Coronavirus مستندات تغییر کرده راه حرکت زمین

Coronavirus همه گیر آورده هرج و مرج به زندگی و اقتصاد در سراسر جهان است. اما تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس ممکن است به این معنی است که سیاره خود در حال حرکت است کمی کمتر است. محققان که مطالعه زمین حرکت هستند گزارش افت لرزه ای صدا—صدا از ارتعاشات در پوسته سیاره—که می تواند ناشی از شبکه حمل و نقل و دیگر فعالیت های انسانی در حال تعطیل. آنها می گویند این می تواند اجازه می دهد آشکارسازهای به نقطه کوچکتر زلزله و افزایش تلاش ها برای نظارت بر فعالیت های آتشفشانی و زمین لرزه.

کاهش سر و صدای این قدر است که معمولا تنها با تجربه به طور خلاصه در اطراف کریسمس می گوید توماس Lecocq یک زلزله شناس رصدخانه سلطنتی بلژیک در بروکسل که در آن رها شده است مشاهده شده است.

فقط به عنوان حوادث طبیعی مانند زلزله باعث پوسته زمین به حرکت انجام ارتعاشات ناشی از حرکت وسایل نقلیه و ماشین آلات صنعتی. و اگر چه اثر از فردی منابع ممکن است کوچک با هم آنها تولید سر و صدای پس زمینه که باعث کاهش لرزه توانایی برای تشخیص سیگنال های رخ داده در همان فرکانس.

داده ها از یک زلزله در رصدخانه نشان می دهد که اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در بروکسل ناشی انسانی ناشی از زمین لرزه سر و صدا به سقوط حدود یک سوم می گوید Lecocq. این اقدامات شامل بسته شدن مدارس و رستوران ها و دیگر اماکن عمومی از 14 مارس و ممنوعیت های غیر ضروری سفر از 18 مارس.

قطره های جاری افزایش یافته و حساسیت رصدخانه تجهیزات بهبود توانایی خود را برای شناسایی امواج در همان محدوده فرکانس بالا به عنوان سر و صدا. این مرکز سطحی زلزله در حال حاضر تقریبا به عنوان حساس به زمین لرزه های کوچک و معدن انفجار به عنوان یک همتای سنج خاک سپرده شد و در 100 متر گمانه او می افزاید. “این واقعا آرام در حال حاضر در بلژیک.”

اطلاعات افزایش

اگر مستندات همچنان در ماه های آینده بر اساس شهر آشکارسازهای در سراسر جهان ممکن است بهتر از حد معمول در تشخیص مکان از پس لرزه های زمین لرزه می گوید اندی Frassetto یک زلزله شناس در ثبت موسسات تحقیقاتی برای زلزله شناسی در واشنگتن, DC. “شما یک سیگنال با نویز کمتر در بالا اجازه می دهد تا شما را به فشار کمی اطلاعات بیشتر از کسانی که حوادث,” او می گوید.

کاهش سر و صدا نیز می تواند به نفع زلزله شناسان که با استفاده از به طور طبیعی اتفاق می افتد پس زمینه ارتعاشات مانند کسانی که از توفنده امواج اقیانوس به پروب پوسته زمین است. به دلیل فعالیت های آتشفشانی و تغییر آب جداول تحت تاثیر قرار چگونه سریع این امواج سفر دانشمندان می توانید مطالعه این وقایع با نظارت چه مدت آن طول می کشد یک موج برای رسیدن به یک داده آشکارساز. یک سقوط در انسان ناشی از سر و صدا می تواند افزایش حساسیت آشکارسازهای به امواج مشابه در فرکانس می گوید Lecocq که تیم برنامه شروع به تست این. “وجود دارد یک شانس بزرگ در واقع از آن می تواند منجر به بهتر اندازه گیری,” او می گوید.

بلژیک لرزه تنها کسانی نیستند که متوجه اثرات مستند. Celeste Labedz یک دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته ژئوفیزیک در موسسه فناوری کالیفرنیا در پاسادنا توییتی که مشابه کاهش سر و صدا شده بود و توسط یک ایستگاه در لس آنجلس. “کاهش است به طور جدی وحشی” او گفت:.

همه لرزه ای ایستگاه های مانیتورینگ را ببینید یک اثر به عنوان تلفظ به عنوان یک مشاهده در بروکسل می گوید: امیلی Wolin های زمین شناسی در سازمان زمین شناسی ایالات متحده در Albuquerque, New Mexico. بسیاری از ایستگاه ها به صورت هدفمند واقع در مناطق دور افتاده و یا عمق گمانه برای جلوگیری از انسان سر و صدا. این را باید کوچکتر کاهش و یا بدون تغییر در همه در سطح بالا سر و صدا با فرکانس آنها, رکورد او می گوید.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید