Coronavirus اقدامات پیشگیری از عوارض خود را در نجوم

به عنوان یک ترس و وحشت همه گیر نوردد سراسر جهان آن است که تبدیل شدن همیشه روشن تر است که هر جنبه ای از زندگی را تحت تاثیر قرار خواهد شد حتی این مطالعه از چه چیزی نهفته است فراتر از زمین است.

گسترش جدید کروناویروس که باعث جدی بیماری تنفسی به نام COVID-19است باعث ملل در سراسر جهان به اقدامات تهاجمی به سرعت انتقال آن. بسیاری از این اقدامات در کاهش تمرکز محلی و راه دور سفر و اجتناب از اجتماعات بزرگ از جمله کلاس ها و کنفرانس ها. اجتماعی فاصله و کار از راه دور هستند تمام خشم و ستاره شناسان در حالی که حمایت از چنین اقدامات خود را برای اثبات سلامت عمومی مزایای هنوز هم در حال آمدن به شرایط با آنچه که این وضعیت به معنی برای حرفه خود.

همه این تغییرات به نظر می رسد با یک گروه ترکان و مغولان از ایمیل های که سیل صندوق. “آن را مانند یک یورش, من احساس می کردم هیچ چیز انجام شده در هفته گذشته به دلیل زیادی وجود دارد در آینده ما” مگ Urry, یک ستاره شناس در دانشگاه ییل گفت: Space.com. “در زمانی که ما نیاز به ناگهان تقلا و ارائه راه حل های ما با آن آشنا نیست و ما نیاز به اطلاعات ما در حال deluged با اطلاعات پس از آن واقعا سخت برای پردازش و سخت موثر باشد.”

مرتبط با: بیمار شدن در فضا: چگونه می NASA دسته یک فضانورد بیماری شیوع?

کنفرانس لغو

یکی از اولین روشن شدن اثرات گسترش ویروس یک ولگردی و قانونی شکنی از لغو از سازمان کنفرانس ابتدا در اوایل ماه مارس. اولین ستاره شناسی مربوط به کنفرانس لغو شد و انجمن فیزیک آمریکابود که برنامه ریزی برای تشکیل جلسه در دنور در مارس 2.

دیگر کنفرانس ها را به دنبال داشته از جمله همین سازمان در نشست ماه آوریل در واشنگتن و Lunar and Planetary Science Conference (LPSC) برنامه ریزی برای شروع 16 مارس در تگزاس است. این انجمن نجوم آمریکا (AAS) اعلام کرد در روز جمعه (13 مارس) که آن را بررسی تبدیل آن نشست به دیجیتال جمع آوری است.

“من می خواهم به جای تصمیم گیری زود و نه دیر — که به حداقل می رساند هزینه به شرکت کنندگان و پیچیدگی” AAS جمهور مگان Donahue, یک ستاره شناس در دانشگاه ایالتی میشیگان گفت: Space.com. “همچنین با هدایت منابع ما به دنبال در یک نشست مجازی آن را بسیار پاک تر و آسان تر به تمرکز بر روی آن است.”

Coronavirus مبانی

برای Donahue, آن را نیز مهم است که AAS’ تصمیم گیری به حساب چه بود واقعا امکان پذیر است در حال حاضر و همچنین هنگامی که تابستان می رسد. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال دادن خودمان که اهداف ما را برآورده می تواند به عنوان چیزی است که ما می تواند به صرف مقدار زیادی از تلاش و پس از آن معلوم می شود ما می توانیم آن را انجام نمی,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای تبدیل این به یک فرصت را به یاد بگیرند که چگونه به انجام این نوع نشست و سعی کنید تعدادی از چیزهایی که — باید امکان شکست در برخی از جنبه های آن است.”

Donahue و دیگر ستاره شناسان تاکید کرد که کنفرانس کمتر متکی در سفر طولانی یک هدف برای دانشگاهیان. “این یک آزمایش خوب و احتمالا در این چارچوب زمانی معقول” Urry گفت: این تصمیم به reimagine AAS نشست. “همچنین این امتیاز شاید در آینده ای که در آن حداقل برخی از جلسات برگزار می شود که در راه است که همه ما را نجات دهد مقدار زیادی از پول و مقدار زیادی از کربن است.”

او و دیگر ستاره شناسان نگران چه چیزی می تواند از دست داد و بدون در جلسات حضوری — کوچک و بزرگ به طور یکسان — برای آینده قابل پیش بینی. “این همان بودن با همکاران خود و داشتن یک وعده غذایی و بحث در مورد ایده ها و غیره و غیره” Urry گفت.

