بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای ما فضا نیروی SpaceX برای به تاخیر انداختن GPS ماهواره ای راه اندازی

برنامه ریزی شده SpaceX اندازی یک جدید ناوبری ماهواره ای GPS این ماه برای ارتش ایالات متحده شده است با تاخیر به حداقل ژوئن با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر فضای مقامات می گویند.

در بیانیه منتشر شده در روز سه شنبه (7 آوریل) با مقامات فضایی نیروی فضایی و سیستم های موشکی مرکز (SMC) اعلام کرد که آنها به تعویق افتاد پرتاب “برای به حداقل رساندن پتانسیل COVID-19 قرار گرفتن در معرض به راه اندازی خدمه و اوایل مدار اپراتورهای.”

جدید جهانی سیستم موقعیت یابی ماهواره ای GPS III-3 در اصل برنامه ریزی شده برای راه اندازی در یک SpaceX Falcon 9 rocket از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا در اواخر ماه آوریل است. آن را در حال حاضر راه اندازی زودتر از ژوئن 30, SMC, مقامات گفت. که هدف خواهد شد و مجددا در مارس آنها اضافه شده است.

“ما این تصمیم را به آرامی اما با توجه به ما صورت فلکی GPS قوی باقی می ماند و ما باید این فرصت را به عمدی تصمیم به حفظ ماموریت ما این تضمین استقرار و بدون معرفی اضافی خطر سلامت به پرسنل یا ماموریت خطر به راه اندازی” سرهنگ ژنرال جان اف Thompson, SMC فرمانده و برنامه اجرایی برای فضا در بیانیه ای گفت:.

ویدئو: چگونه ایالات متحده در فضا نیروی GPS III ماهواره کار
مرتبط:
بیماری همه گیر کوروناویروس: کامل صنعت فضایی پوشش

فضا نیروی GPS ناوبری ماهواره ای صورت فلکی شامل 31 ماهواره در مدار در حال حاضر. مانند نام آن پیداست GPS III-3 خواهد بود سومین جدید و مدرن سری (GPS III بلوک) برای پیوستن به این صورت فلکی است. GPS III طراحی ارائه می دهد سه برابر و دقت یک تا هشت-بهبود زمان بر ضد قابلیت متراکم بیش از سلف خود, GPS II, بلوک, SMC, مقامات گفت.

“سیستم GPS پشتیبانی حیاتی ایالات متحده و متفقین عملیات در سراسر جهان دارد. به عنوان COVID-19 همه گیر است که یک تهدید برای امنیت ملی, نیز, تغییر زمان راه اندازی برای منافع امنیت ملی” تامپسون در بیانیه ای گفت:. “ما باید برای گرفتن آن را حق اولین بار و حفاظت از مردم ما فقط به عنوان مهم به عنوان هزینه برنامه و عملکرد است.”

SMC مقامات هدف پرتاب سه ماهواره GPS در سال 2020 با GPS III-3 که برای اولین بار از آنها. فوری آن سلف GPS III-2 راه اندازی شد در ماه اوت سال 2019 و خدمات وارد شده در مارس 1.

اما برای راه اندازی آن GPS ماموریت SMC مقامات باید با روش و امکانات تغییرات در GPS III راه اندازی و پرداخت قابلیت عملیات مرکز به کاهش تعداد پرسنل در سایت و حمایت اجتماعی مناسب فاصله میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“هنگامی که این تلاش ها در حال تکمیل و خدمه باید تمرین و تلقی مهارت و آماده برای اجرای این تغییر شرایط ما به طور کامل قصد بازگشت به ما راه اندازی هم برای استقرار GPS III ماهواره” سرهنگ ادوارد بایرن ارشد از میان مدار زمین Space Systems Division, در بیانیه ای گفت:.

GPS III-3 راه اندازی تاخیر است نه برای SpaceX با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

ماه گذشته این شرکت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی زمین-مشاهده رادار ماهواره ای SAOCOM 1B برای آرژانتین اما مجبور شد برای به تعویق انداختن مارس 30 پرتاب هنگامی که محدودیت های مسافرتی مانع آرژانتین پرسنل از رسیدن به, راه اندازی سایت, برای آماده سازی نهایی.

SpaceX است که برنامه ریزی برای راه اندازی اولین خدمه اژدها با فضانوردان روی نسخه ی نمایشی-2 ماموریت در اواسط ماه مه. این ماموریت ناسا برای راه اندازی خواهد شد, فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>