Coronavirus نیست, توقف چین از شلیک راکتی

چین از سر گرفته ماهواره ای راه اندازی چهار شنبه (Feb. 19) در میان مداوم coronavirus شیوع lofting طولانی مارس 2D موشک در کشور راه اندازی اولین پس از سال نو چینی.

راهپیمایی طولانی 2D موشک برداشته از سیچوآن ماهواره ای راه اندازی مرکز کشور در استان سیچوان در 4:07 بعد از ظهر به وقت EST (2107 GMT, 5:07 a. m. به وقت محلی) و متعلق به دولت چین هوافضا علم و فناوری Corp. (CASC) تایید راه اندازی حدود 40 دقیقه پس از این موشک در سمت چپ زمین SpaceNews گزارش شده است.

روی موشک چهار شین جیشو شیان تست ماهواره به نام XJS-C و XJS-D XJS-E و XJS-F که همه رفت و به آنها برنامه ریزی مدار. ماهواره ها که ساخته شد توسط CASC تابعه را تست فن آوری های جدید برای زمین مشاهدات و برقراری ارتباط با یکدیگر CASC گفت: با توجه به SpaceNews.

تصویری: چین راه اندازی 4 تجربی ماهواره بالای بلند مارس 2D موشک
مرتبط: چین lofts 4 ماهواره به مدار با دوم خود را راه اندازی 2020

چین طولانی مارس 2D موشک آسانسور از سیچوآن ماهواره ای راه اندازی مرکز on Feb. 19, 2020, حمل چهار شین جیشو شیان تست ماهواره به مدار است. (اعتبار تصویر: CASC)

مداوم شیوع کروناویروس سرچشمه در منطقه ووهان است و تحت تاثیر آلوده دهها هزار نفر از مردم در سراسر جهان جرقه برخی از اقدامات قرنطینه در چین و کشورهای دیگر.

راه اندازی در محل فقط چند روز پس از وو Yansheng رئیس CASC بررسی چینی راه اندازی و آماده سازی امکانات برای دیدن چگونه کارگران حمل coronavirus مهار مراحل مانند پوشیدن ماسک SpaceNews گزارش شده است.

کارگران ابراز برخی نگرانی ها در مورد تامین مواد غذایی, اما به طور کلی CASC تلقی شد موفق اقدامات زیر را مانند تنظیم workshifts و ارائه ذخایر ضد دولتی, اخبار رسانه های خروجی فضایی چین گفت: در یک گزارش به زبان انگلیسی ترجمه و با استفاده از نرم افزار ترجمه. ارشد فضای رهبری (از جمله مردم از CASC) نیز ملاقات کرد و در فوریه. 13 به بحث و درس های آموخته شده از شیوع کروناویروس و چگونه برای محافظت از کارگران در آینده فضایی چین گفت: در یک جداگانه ترجمه گزارش.

CASC راه اندازی کرده است چهار ماموریت در سال 2020 است و برنامه ریزی بیش از 40 سال جاری است. در سال 2019 چین انجام برخی از موشک راه اندازی در همان مرکز با عنوان کمی تا 6 ساعت’ جدایی بین راه اندازی; که بسیار زمان چرخش سریع در مقایسه با معمول راه اندازی سرعت در کشورهای دیگر است.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im