شیوع کروناویروس می لرزد فضای صنعت: در اینجا بزرگترین اثر تا کنون

اثر شیوع کروناویروس در حال گسترش به مرز نهایی است.

COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirusاست بیمار بیش از 130,000 نفر در سراسر جهان تا به امروز با بیش از 5000 تایید مرگ. هر دو از تعداد کسانی که ملزم به افزایش قابل توجهی از آنجا که ما هنوز در مراحل اولیه این بیماری همه گیر بهداشت مقامات تاکید کرده اند.

اثرات اقتصادی از COVID-19 ساله در حال حاضر مهم به عنوان کسی که نگه می دارد یک چشم در بازار سهام قطعا متوجه شده. ترافیک خطوط هوایی است که راه را عمده ورزشی لیگ مانند NBA را به حالت تعلیق و یا لغو فصل خود و بسیاری از سازمان ها در حال هدایت کارکنان خود را به کار از خانه.

مرتبط: به روز رسانی های زنده در مورد کوروناویروس و COVID-19

تعداد ناسا که در گروه دوم. در اوایل این ماه به آژانس فضایی قرار دادن آن در مرکز تحقیقات Ames در دره سیلیکون در “اجباری telework وضعیت” تا اطلاع ثانوی و پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

و اثر در فضای جامعه است که بسیار عمیق تر و گسترده تر از آن است از لغو و یا به تعویق افتاد کنفرانس به تاخیر در مجموعه علم اطلاعات. در اینجا مختصر و مفید از برخی از COVID-19 بیشتر قابل توجه اثرات در فضای علم و اکتشاف.

Coronavirus مبانی

ممکن است کمک کننده به ExoMars راه اندازی تاخیر

این هفته آژانس فضایی اروپا (ESA) و روسیه و آژانس فضایی فدرال شناخته شده به عنوان Roscosmos اعلام کرد که برنامه ریزی شده در ماه جولای راه اندازی از زندگی-شکار ExoMars rover شده بود تحت فشار قرار دادند به 2022. (راه اندازی ویندوز برای ماموریت مریخ آمده فقط یک بار در هر 26 ماه زمانی که زمین و سیاره سرخ به درستی تراز وسط قرار دارد.)

تاخیر عمدتا مربوط به مشکلات با ماموریت چتر سیستمکه شکست خورده است و یک سری از کلید آزمون اینجا بر روی زمین است. ESA مقامات همچنین با اشاره به اشکالات در برخی از کلید های الکترونیکی تجهیزات.

اما محدودیت های مسافرتی طراحی شده به سرعت گسترش COVID-19 قطعا نمی کرد گفت: ESA مدیر کل Jan Wörner. او اشاره کرد که یک برنامه ریزی جلسه به بحث در مورد سرنوشت ExoMars 2020 ماموریت خود Roscosmos همتای Dmitry Rogozin بود لغو شده است.

Rogozin این نقطه کمی بیشتر به صراحت گفت که coronavirus وضعیت نقش داشته و البته یک ثانویه در به تاخیر بیاندازد.

“این است که هدایت می شود در درجه اول نیاز به حداکثر رساندن نیرومندی از همه ExoMars سیستم و همچنین به عنوان نیروی majeure شرایط مربوط به تشدید وضعیت اپیدمیولوژیک در اروپا که در سمت چپ کارشناسان ما عملا هیچ امکان ادامه با سفر به شریک صنایع” Rogozin در بیانیه ای گفت.

مرتبط با: اثر دراماتیک از coronavirus مستندات از فضا دیده می شود

برخی از ناسا علوم مبارزات به تاخیر افتاد

Coronavirus وضعیت نیز باعث ناسا به تغییر برخی از آن برنامه ریزی می کند.

برای مثال “سه ناسا علوم زمین هوابرد علوم مبارزات میله میله برای استقرار در سراسر کشور در این بهار باید دوباره خود را در زمینه فعالیت تا بعدها در سال” ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت: دوشنبه (9 مارس).

“مبارزات هستند DeltaX دینامیک و شیمی تابستان استراتوسفر (DCOTTS) و زیر Mesoscale اقیانوس دینامیک آزمایش (S-MODE) که شامل پرواز از Ames,” او اضافه شده است. “علمی گرداند از این پروژه ها در حال انتظار نمی رود به توان نهفته در این تغییر برنامه.”

