Coronavirus به شمار منحصر به فرد تهدید به ایالات متحده آمریکا جمعیت بی خانمان

سیاتل—در غیر انتفاعی ارائه مراقبت های بهداشتی و مسکن به جمعیت بی خانمان در شهر, کارمندان آغاز کرده اند با حداکثر سرعت دویدن برای پاکسازی امکانات خود را. چرا که این سازمان به مرکز اورژانس مرکز خدمات (DESC) واقع شده در یکی از ایالات متحده اولین باغ رمان coronavirus عفونت کارگران نیروبخش خود را برای موجی از نیازهای پزشکی در بی خانمان جامعه است که به ویژه آسیب پذیر در طول شیوع بیماری. این وضعیت در سیاتل ممکن است یک پیش نمایش از چیزهایی که می آیند برای دیگر شهرستانها در سراسر کشور که جمعیت افراد بدون خانه می تواند ضربه سخت به عنوان ویروس گسترش می یابد.

چند سیاتل سازمان ارائه سرپناه و مراقبت های بهداشتی به محروم. اما در یک شهرستان با این جمعیت بی خانمان—سوم بالاترین در ایالات متحده آمریکا پس از نیویورک و لوس آنجلس—حاشیه نازک در حال حاضر. “رک و پوست کنده ما مبارزه خود را برای دیدار با مجموعه ای کامل از نیازهای آن را به عنوان می گوید:” دانیل مالون مدیر اجرایی نزولی است. “چشم انداز اضافه کردن یکی دیگر از بیماری است که ممکن است شدید تر اثرات در افراد با بیماری های زمینه ای بسیار نگران کننده است.”

رمان coronavirus به نظر می رسد به گسترش به راحتی از فردی به فرد. آن را آغاز برداشت تا در West Coast متحده شروع در اواخر ژانویه و ملت را اول مرگ و میر ناشی از پاتوژن رخ داده در ایالت واشنگتن در فوریه 26. در زمان نگارش این مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گزارش شده 162 موارد عفونت در واشنگتن و 116 تایید شده است در دولت شاه شهرستان که شامل سیاتل.

این شهر را بیش از 12000 زندگی مردم بدون خانه های این ویروس می تواند یک تهدید جدی است. این افراد ممکن است بیشتر مستعد از جمعیت عمومی به برخی از بیماری های تنفسی مانند COVID-19 (بیماری ناشی از کروناویروس جدید) می گوید: Kira نیومن, یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه واشنگتن است.

“Coronaviruses گسترش از طریق انتقال قطرات,” او می گوید: بنابراین مطابق با سطوح و حفظ فاصله بین مردم کلید حاوی آن است. این اقدامات احتیاطی همیشه عملی برای افراد بی خانمان که اغلب فاقد دسترسی به صابون و آب داغ و اقامت در پناهگاه شلوغ. آنها همچنین دارای میزان بالایی از ضعیف درمان بیماری های مزمن قرار دادن آنها را بیشتر در معرض خطر شدید COVID-19 عفونت است. هنگامی که مردم بدون خانه مریض آنها ممکن است عدم مراقبت مناسب مورد نیاز برای دریافت بهتر از جمله یک محل راحت برای استراحت و گرم کردن مایعات و داروها.

Unhoused مردم در سراسر کشور ممکن است به زودی به صورت چالش های مشابه. در سراسر ایالات متحده بیش از 560,000 افراد مورد مطالعه در یک شب در سال 2019 با تجربه بی خانمانی, با توجه به ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری در تازه ترین گزارش در مورد این موضوع. برخی از طرفداران برای بی خانمان ها در دیگر نقاط کشور در حال تماشای coronavirus اپیدمی آشکار در سیاتل به عنوان آنها آماده شدن برای آن را به آمار خود در منطقه است. ملی ائتلاف برای بی خانمان ها, غیر انتفاعی حمایت گروه مستقر در واشنگتن دی سی منتشر شده یک لیست از توصیه ها و منابع برای افراد بدون خانه برای کمک به آنها در مقابله با شیوع. آن را توصیه می کند آنها را به دست زدن به چشم خود بینی یا دهان و پوشش سرفه و عطسه. برای کسانی که دچار علائم شامل تب ، سرفه و یا تنگی نفس آن را توصیه می کند بازدید از یک بیمارستان یا مرکز بهداشتی-درمانی از جمله یکی در مراقبت های بهداشتی ملی برای بی خانمان شورای دایرکتوری که در لیست های رایگان یا کم هزینه ارائه دهندگان مراقبت. واشنگتن دولت King County می پرسد همه شهروندان را به بازدید از بخش های اورژانس و تنها اگر آن را کاملا ضروری است. اتاق اورژانس را انکار نمی تواند مراقبت برای کسی که با یک اورژانس پزشکی بیماری بر اساس آن فرد توانایی پرداخت تحت درمان پزشکی اورژانس و نیروی کار عمل می کنند.

مگان Hustings مدیر عامل ملی ائتلاف برای بی خانمان می گوید: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز به حمایت از مقامات دولتی و اعضای جامعه ، کلینیک که در خدمت بی خانمان خواهد نیاز به کیت های آزمایش و دنده محافظ برای کارکنان خود را, او می گوید. مردم توزیع بسته های مراقبتی باید در نظر اضافه کردن ضد عفونی کننده دست (یا صابون) و دستمال مرطوب به آنها. افراد بیمار خواهد شد و نیاز به سرپناه و دسترسی به سرویس بهداشتی و محل شستن دست های خود را. در مارس 5 سیاتل شهردار جنی Durkan اعلام کرد قصد دارد به گسترش پناهگاه بی خانمان به اتاق را برای یک مجموع از 100 اضافی مردم در طول coronavirus اضطراری است. اضافه شده در فضا آماده خواهد شد در دو تا سه هفته با توجه به دفتر شهردار.

Hustings همچنین با اشاره به نیاز برای آموزش بهتر. به عنوان دولت های محلی هشدار به شهروندان در مورد که در آن coronavirus به نظر می رسد آنها نیاز به مطمئن شوید که اطلاعات به trickling از طریق بی خانمانی ارائه دهندگان خدمات به unhoused جمعیت او می گوید:.

شیوع بیماری در سیاتل ممکن است کمک به بقیه ملت آماده به عنوان محلی اپیدیولوژی استفاده از آن به منظور افزایش تحقیقات خود را. نیومن و همکاران او در سیاتل آنفولانزا مطالعه در حال آزمایش داوطلبان برای coronavirus از جمله کسانی که در این جمعیت بی خانمان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس. تا کنون محققان می دانم بسیار کمی در مورد چگونه ویروس ها به طور کلی گسترش از طریق بی خانمان جمعیت او می گوید:. “امیدوارم این چیزی است که ما به شما اطلاعات بیشتر در مورد از طریق تحقیقاتی که ما انجام می دهیم در حال حاضر” نیومن می افزاید.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im