فرصت های همایش ارائه و تاثیر خود را لغو و یا دیجیتالی متفاوت است به خصوص توسط حرفه ای مرحلهسارا Hörst یک دانشمند سیاره ای در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: Space.com و او امیدوار است که دانشگاهیان را که به حساب زمانی که در پاسخ به این وضعیت است.

“این واضح است که رفتن به تاثیر در این زمینه در بسیاری از راه های مختلف” Hörst گفت. “آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر اوایل زندگی حرفه ای مردمی که درست است در هر زمان وجود دارد این است که یک اختلال در راه ما به طور معمول انجام همه چیز. و از اوایل زندگی حرفه ای مردمی, آن را تقریبا به طور قطع به طور نامتناسبی تحت تاثیر کسانی که از minoritized گروه که لزوما باید نوع شبکه و پشتیبانی ساختار آنها را به اتصال به یک شبکه امن.”

شروع به تلاش برای رسیدگی به چنین نابرابری ها Hörst تنظیم یک فرم برای اوایل زندگی حرفه ای محققان که می توانست با حضور LPSC برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات در مورد آنچه آنها دنبال آن هستید به صورت حرفه ای. او امیدوار است که بیشتر تاسیس محققان نگاهی به برخی از زمان در این هفته هنگامی که این کنفرانس گرفته اند جای خود را به نگاه را از طریق این لیست.

“سعی کنید برای کمک به اتصال این مردمی و کشف کردن آنچه ما می توانیم برای حمایت از آنها” Hörst گفت. “رسیدن به یک زن و شوهر از مردمی که در این زمینه خود را و از آنها بخواهید اگر آنها نیاز به یک CV ویرایش بپرسید اگر چیزی وجود دارد که شما می توانید برای حمایت از آنها می گویند سلام و ببینید اگر شما می توانید راه اندازی یک مجازی قهوه یا چیزی شبیه به آن.”

اینها دقیقا همان نوع از تعاملات فردی که آنجلا Marusiak یک دانشجوی دکترا در دانشگاه مریلند به پایان رساندن پایان نامه های خود این ترم بود و به دنبال به جلو به در LPSC. مانند هر کس صحبت کردم با این داستان او حمایت COVID-19 کاهش اقدامات بدون تردید حتی به عنوان او محاسبه راه آنها تاثیر می گذارد ، “این یک بیت از یک بد شانسی,” او گفت: لغو. “این امر می تواند زمان بسیار خوبی برای دیدار با دیگر دانشمندان در این زمینه برجسته کردن آنچه که من انجام شده است.”

تحول در آموزش و پرورش

از دست رفته در اوایل زندگی حرفه ای شبکه در کنفرانس ها نیست و تنها راه COVID-19 پاسخ به اقدامات پیچیده Marusiak نهایی ترم. او را به ماندن در آنجا که ممکن است به جلوگیری از ابتلا چیزی به خصوص در حالی که هنوز مشغول کار بر روی پایان نامه خود را.

اما همه گیر نیز ممکن است تغییر راه او کامل مراسم عمومی پایان نامه دفاع که او در حال برنامه ریزی برای انجام در اواخر ماه آوریل است. که ارائه شفاهی اوج هر مدرک دکترا و به طور معمول انجام می شود در فرد با کمیته نظارت بر آن را در یک اتاق. “وجود بالقوه است که من ممکن است در نهایت نیاز به دفاع من از راه دور به جای در فرد است که همیشه می افزاید: خطر اگر چه videoconferencing سقوط ؟ — چیزهایی مانند این که” Marusiak گفت.

آن را نه فقط در آخرین ترم دانش آموزان که در حال تجربه تحولات در دانشگاه ها البته: دانش آموزان در هر سطح در حال پیدا کردن خود را در کلاس های آنلاین نقل مکان کردو برخی از آنها نیز در برخورد با فرستاده دور به دانشگاه نزدیک کردن به طور کامل. حتی اگر آن دانش آموزان می توانند به خانه آنها ممکن است پیدا کردن مقدار زیادی از درد و عدم اطمینان نیز وجود دارد.

“آنچه که ما نگران است مردم رفتن به خانه و بودن در شخصی که در آن شرایط پدربزرگ و مادر بزرگ و یا پدر و مادر تحت فشار و آن را به سخت تر” Donahue گفت. “آنچه که ما پیش بینی انجام شده برای آن دسته از دانش آموزان فقط به عنوان انطباق به عنوان ما می توانیم. از آن زمان به نوع و فوق العاده دقیق است.”