تا کنون ایمز (ames) تنها مرکز ناسا با کار اجباری از خانه سفارش. اما آژانس گام به اطمینان حاصل شود که آن را آماده برای گسترش این فرمان اگر نیاز بود. برای مثال ناسا انجام telework روز برای بسیاری از کارکنان در مارس 6, در تلاش برای دریافت آن در برنامه ها و پروتکل ها به منظور.

و در روز جمعه (13 مارس), NASA Goddard Space Flight Center در Greenbelt, مریلند, لغو همه “غیر-ماموریت-ضروری بازدیدکننده داشته است” به آن امکانات مختلف.

“گودارد نیز بسته است آن مراکز بازدید کننده در کمربند سبز و در Wallops Flight Facility, ویرجینیا, شروع, جمعه, مارس 13 عنوان به معنی محافظ و تشویق اجتماعی فاصله,” ناسا مقامات نوشت: در یک به روز رسانی جمعه.

گودارد باز می ماند به کارکنان و هیچ یک از کارکنان آن باید آزمایش مثبت برای COVID-19 تا به امروز مقامات اضافه شده است. افرادی که از خانه کار می کنند در حال تشویق به انجام این کار, با این حال.

کنفرانس ها و رویدادهای دیگر

و پس از آن وجود دارد کنفرانس. تعدادی از مشخصات بالا و جلسات و رویدادهای دیگر لغو شده و یا به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 نگرانی.

برای مثال فضای بنیاد اعلام کرد مارس 13 که این تعویق انداختن 36th فضای سمپوزیومکه قرار بود برگزار شد در کلرادو اسپرینگز کلرادو از 30 مارس تا آوریل 2. فضای سمپوزیوم یکی از این فضای جامعه را امضا رویدادهای سالانه گرد هم آوردن هزاران نفر از مردم از سراسر جهان از جمله برخی بسیار heavy hitters. این سال را لیست از برنامه ریزی سخنرانان شامل Bridenstine آمریکا وزیر بازرگانی ویلبر راس و فضای نیروی, فرمانده ژنرال جان ریموند.

یکی دیگر از برجسته نشست ماهواره 2020 — که روز دوشنبه به میزبانی SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk برای “keynote گفتگو” به پایان رسید یک روز زودتر از برنامه ریزی شده لغو تمام اتفاقاتی که قرار بود به اتفاق می افتد پنج شنبه (12 مارس).

ماهواره 2020 صورت گرفت در واشنگتن و رویدادهای دیگر در داخل و اطراف پایتخت ایالات متحده را نیز تحت تاثیر قرار شده است. مثلا به عنوان SpaceNews گزارشآمریکا فضانوردان جامعه به تعویق افتاد سالانه خود گودارد یادبود همایش در حومه واشنگتن که قرار بود برگزار شد مارس 17 از طریق مارس 19.

لیست در می رود. دانشگاه داکوتای شمالی در بخش مطالعات فضایی برای مثال هل دادن آن سالانه سمپوزیوم از مارس تا اواخر ماه اوت است. شمال شرقی نجوم فروم (NEAF) که معمولا جذب هزاران نفر از مردم به راکلند کالج در اونیون سیتی, نیویورک, برای یک آخر هفته در هر سال است رفتن آنلاین به دلیل COVID-19. “NEAF: تجربه مجازی” برگزار خواهد شد مارس 4, سازمان کنفرانس گفت: هر چند هدف آنها برای نگه داشتن فرد در رویداد بعد از این سال.

Coronavirus همچنین ادعا کرد یکی از بزرگترین کنفرانس فیزیک: انجمن فیزیک آمریکا لغو آن نشستکه قرار بود به اتفاق در دنور از مارس 2 تا 6 مارس.

تاثیر نیست و محدود به ایالات متحده ، رصدخانه جنوبی اروپا را لغو کرده است وقایع عمومی در مقر خود در Garching آلمان و معلق عمومی بازدیدکننده داشته است به لا سیلا و Paranal دو از آن بزرگ رصدخانه در شیلی.

و به عنوان SpaceNews اشاره کرد, سازمان ملل متحد, کمیته استفاده صلح آمیز از فضا لغو نشست حقوقی آن فرعی است که برنامه ریزی شده بود را در وین از 23 مارس تا آوریل 3.

این فقط یک لیست جزئی البته; کل شمارش آسیب دیده حوادث بیش از حد طولانی است به جزئیات در اینجا. اما Space.com ادامه خواهد داد به روز رسانی این صفحه به شما اجازه می دانم در مورد مهم ترین تاخیر و لغو شد.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>