Coronavirus اخبار خلاصه اخبار جولای 11-جولای 17

موارد زیر نکات برجسته از خبرنامه رایگان, “, هوشمند, مفید, علم مسائل مورد COVID-19.” برای دریافت خبرنامه مسائل روزانه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام. لطفا در نظر بگیرید ماهانه سهم به حمایت از این عضویت در خبرنامه.

دکتر جیمز Hamblin, پیشگیری, پزشکی, پزشک و نویسنده کارکنان در اقیانوس اطلس نوشته است یک مقاله است که به بررسی مفهوم گله ایمنی است که, درصد از افراد مورد نیاز برای رسیدن به ایمنی برای جلوگیری از بزرگ خوشه در یک بیماری است. برای زمان coronavirus “برخی از ریاضیدانان بر این باورند که [گله سطح ایمنی]’s بسیار پایین تر از در ابتدا تصور” (که برآورد شد بین 40 تا 70 درصد از جمعیت جهان در دانشگاه هاروارد اپیدمیولوژی در ماه فوریه), Hamblin می نویسد. این مقاله به توصیف برخی از مدل های SARS-CoV-2 گسترش است که تصفیه مفروضات مانند کاهش حساسیت مردم باقی می ماند که مثلا در طول زمان و قرار دادن گله ایمنی به عنوان کم به عنوان 20 درصد است. اما “شماره سحر و جادو که ما توصیف به عنوان گله-ایمنی در آستانه بسیار زیادی بستگی دارد که چگونه افراد رفتار می گوید:” یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه جورج تاون که نقل شده است در این قطعه است. Hamblin آمده است که “ما باید از این ثروت در این کشور [آمریکا] برای مراقبت از مردم و مجموعه ای از گله-ایمنی آستانه که در آن ما را انتخاب کنید” (7/13/20).

دکتر علی نوری یک زیست شناس مولکولی است که رئيس جمهور از فدراسیون دانشمندان آمریکایی به اشتراک گذاشته شده در توییتر در 7/16/20 دانلود طرح توسط تصویرگر جسیکا اسچ به تصویر می کشد نکات اصلی یک 6/1/20 مکالمه بین دانشگاه سن دیگو جوی شیمیدان کیمبرلی Prather و CBS اخبار ارشد پزشکی خبرنگار Jonathan LaPook. دو بحث در مورد چگونه ذرات معلق در هوا, قطرات کوچک که در هوا شناور باقی بماند و برای ساعت ها در تحت تهویه فضاهای داخلی می تواند انتقال SARS-CoV-2. این طرح شامل از جمله بهداشت عمومی و علوم پیام با عنوان: “آن است که بسیار امن تر در خارج”; “6 فوت است نه به اندازه کافی در داخل”; “اگر مردم نمی پوشیدن ماسک ما را مجبور به ماندن در مستند”; و “هیچ سناریو که در آن شما 100 ٪ محافظت از هرگز از بودن در کنار مردم است.” دوم صدای جیر جیر در Nouri موضوع ویژگی های یک تصویری از گفتگو.

نیویورک تایمز در ادامه برای به روز رسانی آن واکسن ردیاب و آن را در حال حاضر در دسترس در زبان انگلیسی و اسپانیایی. از 7/3/20 این صفحه گزارش داد که سه واکسن نامزدها در فاز 3 (بزرگ-نمونه-حجم مطالعات انسانی اثربخشی). از 7/16/20 این رقم در حال حاضر چهار (ساخته شده توسط انگلیسی-سوئد شرکت AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد — این واکسن نامزد در ترکیب فاز 2/فاز 3; چینی متعلق به دولت Sinopharm خصوصی شرکت چینی Sinovac تراریخته; و مرداک موسسه تحقیقات کودکان در استرالیا. یک واکسن شمارش در “تایید” مرحله در بالای صفحه توضیح داده شده است به عنوان داشتن “محدود تصویب” پایین پایین صفحه. این CanSino بیولوژیک’ کانديد واکسن است که در فاز 2 (کوچکتر-نمونه مطالعات اثربخشی) اما نظامی در چین تایید آن در 6/25/20 “برای یک سال به عنوان یک” ویژه مورد نیاز مواد مخدر است.’ توسط جاناتان کروم, متراکم, Grady, Sui-لی لحظهای و کارل زیمر.

نیویورک تایمز همچنین در حال حاضر یک coronavirus درمان ردیاب در زبان انگلیسی و اسپانیایی است که به نظر می رسد اغلب به روز شده. پنج درمان آن صفوف شواهد قوی عبارتند از: remdesivir دگزامتازون مستعد ابتلا موقعیت هواکش و دیگر پشتیبانی از دستگاه های تنفسی و انوکساپارین و سایر ضد انعقادها. توسط جاناتان کروم کاترین J. Wu و کارل زیمر.

خطر برای هوابرد انتقال SARS-CoV-2 پایین تر از خطر برای چنین انتقال در شلوغ تحت تهویه فضاهای داخلی اما خطر است نه صفر گزارش رابرت Roy بریت در رسانه است عنصری (7/13/20). داستان جزئیات برخی از متغیرها را در نظر بگیرید برای انتقال. با هر هوابرد و انتقال و مدت زمان قرار گرفتن در معرض مسائل. به عنوان یک موسسه موسسه اقیانوس شناسی جوی شیمیدان نقل عنوان کرد و گفت: در داستان “آن را در مورد یکی از استنشاق. آن را در مورد نشستن وجود دارد و تنفس آن در طول زمان است.” این قطعه به پایان می رسد با حکایات و به نقل از اپيدميولوژيستها در مورد میزان تحمل خود را برای انتقال هوابرد در خارج از منزل.

لارنس رایت در نیویورکر (7/13/20) نوشته شده است, مقاله در مورد اخیر خود مصاحبه و تبادل ایمیل با Gianna Pomata بازنشسته پزشکی مورخ در دانشگاه جانز هاپکینز. این گفت و گو به بررسی Pomata بازتاب در تغییرات اجتماعی که ممکن است سقوط کردن از زمان بیماری همه گیر کوروناویروس که مطلع هستند با تخصص او در طاعون و تغییراتی که به دنبال طاعون در 14th-قرن اروپا است. در اینجا یک پیش نمایش: “چه اتفاقی می افتد پس از مرگ سیاه آن را مانند یک باد — هوای تازه آمدن در این هوای تازه از حس مشترک” Pomata نقل عنوان کرد و گفت در این قطعه است. او پیش بینی کرد چشمگیر اقتصادی و تغییرات فرهنگی اما “نه آنقدر در پزشکی” در یک نقطه در این مقاله. اما پیش بینی رشد پیچیده تر به عنوان مقاله توسعه.

شما ممکن است لذت بردن از این مقاله “خوش آمدید به مدرسه عمومی خطوط هوایی” توسط سارا ویلر برای McSweeney را (7/16/20).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de