شیوع کروناویروس است Rideshare صنعت در آشفتگی

مقامات بهداشتی گزارش شده عفونت کروناویروس در 26 کشور به تاریخ اما اکثریت قریب به اتفاق موارد — 24,324 — هنوز هم در چین که در آن ویروس نشات گرفته است. حتی ملت با بالاترین تعداد عفونت های, ژاپن یک لاشی 33 مورد در مقایسه با.

اما نیست که توقف شیوع کروناویروس از تاب rideshare صنعت در سراسر جهان با هر دو رانندگان و مسافران احساس درد.

در اواخر ماه ژانویه یک مرد چینی تبار پرواز به مکزیک شهرستان از لس آنجلس برای یک سفر رسمی دو روزه که در طی آن او سوار با دو متفاوت رانندگان. هنگامی که او بازگشت به ایالات متحده او آزمایش مثبت برای coronavirus.

پس از بارگذاری در مورد این حادثه از شهر مکزیک در بخش بهداشت و درمان را به حالت تعلیق در حساب از هر دو رانندگان و همچنین حدود 240 مسافر که می خواهم زده با آنها را پس از آلوده ،

تا کنون که تنها گزارش به عنوان مثال rideshare رانندگان خارج از آسیا آینده در تماس با کوروناویروس. اما پارانویا مورد ابتلا به این ویروس حتی در مکان های دور از شیوع را کانون اتحاد رانندگان تبعیض آمیز در برابر مسافران آسیایی تبار.

لیلیان وانگ که با این نسخهها کار در بخش فن آوری و شناسایی به عنوان آسیایی آمریکایی به تازگی گفته CNBC که Lyft راننده حاضر به اجازه دهید او را به ماشین خود را در فرودگاه سان فرانسیسکو. او تنها قفل درب هنگامی که او قفقازی که با این نسخهها کار برای CNBCوارد.

هنگامی که جفت شد در ماشین و راننده پرسید که آیا آنها می خواهم به پرواز در از چین — آنها نشده بود — و به آنها گفت او شده است می خواهم امتناع از سوار شدن درخواست از مسافران با نام او فکر صدا ،

یکی دیگر از Lyft, کاربر, ایندرا Andreshak گفت CNBC او سوار یک خودرو در شیکاگو هنگامی که او Lyft راننده دریافت یک درخواست به انتخاب کنید تا یک “مشخصه آسیایی” مسافری به نام قهرمان.

“قهرمان Heee-ro قهرمان در محله چینی ها,” راننده گفت: “با توجه به Andreshak. “من امیدوارم که او نمی دهد من coronavirus.”

در پاسخ به CNBC’s درخواست برای اظهار نظر در مورد تجارب وانگ Andreshak و چند مسافر دیگر Lyft سخنگوی دانا دیویس گفت: این شرکت طول می کشد “هر گونه اتهام تبعیض بسیار جدی” و افزود که Lyft بود “نظارت بر به روز رسانی رسمی در شیوع جهانی نزدیک است و مصرف ما نشانه از داخلی و بین المللی کارشناسان بهداشت عمومی.”

متاسفانه این رویدادهای نژادپرستانه نیست کاملا غیر منتظره. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خود حتی خطاب بالقوه برای شیوع کروناویروس به افزایش تبعیض نژادی در آن صفحه پرسش و پاسخ برای ویروس.

“آیا نشان دادن تعصب به مردم آسیایی تبار به دلیل ترس از این ویروس جدید” را نوشت. “فراموش نمی کنیم که کسی آسیایی تبار بیشتر احتمال دارد به 2019-nCoV.”

اما متاسفانه تا زمانی که شیوع موجود است به نظر می رسد coronavirus را ادامه خواهد داد را به بدترین نژادپرستانه غرایز در هر دو rideshare رانندگان و عموم مردم.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>