Coronavirus دهید رصدخانه جنوبی اروپا به امکانات انصراف از حوادث

رصدخانه جنوبی اروپا (ESO) بسته شده است بسیاری از امکانات آن و لغو رویدادهای عمومی در آلمان و شیلی در پاسخ به شیوع کروناویروس.

وجود نداشته است موارد گزارش شده از COVID-19 disease ناشی از رمان coronavirusدر هر یک از ESO سایت. اما این آژانس در نظر گرفتن اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی کارکنان و عمومی که شامل بسته شدن امکانات آن لغو رویدادهای عمومی و محدود کردن سفر با کارکنان و بازدید کنندگان با توجه به بیانیه ای.

“ما برای درک همه کسانی که ممکن است تحت تاثیر این اقدامات” بیانیه ای گفت. “ما به طور کامل متعهد به قرار دادن رفاه و ایمنی مردم ،

مرتبط: کامل coronavirus و COVID-19 پوشش از ما شریک زندگی علم

Coronavirus مبانی

این ESO را Supernova افلاک نما و مرکز بازدید کنندگان در آلمان بسته شده است باقی مانده از ماه مارس با توجه به این بیانیه. این آژانس همچنین لغو فعالیتهای عمومی در آن Garching دفتر مرکزی آن در آلمان از جمله دختران’ روز رویداد برنامه ریزی شده برای مارس 26.

سازمان امکانات در آمریکای جنوبی نیز شاهد اقدامات شامل coronavirus. ESO بسته شده است آن سانتیاگو دفاتر و معلق عمومی بازدیدکننده داشته است به آن لا سیلا و Paranal رصدخانه در شیلی تا اطلاع ثانوی. وقایع عمومی در آژانس Vitacura-سانتیاگو در شیلی نیز لغو شده است باقی مانده از ماه مارس از جمله خانه باز بعد.

به جای پیاده سازی در سراسر-هیئت مدیره قوانین برای محققان این سازمان تصمیم گیری چه سفر به مجوز مورد به مورد و بر اساس. “ما در حال ترویج از راه دور برای مشارکت در کنفرانس های بین المللی و محدود کردن وظیفه مسافرت به موارد تلقی می شود ماموریت حیاتی و مهم” ESO نمایندگان در بیانیه ای گفت:. “بازدید کنندگان برای بررسی خواسته خود ESO تماس قبل از سفر چه سفر خود را و یا رویداد است و اگر چه اقدامات خواهد درخواست خود را برای مورد خاص.”

با توجه به جهانی ردیاب تولید شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز تعداد موارد تایید شده از COVID-19 را در صدر 127,000. با توجه به ردیاب وجود داشته است بیش از 2000 COVID-19 موارد گزارش شده در آلمان و 23 موارد گزارش شده در شیلی که از اوایل امروز (مارس 12).

ESO تصمیم به پیروی از آژانس فضایی اروپا تصمیم به محدود کردن سفر از کارکنان و ناسا تصمیم به بستن مرکز تحقیقات Ames در کالیفرنیا و نیاز غیر ضروری کارکنان به محل کار از خانه.

ESO ادامه خواهد داد برای نظارت بر گسترش جهانی coronavirus و اقدام لازم را به پاسخ با زمان بسته شدن و هر رویداد آینده لغو مرور در هفته های آینده با توجه به این بیانیه.

دنبال سامانتا Mathewson @Sam_Ashley13. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im