Coronavirus مواد مخدر Remdesivir کوتاه, بازیابی, اما نه یک گلوله سحر و جادو

تجربی مواد مخدر و یکی از بهترین در جهان امیدوار است در برابر COVID-19—می تواند کوتاه شدن زمان بهبودی از عفونت کرونا ويروسی با توجه به بزرگ ترین و دقیق کارآزمایی بالینی از ترکیب.

تجربی مواد مخدر به نام remdesivir تداخل با تکرار برخی از ویروس ها از جمله SARS-CoV-2 ویروس مسئول زمان بیماری همه گیر. در 29 آوریل, Anthony Fauci, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) اعلام کرد که یک کارآزمایی بالینی بیش از یک هزار نفر نشان داد که مردم مصرف remdesivir بهبود در 11 روز به طور متوسط 15 روز برای کسانی که در یک دارونما.

“اگر چه یک 31 درصد بهبود به نظر نمی رسد مانند یک حذفی 100% آن است که بسیار مهم اثبات مفهوم” Fauci گفت. “آنچه در آن ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس است.”

مرگ و میر نیز پایین تر در محاکمه شرکت کنندگان که موفق به دریافت مواد مخدر گفت: اما این روند از نظر آماری معنیدار نبود. این کوتاه زمان بهبودی با این حال قابل توجه بود و کافی بود یک سود که محققان تصمیم به توقف محاکمه اولیه به دلایل اخلاقی او گفت: به اطمینان حاصل شود که آن دسته از شرکت کنندگان که دریافت دارونما می تواند در حال حاضر دسترسی به مواد مخدر است. Fauci اضافه شده که remdesivir را تبدیل به یک استاندارد برای درمان COVID-19.

این خبر پس از هفته از نشت اطلاعات و در یک روز از مخلوط نتایج حاصل از آزمایش های بالینی این دارو است. در یک محاکمه اجرا شده توسط دارو ساز Gilead Sciences از شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, بیش از نیمی از 400 شرکت کنندگان شديد COVID-19 بهبود از بیماری خود را در عرض دو هفته از دریافت درمان. اما این بررسی فاقد کنترل بازوی ساخت نتایج دشوار است برای تفسیر. یکی دیگر کوچکتر آزمایشی اجرا در چین یافت می شود هیچ فایده ای ندارد از remdesivir که در مقایسه با دارونما. اما دادگاه متوقف شد در اوایل به دلیل مشکل در enroling شرکت کنندگان به عنوان شیوع این بیماری فروکش در چین است. با این وجود تماشاچیان در حال امیدوار است که بزرگ NIAID محاکمه فراهم می کند اولین بارقه امید در یک مسابقه برای پیدا کردن یک دارو است که با این نسخهها کار در برابر coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان است.

“وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز بر remdesivir به دلیل آن را به طور بالقوه بهترین شات ما می گوید:” virologist استفان گریفین در دانشگاه لیدز در انگلستان است.

کوچک محاکمات

این جریان سریع اطلاعات متناقضی در remdesivir اتحاد چپ مردم وضعیتی وخیم در طول هفته گذشته است. در عجله برای پیدا کردن درمان برای مبارزه با COVID-19, کوچک, بالینی بدون گروه کنترل شده اند شایع است. “من بسیار ناراحت با همه این غیر-مطالعات کنترل شده می گوید:” جفری Porges یک تحلیلگر بانک سرمایه گذاری SVB Leerink در شهر نیویورک است. “این اطمینان که 50-60 ٪ از بیماران از بیمارستان مرخص شده اما این یک بیماری است که بیشتر می شود بهتر است به هر حال.”

با خیلی قطعیت remdesivir-مراقب بودند و نگران در انتظار نتایج نهایی از NIAID محاکمه که نمی شد انتظار می رود تا پایان ماه مه. در ازای یک واکسن است که هنوز هم می تواند بیش از یک سال دور درمان موثر مهم در کاهش مرگ و میر و محدود کردن آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر. در عین حال با وجود سیل کوچک بالینی بدون درمان بوده است متقاعد کننده ای نشان داده شده است برای افزایش بقا در افراد با COVID-19.

این NIAID نتایج جدیدی قرار داده شین در remdesivir. “این ممکن است تعجب مواد مخدر است که هر کس به دنبال, اما اگر شما می تواند به توقف برخی از بیماران به شدت بیمار است که به اندازه کافی خوب می گوید:” گریفین.

