Coronavirus همه گیر را تهدید به از خط خارج ریشه کنی فلج اطفال–اما یک پوشش نقره ای

تا سال 2020 بود در مسیر به یک خوب برای جنوب سودان را فلج اطفال شکارچیان. اما در حال حاضر بسیاری از کسانی که مشغول به کار در جهانی ریشه کنی فلج اطفال کمپین در حال دست و پنجه نرم کردن با پتانسیل برگشت از حد از کار خود را. تمام خانه به خانه واکسیناسیون تلاش شده است به حالت تعلیق به دلیل ادامه coronavirus بیماری همه گیر. بیماری نظارت افسران به ندرت می تواند سفر در همه. فلج اطفال نمونه در انتظار تست به دام افتاده در سودان جنوبی به دلیل وجود دارد هیچ پرواز به حمل و نقل آنها را به خارجی آزمایشگاه و کارشناسان محلی در حال نیروبخش برای بدترین.

“حقیقت این است که ما حتی نمی تواند حرکت در اطراف دیگر. این محدودیت ما اقدام می گوید:” سیلوستر Maleghemi جنوب سودان فلج اطفال رهبر تیم برای سازمان بهداشت جهانی (WHO). “و این می تواند واژگون کار ما است. اما این واقعیت که ما در حال حاضر است.”

در سراسر جهان ریشه کنی فلج اطفال تلاش بود به حالت تعلیق در در اواخر ماه مارس آوردن کمپین یک متوقف شد. بیش از 20 میلیون پزشکان و تکنسین ها و دیگر پزشکی و جامعه پزشکان قرار داده اند مقدار زیادی از کار خود را در انتظار نگه داشته, ترک حداقل 13.5 میلیون کودکان واکسینه نشده و یا undervaccinated برای فلج اطفال تا کنون بر اساس تخمین های عمومی-خصوصی سازمان بهداشت جهانی GAVI, the Vaccine Alliance. چه کسی می گوید که شماره می تواند به افزایش حداقل 60 میلیون در ماه ژوئن در مدیترانه شرقی منطقه (منطقه شامل شمال آفریقا و خاور میانه و آسیای مرکزی).

با این حال حتی این اعداد و ارقام ماسک حد کامل از یک اختلال است که می تواند بشدت محو پولیو در سال ده پزشکان ارشد دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی می گویند. میلیون ها نفر از ذخیره واکسن فلج اطفال دوز خود را از دست اثربخشی اگر مانع از همه گیر برای ایمن سازی بسیار طولانی و برخی از کشورها که اقدام به محدود واکسن ممکن است اجرا قبل از آنها می تواند resupplied. “اگر مستندات در محل برای بیش از حد طولانی پس از آن واکسن را فقط به پایان می رسد در بسیاری از مکان ها می گوید:” Thabani Maphosa مدیر عامل از کشور برنامه های در GAVI. “و ما در حال حاضر قادر به دریافت واکسن که در آن ما نیاز به.”

بیماری سیستم های نظارت که شامل جمع آوری و تحلیل داده ها بر شعله ور شدن یو پی اس به طوری که آنها را می توان سرکوب یک بنای ریشه کنی فلج اطفال. این سیستم ها همچنین سستی در بخش های بزرگ به دلیل همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های مسافرتی. وقتی که می آید به داشتن داده ها و یا مشاهدات از زمین مورد نیاز برای نگه داشتن فلج اطفال در بررسی “شما واقعا نمی خواهید برای رفتن کور. اما ما شاهد این به طور کلی در سراسر هیئت مدیره می گوید:” حمید جعفری که مدیر ریشه کنی فلج اطفال برای مدیترانه شرقی منطقه است. “بسیاری از مراکز بهداشتی و درمانی بسته هستند. بیماران تمایلی به درخواست کمک از آنجا که آنها می ترسم. خط مقدم کارگران می ترسم. و محدودیت های شدید در جنبش در [هر] کشور زندگی دشوار است.”

افغانستان و پاکستان دو کشور که در آن وحشی فلج اطفال باقی مانده بومی عمدتا تکیه بر “محکم” سیستم برای شناسایی این بیماری را گسترش. این رویکرد شامل جامعه خبرچین مکرر فرد در بازدید از بخش اطفال بیمارستان و تماس های منظم به درمانگاه های محلی به دنبال نشانه هایی از بيماران فلج شل حاد—سریع-بروز ضعف عضلات تنفسی و عضلات دیگر است که همراه با فلج اطفال. اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس پیشرفت و ملل غرفه این لایه شبکه هستند و نه عملکرد آنها به عنوان یک بار بود. در خود کاهش می یابد دولت فلج اطفال ممکن است به دست آوردن یک جای پای محکم.

و پس از آن وجود دارد عوارض ناشی از واکسن فلج اطفال خود را که باید اداره در چند دوز در فواصل زمانی مختلف. اگر بیش از حد بسیاری از آنها قلم, Maphosa می گوید: “این یک سوال و سپس اگر آن را ممکن است برای گرفتن.” با جاده ها هنوز هم قفل شده است و در ده ها کشور و فلج اطفال تیم قادر به توزیع واکسن سهام از انبار مرکزی بسیاری از کودکان در حال حاضر از دست رفته دوز—حتی زمانی که آنها در حال نزدیک در دست—با توجه به GAVI.

خوراکی فلج اطفال واکسن حاوی یک نسخه ضعیف از ویروس است که دفع فضولات انسانی. در موارد نادر در جمعیت هایی که در حال underimmunized این ویروس ضعیف شده می تواند جهش و آلوده nonimmunized مردم است. آن است که بیش از حد به زودی برای تعیین اگر نیجر اخیر شیوع چنین “واکسن مشتق فلج اطفال” توسعه پس از ریشه کن کردن کمپین تعلیق. در هر صورت پزشکان پیش بینی یک چشم انداز مثبت در موارد وجود دارد و در جای دیگر در ماه های آینده.