در میان همه این اساتید در حال تقلا برای تبدیل کلاس های خود را به چیزی دانش آموزان می تواند کامل آنلاین در بهترین حالت چند هفته متوجه خواهید شد. برای کلاس های نجوم برای هر برنامه علم بر آزمایشگاه ترم خصوص پیچیده است دوباره تصور آنلاین. اما حتی در سخنرانی ها باید به افکار نه فقط نقل مکان.

بین تقلا برای رفتن به دیجیتال و تمام دیگر اختلالات ناشی از COVID-19 پاسخ, Hörst گفت که او انتظار دارد که این ممکن است تنها ترین آکادمیک موفق ترم دانش آموزان تا کنون تجربه. “من نگرانی کمی در مورد اینکه چگونه این همه رفتن به نوبه خود از نظر مردم در واقع یادگیری این مواد که آنها نیاز به یادگیری برای بقیه ترم,” او گفت:. “اگر که بدان معنی است که برخی از دانش آموزان ما باید به relearn اتمسفر سیارهای در سال آینده, پس از آن است که فقط آنچه که ما در حال رفتن به زندگی می کنند.”

البته نه همه دانشجویان با گذراندن دوره های مرتبط به فیزیک و نجوم انجام این کار هستند چرا که آنها خواهد بود در این زمینه. که یک نگرانی عمده برای راشل Paterno-مالر یک اخترفیزیکدان در W. M. کک وزارت علوم که نظارت بر علوم ترم در Pitzer, Claremont McKenna و Scripps کالج در کالیفرنیا.

“من خیلی نگران من premeds, هم,” او گفت:. “آنها را به فیزیک زیرا آنها می خواهند به آماده شدن برای MCAT بنابراین من نگران هستم در مورد این که چگونه می تواند بر توانایی خود را برای شرکت در این آزمون به مدارس پزشکی.”

تحقیق از راه دور

پس از آن وجود دارد از طرف دیگر دانشگاه ها: انجام تحقیقات جدید است که می شود با موضوع ترم به مراتب پایین خط. اینجا ستاره شناسان یک بیت از یک سر شروع همکاران در زمینه های دیگر چند محققان پیشنهاد شده است.

اول از همه ستاره شناسان تمایل به استفاده می شود به خرید و فروش با ابزارهای دیجیتال به منظور تسهیل در مسافت های طولانی در ارتباط است. “ستاره شناسی, جامعه, بسیار, جهانی,” Paterno-مالر گفت. “همه ما همکاران پرت در سراسر جهان ما مورد استفاده قرار گیرد به telecons ما استفاده می شود به ایمیل ما استفاده می شود به ناهمزمان ارتباطات است.”

و در حالی که برخی از ستاره شناسان حفظ آزمایشگاه و انجام آزمایش بر روی زمین بسیاری از تکیه بر اطلاعات در مورد مکان های که COVID-19 احتمالا نمی تواند رسیدن به. گرفتن داده ها که می تواند یک کمی سختتر است. فضای مبتنی بر ابزار به طور کلی کاملا به چالش امیلی Levesque, یک ستاره شناس در دانشگاه واشنگتن نوشت که یک کتاب بیرون آمدن تابستان امسال در مورد فصل رعایت گفت: Space.com.

زمینی رصدخانه روش کمی بیشتر پراکنده از نظر آمادگی خود را برای اقدامات مانند کسانی که در اجرا به آدرس coronavirus, او گفت:. اگر چه برخی از امکانات هنوز هم نیاز به دانشمندان برای جمع آوری داده های خود را در فرد به طور کلی رصدخانه در حال حرکت بوده است نسبت به زمان کمتر در سایت از اواخر 1960s, او گفت:.

اما تنها تعداد انگشت شماری از تلسکوپ به طور کامل رباتیک با تلسکوپ قادر به کار بدون هیچ گونه کارکنان در سایت. اکثر رصدخانه سقوط جایی در میان نیاز به برخی از دست در توجه اما نه لزوما از رعایت دانشمند.

“به جز در موارد رباتیک تلسکوپاز راه دور به این معنی است که مردم کمتر در سایت و یا که ستاره شناس است و نه در سایت نه که هیچ کس را در سایت” Levesque گفت. “ترین تلسکوپ هنوز هم نیاز به یک فرد به آنها عمل می کنند.” خوشبختانه این ابزار به طور معمول تکیه بر کارکنان و در مناطق دور افتاده و آنها را تا حدودی سازگار با اجتماعی فاصله.