Fauci گفت: پیدا کردن یادآوری او را از کشف در سال 1980 که داروی AZT کمک به مبارزه با عفونت HIV. اولین تصادفی کنترل شده بالینی تنها نشان داد متوسط بهبود او گفت: اما محققان همچنان به ساخت که با موفقیت و در نهایت در حال توسعه بسیار موثر درمان. در حال حاضر, او گفت:, remdesivir را تبدیل به یک استاندارد برای درمان COVID-19.

Remdesivir آثار gumming تا آنزیمی است که برخی از ویروس ها از جمله SARS-CoV-2 استفاده کنید به تکرار. در فوریه محققان نشان داد که این دارو باعث کاهش عفونت های ویروسی در انسان سلول های رشد کرده در آزمایشگاه.

جلعاد شروع به سطح شیب دار بالا تولید remdesivir قبل از NIAID نتایج. تا پایان ماه مارس این شرکت تا به حال تولید شده به اندازه کافی برای درمان 30,000 بیماران. ساده آن فرآیند تولید و پیدا کردن منابع جدید مواد خام جلعاد اعلام کرد که امیدوار به تولید به اندازه کافی remdesivir به درمان بیش از یک میلیون نفر تا پایان سال است.

که محاسبه شد و بر اساس این فرض است که مردم را به مواد مخدر به مدت 10 روز اما نتایج اعلام شده از جلعاد را محاکمه امروز نشان می دهد که 5 روز دوره درمان می تواند فقط به عنوان به خوبی. اگر چنین است که به طور موثر دو برابر تعداد زیادی از مردم که می تواند درمان شود می گوید Porges.

بسیاری از داروهای مورد نیاز

در دراز مدت پزشکان به احتمال زیاد می خواهید یک دسته از داروهای ضد ویروسی و داروهای مختلف از راه های غیر فعال کردن ویروس—در زرادخانه خود می گوید: تیموتی Sheahan یک virologist در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل که تیمی با جلعاد محققان به مطالعه remdesivir. “همیشه وجود دارد بالقوه برای ضد مقاومت است,” او می گوید. “و به پرچین در برابر این پتانسیل را نه تنها خط اول بلکه یک دوم-سوم-چهارم-پنجم-خط ضد ویروسی.”

محققان در حال عصبانیت, تست طیف گسترده ای از روش های درمانی اما نتایج اولیه در حالی که هنوز قطعی نشده است و دلگرم کننده است. مالاریا مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین که هر دو نیز دارای اثرات ضد التهابی جلب توجه زیادی از پزشکان و عمومی که برخی از کشورها از تخلیه منابع خود را از مواد مخدر. در عین حال مطالعات در انسان شکست خورده اند برای نشان دادن مداوم سود و برخی از برجسته خطرات ناشی از عوارض جانبی داروها در قلب است.

علاقه اولیه در ترکیبی از دو HIV مواد مخدر به نام لوپیناویر و ریتوناویر پرچم هنگامی که یک کارآزمایی بالینی در نزدیک به 200 نفر را پیدا کنید, هر گونه بهره مندی از این ترکیب برای کسانی که با شدید COVID-19. یکی دیگر از وعده های درمانی فرضیه—که مهار کننده سیستم ایمنی بدن تنظیم کننده به نام IL-6 می تواند به کاهش التهاب شديد دیده می شود در برخی از افراد مبتلا شدید COVID-19—ملاقات با نتایج مختلط تا کنون.

هنوز یک میزبان از دیگر روش های درمانی در حال آزمایش در مردم و بسیاری از محققان در حال شکار برای داروهای جدید در نیمکت. Sheahan و همکاران خود را پیدا کرده اند که یک ترکیب فعال است که در برابر SARS-CoV-2 و دیگر coronaviruses از جمله remdesivir-مقاوم در برابر نوع از coronavirus زمانی که آزمایش در آزمایشگاه رشد سلول های انسان است.

اما خیلی بیشتر تست انجام می شود نیاز به قبل از این ترکیب می تواند سعی در مردم است. “آنچه ما در حال حاضر انجام خواهد شد و امیدوارم تاثیر بر زمان همه گیر” او می گوید. “اما شاید مهمتر از آن می تواند موقعیت ما را بهتر پاسخ سریع تر در آینده است.”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 29 آوریل سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de