کروناویروس یک یادآوری: بهترین دفاع در برابر شیوع جدید این است که تشخیص زود هنگام

با بیش از 360 نفر در حال حاضر مرده و بیش از 20 ، 000 آلوده, زمان شیوع جدید coronavirus 2019-nCoV کرده و به سرعت تشدید برای تبدیل شدن به یک جدی مشکل جهانی است که در حال حاضر اعلام شده است اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی توسط سازمان بهداشت جهانی است. نیاز به 24 کشور از جمله 11 موارد تایید شده در ایالات متحده بیش از 56 میلیون نفر در حال حاضر در مستند در چین است.

اما در برخی از راه های شیوع بیماری مانند این باید به عنوان جای تعجب ندارد. جنگل زدایی و فروش از زندگی حیوانات وحشی و یا گوشت بیشه مانند خفاش ها و میمون ها را ظهور ویروس های جدید اجتناب ناپذیر است در حالی که رشد جمعیت متراکم شهرنشینی و مهاجرت انسانی خود را گسترش آسان تر است. آنچه تعجب آور است این است که اگر چه بهتر است که ما قادر به پاسخ به چنین تهدیدات تر از همیشه قبل از ما هنوز به طور کامل آماده شده است.

غربالگری در فرودگاه به احتمال زیاد از استفاده محدود در جلوگیری از آن گسترش بیشتر اما ما در حال حاضر حداقل باید توانایی به سرعت در حال شناسایی و توالی ژنتیکی جدید پاتوژن برای کمک به سرعت بخشیدن به زمان آن طول می کشد برای توسعه درمان و واکسن. ما نیز باید ساز و در محل از جمله از طریق ائتلاف برای اپیدمی آمادگی و نوآوری و Gavi, the Vaccine Alliance, برای کمک به تحریک توسعه واکسن و آنها را به سرعت در دسترس هنگامی که ما آنها را. اما با وجود این ما توانایی به سرعت شناسایی تهدیدات در وهله اول این است که به طور جدی مایل و نگران کننده است.

بیماری های عفونی می داند هیچ مرزهای بنابراین وقتی که می آید به کنترل شیوع زمان بندی همه چیز است. سرعت که در آن این بیماری شناسایی شد و ابلاغ و این واقعیت است که 2019-nCoV شده ژنتیکی توالی مثبت گام با بیش از یک واکسن در حال حاضر در حال حاضر در توسعه است. اما حتی اگر واکسن برای coronaviruses به مراتب ساده تر به توسعه از کسانی که برای بیماری هایی مانند مالاریا یا HIV را هنوز ماه قبل از اولین آزمایش های بالینی برگزار و حداقل یک سال قبل از واکسن احتمالا در دسترس خواهد بود برای استفاده. به عنوان زمینه ابولا واکسن Ervebo است که در حال حاضر در حال استفاده در جمهوری دموکراتیک کنگو یکی از سریعترین واکسن به تصویب قانونی که پنج سال طول کشید. به همین دلیل بسیار مهم است برای شناسایی تهدیدات به عنوان اوایل به عنوان ممکن است قبل از آنها گسترش و چرا خوب نظارت بیماری بسیار مهم است.

بیماری های عفونی نظارت شبکه در حال حاضر وجود دارد در سراسر جهان به انجام دقیقا این است. اما آنها می تواند بسیار متخلخل و متفاوت اثربخشی. در برخی از راه ما خوش شانس 2019-nCoV پدید آمده در چین که در آن وجود دارد و قوی نظام سلامت. در غرب آفریقا شیوع بیماری “ابولا” از آن زمان سه ماه قبل از اولین مورد بیمار صفر تایید شد توسط یک آزمایشگاه زیرا که جامعه خارج از کارآمد بیماری نظارت شبکه. همچنین تهدیدات جدید شایع تر از شاید اکثر مردم متوجه است. پس از 1940 بیش از 330 در حال ظهور بیماری های عفونی شناسایی شده اند. اگر جنگل زدایی و غیر قابل تنظیم فروش گوشت بیشه در ادامه پس ما باید انتظار برای دیدن بیشتر.