اما با وجود این موانع جهانی فلج اطفال برنامه سازگاری در واقع ممکن است یک پوشش نقره ای برای زمان بیماری همه گیر.

تجهیز نشدن به مبارزه با کروناویروس

بسیاری از کشورها شده است سریع به درک سودمندی فلج اطفال شبکه—بزرگترین ایمن سازی برنامه در نوع خود در جهان در مبارزه با این بیماری همه گیر. خیلی از این شبکه شده است مستقر درآمده است.

فلج اطفال تماس با ردیاب که عادت به جستجوی نشانه های ثبتشده از این بیماری مانند ناگهانی ضعف پا در حال حاضر به دنبال گزارش های شدید زجر تنفسی تب و دیگر علائم COVID-19. “این یک بدون brainer واقعا” می گوید Maleghemi که تخمین می زند که 80 درصد از سودان جنوبی را فلج اطفال پرسنل در حال حاضر ردیابی coronavirus موارد خود و یا آموزش جدید ردیاب برای انجام این کار که در آن آنها می توانند. “در سطح دولت و شهرستان سطح, که در آن ما باید این سربازان همه شده است repurposed. اگر شما به دنبال [فلج شل حاد] شما می توانید نگاه برای [COVID-19].”

فلج اطفال شبکه عظیم زیرساخت های تبدیل شده به همه گیر پاسخ در کشورهایی که برخی دیگر از منابع در اختیار خود را. چه کسی می گوید نیجریه و پاکستان اورژانس 24 ساعته فلج اطفال خطوط تماس ویژه در حال حاضر در بیشتر اختصاص داده شده به COVID-19 به عنوان صدها نفر از آزمایشگاه ها و شبکه های کشور گسترده سرد فریزر اتاق و تلفن واحد است که به طور معمول در فروشگاه و یا حمل و نقل واکسن فلج اطفال. هنگامی که یک واکسن است که در نهایت برای توسعه COVID-19 ریشه کنی فلج اطفال تیم هستند به احتمال زیاد به حمایت از توزیع آن در میان جهان کمتر در دسترس مناطق جعفری می گوید.

بالاتر از همه فلج اطفال برنامه شامل قابل توجهی مربوط به تخصص فنی است که مقامات دولتی در سومالی و مالی می گویند بوده است در پرچمدار خود را در کشور همه گیر پاسخ. حتی اگر نحوهی است که می تواند کشیده شده بین این دو بیماری محدود اصول اساسی مشابه با: مورد بررسی بهداشت شخصی و بیمار جداسازی حیاتی هستند. نظارت بیماری کلیدی است و آن را تبدیل به حتی بیشتر مهم است اگر دانشمندان پیدا کردن که آب و فاضلاب تجزیه و تحلیل می تواند عملکرد همان نوع از اطلاعات را برای COVID-19 ردیابی به عنوان آن را برای فلج اطفال. که و بیل و ملیندا گیتس در میان کسانی که زیر بار امیدوار کننده نتایج اولیه.

در نهایت اما فلج اطفال تیم را مجبور به بازگشت به خود را ماموریت اصلی. و هنگامی که آنها را به صورت یک راش از چالش است.

Postpandemic فلج اطفال

ابتلا به تمام کسانی که از دست رفته تعداد دوز واکسن گران خواهد شد—در زمانی که پول اضافی است که به احتمال زیاد در تامین کوتاه مدت. آمریکا بزرگترین حامی مالی از ریشه کنی فلج اطفال. اما برگ برنده دولت منجمد سهم خود را به که از طریق آن بسیاری از جهان را فلج اطفال کمک های توزیع. پزشکی هزینه های حمل و نقل در حال حاضر رشد حدود 20 درصد به عنوان یک نتیجه از کاهش ترافیک هوایی جهانی را Maphosa می گوید.

و عواقب ناشی از قبلی بسیار کوچکتر اختلال در ریشه کن کردن تلاش ها نشان می دهد فلج اطفال تیم باید یک مقدار عظیم از آسیب شامل: در سال 2003 یک دولت نیجریه متوقف واکسیناسیون در برابر فلج اطفال برای یک سال. این تغییر سوخت تجدید حیات در بیش از 20 کشور که می گوید.

در دراز مدت این بیماری همه گیر اجرا توقف ممکن است فعال کردن فلج اطفال در عراق به ارزیابی رویکرد خود را با توجه به دانشمندان در تقریبا همه عمده فلج اطفال سازمان های همکار. پس از چند ناامید کننده سال که در طی آن تعدادی از گزارش های وحشی موارد افزایش یافت و از پایین ترین سطح از 22 در سال 2017 به 176 سال گذشته فلج اطفال تیم نیاز به گرفتن سهام از شکست های گذشته و به تمرکز درآمده است. اگر هیچ چیز دیگری, آنها به احتمال زیاد شروع دوباره در جهان بیشتر آگاه از خطرات اجازه می دهد سلامت بحران های به چرک.

“فلج اطفال برنامه مرتب کردن بر اساس به دنبال این شکاف در توانایی ما در واقع به پیاده سازی [ریشه کن کردن تلاش های] به بازبینی استراتژی ما. و من فکر می کنم که مصرف طولانی مشاهده بوده است وجود دارد مترقی موفقیت می گوید:” جی ونگر سر از ریشه کنی فلج اطفال در بنیاد گیتس. “آن را درست کند. و من فکر می کنم این به ما می دهد این فرصت را به ارزیابی مجدد آنچه ما واقعا نیاز به انجام در نهایت به پایان کار.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>