شیوع کروناویروس دهید آژانس فضایی اروپا به اعمال محدودیت های مسافرتی

آژانس فضایی اروپا (ESA) اجرا کرده است “روشن اقدامات” به عنوان سازمان معاملات با تاثیر از coronavirus آژانس مدیر کل گفت: در یک به روز رسانی.

وجود دارد حدود 2200 کارکنان برای ESA با توجه به آژانس اعداد. علاوه بر این که هزاران نفر از مردم در تماس با کارکنان سازمان به طور منظم از طریق تحقیق قرارداد و فرصت های دیگر.

اقدامات محدود سفر در ESA در حال حاضر اجرا شده است با ظهور coronavirus این ESA پست وبلاگ اعلام کرد. این بیماری نزدیک به 100,000 موارد گزارش شده در سراسر جهان از جمله بیش از 4000 مورد در ESA عضو دولت ایتالیا با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. در حالی که اکثر مردم در حال بهبود از بیماری حدود 3500 مرگ و میر گزارش شده در سطح جهان است.

مرتبط با: ناسا تست های ارتباط از راه دور برنامه ریزی میان coronavirus نگرانی

“هر یک از ما … باید مسئولانه عمل برای کمک به مقابله با کروناویروس از جمله از طریق به حداقل رساندن سفر اجتناب از حوادث با حضور بسیاری از مردم شستن دست ما به طور منظم و در نهایت تماس با دکتر بلافاصله در صورتی که ما در توسعه در حال حاضر به خوبی شناخته شده علائم” مدیر کل یوهان-دیتریش Wörner گفت: در پست وبلاگ.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به کروناویروس به طور معمول علائم شبه آنفولانزا مانند تب و سرفه و مشکلات تنفسی; موارد شدید می تواند منجر به مسائل مانند پنومونی یا نارسایی کلیه.

Wörner گفت: hyperconnected طبیعت جهان ما به طور کلی ارائه “بارور زمین پرورش برای گسترش جهانی از چنین یک ویروس است.” حتی ESA تا به حال آن مبارزات با جلوگیری از گسترش این ویروس پس از عملیات مانند کار با ماهواره نیاز به تجمعات مردم او اضافه شده است.

ESA است یکی دیگر از نقطه عطف عمده به کار را از طریق به سرعت در میان گسترش coronavirus. هفته آینده نمایندگان از ESA و فضایی روسیه آژانس Roscosmos ملاقات خواهد کرد برای رسیدن به یک تصمیم در مورد اینکه آیا برای راه اندازی ExoMars رور روزالیند فرانکلین در این تابستان به عنوان برنامه ریزی شده.

مریخ نورد مواجه شده است و چند موانع توسعه آن از جمله تکرار شکست خورده چتر نجات آزمون و برخی از مشکلات در اتصال the rover پانل های خورشیدی. اگر مریخ نورد باید با تاخیر این ماموریت نیاز به صبر کنید حدود 26 ماه تا زمین و مریخ به اندازه کافی خود را در مدار مربوطه به راه اندازی یک فضاپیما به سیاره سرخ دوباره.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de