برای ستاره شناسان به دنبال استفاده از این ابزار “کنترل از راه دور مشاهده” لزوما به این معنا نیست که آنها می تواند جمع آوری داده ها از خانه های خود و یا هر جا که دیگری آنها اتفاق می افتد به. بیشتر کار مربوط به کنترل از راه دور در واقع رعایت می فرستد ستاره شناسان اختصاص داده شده به اتاق کنترل که به سادگی آسان تر برای رسیدن به از رصدخانه خود را. کسانی که در اتاق عمل به عنوان ارتباطات و اطلاعات مراکز است که متصل به کارکنان سایت. “این فقط خود لپ تاپ و اتصال به اینترنت” Urry گفت. “این است که پیچیده تر از آن طول می کشد کمی از پول به آن را راه اندازی و برای حفظ آن است.”

دقیقا چگونه انعطاف پذیر این کنترل از راه دور اتاق و محل کار آنها تکیه خواهد شد در چهره جدید کروناویروس مهار اقدامات است هنوز مشخص نیست. “تلسکوپ زمان و دسترسی بسیار گرانبها منابع, بنابراین من می دانم که تلاش می شود ساخته شده برای نگه داشتن چیزهای در حال اجرا به عنوان زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار” Levesque گفت.

و در حالی که رصدخانه باید hustled به گوشت گاو تا خود را از راه دور قابلیت به عنوان coronavirus شروع به پخش برخی از این طرح ها در حال حاضر به عقب با تلسکوپ مجبور به بستن چشم خود را. Las Campanas در رصدخانه شیلی برای مثال نهاد از راه دور طرح احتمالی برای آن تلسکوپ ماژلان پس از آن متوقف شد و مشاهدات روز گذشته (17 مارس) به مدت حداقل دو هفته و با توجه به بیانیه ای.

‘سازندگان: یک رصدخانه و اجازه تلسکوپ بیکار نشستن بسیار نادر است و با توجه به گرانبها تلسکوپ زمان است که در حرفه ما و به طور معمول اتفاق می افتد و در رابطه با شدید بلایای طبیعی و یا نگرانی های ایمنی” Levesque نوشت: در یک ایمیل پیگیری. “این نمونه دیگری از چقدر جدی در سراسر جهان در حال تحول COVID-19 وضعیت تبدیل شده است.”

بیشتر به آمده

اگر چه آن را آسان به احساس جهان شده است غرق در این همه گیر اپیدیولوژی تاکید می کند که این وضعیت هنوز هم در حال توسعه است. این بدان معناست که آثار آن در نجوم تغییر خواهد کرد بیش از حد.

یک نتیجه است که ستاره شناسان در حال نیروبخش برای مالی است با توجه به تحول که COVID-19 گسترش به شکل دراورده شده در بورس اوراق بهادار و بازار کار است. “دانشگاه ها بودجه در حال رفتن به ضربه بزرگ زمان چون آنها بستگی به موقوفات و وقف بازگشت است برای رفتن به یک مقدار زیادی پایین تر” Urry گفت. “یا اگر آنها در دانشگاههای دولتی آنها نیز بستگی دارد بر روی بودجه دولت و همه این چیزها در حال رفتن به بسیار منفی بسیار شبیه احتمالا به سال 2008 رکود است.” در خصوص او گفت: او را نگران چگونه دانشکده را پیدا خواهد کرد این پول را به صندوق خود دانشجويان حقوق برای تحقیقات آنها انجام دهد.

یکی دیگر از نتیجه که ممکن است آشکار در ماه های آینده است تداخل با فضاپیما ماموریت برنامه ریزی شده برای راه اندازی. این هنوز روشن نیست که چقدر سخت تمیز-اتاق روش که در حال حاضر راهنمای ساخت و ساز خود را ممکن است بافر آنها را از اقدامات به منظور جلوگیری از رمان coronavirus. اما یک چیز است برای برخی: که ساخت و ساز را نمی توان از راه دور انجام می شود. “من نمی توانم جمع آوری یک مریخ در اتاق نشیمن” Hörst گفت. “منظورم این است که آن را می شود واقعا عالی اگر من می تواند من را دریافت نمی اشتباه است.”

و فراتر از همه این اثرات ملموس و هر چه دیگران توسعه اخترشناسان نیاز به مقابله با همان قطعیت از ادامه بحران به عنوان هر کس دیگری.

“بزرگترین اختلال در حال رفتن به تغییر در روال و اساسی اضطراب در مورد آنچه اتفاق می افتد” Paterno-مالر گفت.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im