسی (4/10/20).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>