Coronavirus نگرانی انصراف از بزرگترین فیزیک جلسه

یکی از بزرگترین کنفرانس های علمی—ماه مارس در نشست انجمن فیزیک آمریکا (APS)—لغو شده است کمی بیش از یک روز قبل از آن برنامه ریزی برای شروع در دنور, کلرادو, ترس, کمک به گسترش coronavirus. اگر چه بسیاری از فیزیکدانان شده اند در سمت چپ رشته با این تصمیم بی سابقه برخی می شود شرکت کنندگان در حال پیدا کردن راه هایی برای به اشتراک گذاشتن مذاکرات تقریبا.

“در ابتدا آن را فقط یک شوک می گوید:” نیکلاس Drachman یک دانشجوی کارشناسی ارشد که با این نسخهها کار بر روی پروتئین توالی در دانشگاه براون در پراویدنس, رود آیلند. “روشن بود که این یک شوخی نیست, اما آن را فقط به نظر می رسید مانند دیر متوجه است که همه ما بسیار شگفت زده کرد.” این هفته جلسه است که بزرگترین در فیزیک تقویم و بیش از 11000 نفر ثبت شده بود برای حضور در.

Drachman و صدها نفر از دیگر شرکت کنندگان ثبت نام در حال حاضر وارد دنور در 29 فوریه زمانی که آنها دریافت یک e-mail از APS. 2020 نشست ماه مارس بود که به نام خاموش “با توجه به سرعت در حال افزایش سلامت نگرانی های مربوط به گسترش این بیماری کروناویروس” این اطلاعیه گفت. “لطفا نه سفر به شیراز برای حضور در این نشست.” این کنفرانس برنامه ریزی شده برای شروع 36 ساعت بعد در 2 مارس.

“من درک لغو: داشتن 11000 نفر در یک مکان در معرض خطر است می گوید:” تما Susi دیگر فیزیکدان که وارد شده بود در 29 فوریه. “آنچه که من سوال است که چه چیزی تغییر کرده است در 24 ساعت گذشته?” Susi که دستکاری تک اتم ها با اسکن الکترونی عبوری میکروسکوپ در دانشگاه وین برنامه ریزی شده بود به دعوت بحث در مورد اوایل زندگی حرفه ای کمک هزینه های پرداخت شده توسط شورای تحقیقات اروپا.

چرا که خود را در اتاق هتل بود و غیر قابل استرداد و تغییر پرواز خود شده اند که گران Susi تصمیم به ماندن در دنور برای بقیه روز. او می گوید: او را با استفاده از فرصت به شبکه با همکاران با وجود لغو. (در 1 مارس و برخی از میله های محلی ارائه شد یک نوشیدنی رایگان به رشته فیزیک.) اما او احساس می کند که ماندن در دنور نیز انجام برخی از خطرات به عنوان coronavirus بحران تکامل می یابد. این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19 آغاز شده به سرعت در حال گسترش در نقاط مختلف خارج از چین در هفته گذشته و ملی سلامت سیستم در حال مسابقه شامل افزایش شیوع است. “یکی از نگرانی های است که پرواز سفر می شود به طور کامل مسدود است,” او می گوید.

Unconference

برخی از محققان راه های خلاق برای بدست آوردن کلمه را در مورد پژوهش خود را با وجود لغو. لی مارتین, که با این نسخهها کار بر روی کوانتومی-سنجش فناوری در دانشگاه هاروارد در کمبریج, ماساچوست, برنامه ای برای ضبط یک ویدیو از صحبت او شد و با توجه به در دنور. او خواهد شد و سپس ارسال آن به virtualmarchmeeting.com یک وب سایت است که یکی دیگر از فیزیکدان به سرعت راه اندازی برای این منظور است. این APS خود را می گوید آن را به ارائه یک پلت فرم برای به اشتراک گذاری ارائه و درخواست ثبت نام برای ارسال لینک به مذاکرات خود را.

و حداقل یکی از جامعه بخش برای نرم-موضوع پژوهش و برنامه ریزی شده یک سری از وب-جریان سمینارها و تطبیق آن, اصلی, بحث, برنامه, برای خدمت به عنوان یک کنفرانس های مجازی.

“واضح بود که هیچ چیز رسمی ممکن بود مانند بازآفرینی کل جلسه عملا” بنابراین سخنرانان دعوت شده بودند به پست لینک های خود را به صورت آنلاین گسترده می گوید کارن با یک فیزیکدان در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی در رالی است که منجر به تلاش است. “این همه ممکن است به دلیل وجود دارد به اندازه کافی بزرگ توییتر حضور در میان عضویت ما را بدست آن آغاز شده است.” چند APS بخش با توجه به طرح های مشابه پشت گفت: طبیعت.

دانیلز قادر به انصراف از خود برنامه سفر در زمان, اما تعدادی از شرکت کنندگان در دنور در حال برگزاری رسمی دریافت-togethers در رشته های, او می گوید: یک عمل اغلب به عنوان unconferencing.

تصمیم گیری مستقل و

این APS رهبری در زمان خود تصمیم به لغو این کنفرانس به طور مستقل و در حال ابلاغ نشده و به طور مستقیم با مقامات ایالات متحده از جمله مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) APS اجرایی کیت کربی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 1 مارس. “این تصمیم فقط با توجه به آنچه که ما احساس می تواند خطر,” او گفت:.

یک عامل عمده گفت کربی شد CDC تصمیم هفته گذشته برای ارتقاء ایتالیا و کره جنوبی به بالاترین سطح هشدار سفر که شامل یک توصیه به اجتناب از همه غیر ضروری سفر. به عنوان یک نتیجه حداقل 500 نفر می رسند از کشورهایی که در حال حاضر یک “کانون برای سرایت” کربی گفت:—اما او اضافه کرد که او نمی دانست که چگونه بسیاری از شرکت کنندگان از “در خطر” کشور در حال حاضر پرواز به دنور. (صدها نفر از شرکت کنندگان از چین در حال حاضر لغو سفرهای خود را به APS گفته است.) جامعه می گوید آن را بازپرداخت هزینه ثبت نام به همه پرداخت کنندگان است.

و APS تنها نیست: گزارش وجود دارد از دیگر همایش های علمی که لغو به دلیل coronavirus اختلال. این شامل یک جلسه این هفته انجمن اروپایی برای پزشکی انکولوژی در پاریس و اروپا قمری همایش های برنامه ریزی شده برای اواسط ماه مارس در پادوا ایتالیا. قمری جلسه خواهد شد در حال حاضر فقط آنلاین کنفرانس.

به جای حلق آویز در اطراف در دنور مارتین لغو هتل خود را و تغییر پرواز خود را به بازگشت به خانه حق دور—اگر چه او شنیده می شود که برخی از شرکت کنندگان با استفاده از نزدیکی کوه های راکی. “هر کس دیگری است یا رفتن به اسکی و یا رفتن به خانه.”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 2 مارس سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de