جنگل زدایی اجرا می شود خطر افشای بشریت به عنوان رتبهدهی نشده است unencountered ویروس و اغلب از طریق تماس با حیوانات وحشی مانند خفاش عجیب و غریب سگ گونه ها و میمون ها و یا بردار مانند پشه—افزایش خطر شیوع بیماری های جدید و موجود بیماری است. در واقع تجزیه و تحلیل ژنتیکی 2019-nCoV نشان می دهد که آن را به احتمال زیاد از یک خفاش.

با 2019-nCoV سوم جدید شیوع شدید رمان coronaviruses در دو دهه گذشته ما هنوز اطلاعات کافی به می دانم که چگونه بدخیم آن است—اما با افزایش مرگ و میر ما باید نگران. ما همچنین نمی دانم که چگونه به راحتی می توان آن را انتقال از انسان به انسان, اگر چه ما در حال حاضر تایید کرده اند که این اتفاق می افتد.

و نه ما می دانیم دقیقا همان جایی که از آن نشات گرفته است. ممکن است که برای اولین بار انتقال این ویروس از حیوان به انسان در محل بازار در ووهان که در آن زندگی می کنند حیوانات وحشی فروخته شد. اما اگر دیگر افراد آلوده در مناطق روستایی قبل از حیوان به بازار آورده که بدان معنی است که با نظارت این ممکن است ممکن است برای تشخیص این تهدید قبل از آن را به مناطق پر جمعیت.

وجود دارد هیچ تضمینی راه حل برای اطمینان از بیماری های عفونی هستند که همیشه در شناسایی اولیه قبل از رسیدن به مناطق پر جمعیت. اما ما یک راه مقرون به صرفه گسترش این شبکه از طریق افزایش سرمایه گذاری دولت در مراقبت های بهداشتی اولیه به خصوص در درآمد کشورها است. مراقبت های بهداشتی اولیه است که به طور معمول اولین نقطه تماس مردم با پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی زمانی که آنها بیمار است و بنابراین ایده آل برای تشخیص زود هنگام بیماری است. اما در بسیاری از نقاط جهان این است که هنوز بسیار محدود و یا حتی غیر موجود. حتی در کشورهای با درآمد متوسط که در آن مراقبت های بهداشتی ارائه می شود نسبتا خوب وجود دارد وجود دارد می توانید خوشه های زیادی از جوامع که از دست رفته. وقتی که می آید به جدید در حال ظهور بیماری های عفونی در مناطق روستایی نزدیک به جنگل ها و کسانی که مصرف گوشت بیشه در حال بزرگترین نگرانی ما به دلیل این است که اساسا ما محروم نقاط کور.

ملی ایمن سازی برنامه می تواند کمک به تغییر آن است. با 90 درصد از کودکان جهان در حال حاضر دریافت حداقل یک روتین واکسیناسیون دوران کودکی ایمن سازی در حال حاضر رسیدن بزرگتر از هر گونه مداخله پزشکی. علاوه بر این, ایمن سازی را فراهم می کند انگیزه ای برای حیاتی دیگر مولفه های سلامت است که نه تنها ضروری به واکسیناسیون اما می تواند کمک به تقویت مراقبت های بهداشتی اولیه.

این شامل زنجیره تامین, آموزش سلامت کارگران داده های سیستم و مهمتر نظارت بیماری و در برخی موارد اساسی تست آزمایشگاهی. گسترش معمول ایمن سازی سیستم های که در گذشته 10 درصد خواهد شد نه تنها آن را به جوامع سالم و صرفه جویی در زندگی می کند اما همچنین می خواهد در جای خود قرار داده اصول اولیه مراقبت های بهداشتی و سیستم هشدار دهنده.

مهم نیست که چگونه ما آن را دستیابی به مراقبت های بهداشتی اولیه باید تقویت شود, در سطح جهانی برای رسیدن به هر جامعه اگر ما به گسترش نظارت و پاسخ خالص و به طور کامل آماده شده برای این نوع از شیوع بیماری. تا زمانی که ما انعطاف پذیر و جهانی مراقبت های بهداشتی اولیه سیستم ما خواهد بود با خروج برخی از جوامع ، و وقتی که بعد از ظهور بیماری های عفونی اعتصاب که ممکن است به سادگی نمی تواند به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de