Coronavirus مختل حیاتی در زمینه پژوهش–از جمله بیماری کار انتقال

توماس Gillespie قرار بود در تانزانیا به قطار محلی محققان چگونه به ضربه آنتی بیوتیک حاوی دارت را در معرض خطر پستانداران فقط در زاویه سمت راست. اما جهانی coronavirus همه گیر است او را از چپ گیر کرده در خانه اش در آتلانتا که در آن او در حال تلاش برای هماهنگ کردن تلاش از طریق ویدئو چت.

تانزانیا شد تنها یکی از گردباد های بین المللی متوقف می شود Gillespie حال برنامه ریزی برای ماه فوریه تا آوریل. در همان لحظه که کار خود را—بررسی انتقال بیماری بین حیوانات و انسان—که حیاتی ترین, او مجبور شده است به مقیاس زیادی از آن. “من یک تیم بزرگ مشغول به کار در سراسر جهان در استفاده از زمین تغییر و ویروس سرريز می گوید:” Gillespie که یک استادیار در رولینز دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه اموری. اما پس از همه گیر بسته مرزهای او و همکارانش را “انجام شده است که عملا”—حداقل تا آنجا که آنها می توانند.

گیلیسپی فقط یکی از تعداد بی شماری از دانشمندان در سراسر جهان است که تحقیقات و میدانی شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل محدودیت های مسافرتی. و تاثیر محدود به علوم زیستی است. فیزیکدانان و دیگران مجبور به قدرت پایین عظیم شتاب دهنده های ذرات. محققان رشته شده اند در یک کشور دیگر هنگامی که آن را به طور ناگهانی مرزهای خود را بسته. اجتماعی محلی فاصله قوانین اخلال دانشجويان تلاش برای یادگیری تکنیک های این زمینه است.

تلاش های بین المللی

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری علم جهانی است و تلاش های مشترک. این وضعیت به معنی بیماری های همه گیر جهانی باید یک آستین ، در اثر تحقیقات در حال پیشرفت است. قادر به رسیدن به میدانی سایت های ارائه “یک چالش فوق العاده ای در چند جبهه” Gillespie می گوید. نه تنها دانشمندان در سراسر جهان قطع از مکان های دور اما او و دیگران هستند و همچنین شاهد کاهش ظرفیت در سایت از آنجا که بسیاری از مهاجرت پژوهشگران آنها تکیه شده اند به یاد می آورد به کشور خود.

علاوه بر این Gillespie تیم است که با خرید و فروش در حال حاضر آسیب پذیر میمون های بزرگ—که او ترس نیز می تواند مستعد ابتلا به COVID-19. بنابراین دانشمندان در حال ramping تا خود را بر روی زمین قرنطینه پروتکل های. محلی دانشمندان که از زمینه سایت (و در تماس با خانواده خود) باید وارد یک دو هفته ای قرنطینه قبل از آنها مجاز به در تماس با میمون. از جمله اقدامات احتیاطی می تواند به اثبات ضروری برای حفاظت از آسیب پذیر جمعیت حیوانات—اما آنها نیز اضافه کنید و در عین حال مانع دیگری برای محققان است.

سریع کاهش سرعت

اختلال در کار بین المللی است که تأثیر متعدد علمی در زمینه های. بسیاری از فیزیکدانان به عنوان مثال تکیه بر سفر به و داده ها از مقیاس تجربی امکانات مانند سرن در نزدیکی ژنو است. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شتاب دهنده های ذرات باید روشن خاموش ؟

در اوایل ماه مارس سرن گزارش اول خود را تایید COVID-19 موارد است. در اواسط ماه است که این مرکز تعطیل “برای مدت نامعلوم می گوید:” تیم Andeen استادیار در دانشگاه تگزاس در آستین که مطالعات فیزیک ذرات از طریق سرن اطلس آزمایش. “ما همه چیز را در یک محیط امن دولت, بنابراین امیدوارم آن را نمی کند نیاز به هر گونه تعمیر و نگهداری.”

در حال حاضر او می گوید: “ما بسیار امیدواریم که این تنها چیزی است که مجموعه [تحقیقات] بازگشت. اما ما فقط شروع به فکر کردن در مورد این مفاهیم.” اگر ماشین خاموش می ماند طولانی تر از چند ماه Andeen می افزاید: او انتظار دارد که “وجود دارد [رفتن به] یک اثر در این زمینه است.”

رشته در خارج از کشور

در حالی که برخی از دانشمندان قادر به سفر خود را به ایستگاه تحقیقات یک شماره گیر شده اند وجود دارد. در اواسط ماه مارس برایان Enquist استاد بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه آریزونا با همکاری پیشرو بین المللی اعزامی مطالعه چگونگی تغییر آب و هوا است که تأثیر آتش سوزی و تنوع زیستی در نزدیکی پرو Manú پارک ملی. سپس دولت پرو به طور ناگهانی بسته مرزهای این کشور. تا اواخر هفته گذشته بیش از بیست نفر از اعضای گروه از جمله اساتيد محقق فوق دکترا و دانشجویان گرفتار شده بودند.

“برای بسیاری از ما با شرکت در این بود که یک تعریف تجربه در زندگی حرفه ای ما,” Enquist نوشت: در یک e-mail در مارس 20, قبل از اکثر تیم قادر به ترک پرو. سپس آن را تبدیل به یک تعریف تجربه شخصی است. “ما با چالش های منحصر به فرد هستند اما آنها واقعی هستند. ما از دست ما خانه و کاشانه و عزیزان به خصوص در این زمان نامشخص است.” اضافه کردن به لجستيک پیچیدگی تخلیه شد این واقعیت است که این گروه متشکل از افرادی از 12 کشور—که برخی از آنها تا به حال شده است در عین حال یکی دیگر از کشور قبل از سفر به پرو. “ما خودمان را به عنوان یک تصویر لحظهای از همکاری بین المللی, ماهیت پژوهش” Enquist نوشت.

آموزش میدانی از دور

به عنوان دانشگاه ها در سراسر جهان حرکت به آنلاین آموزش بسیاری از مربیان در حال فیلمبرداری سخنرانی پرداخت و اسلاید ارائه شده است. اما چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما در کلاس درس است که معمولا یک زمینه سایت و مواد خود را—گیاهان و جانوران محلی—همیشه در حال تغییر است ؟

کاتلین Treseder استاد بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین است که هنوز هم بدانند که سوال کردن. در حالی که معمولا دانش آموزان خود را خواهد تمام tromp از طریق همان چشم انداز و نگاه در همان نمونه Treseder می گوید او در حال حاضر خواهد شد درخواست آنها را “به انتخاب یک اکوسیستم آنها متعلق به انتخاب خود”—که می تواند شامل یک پارک محلی و یا خود حیاط. سپس او می افزاید: “من قصد دارم به درخواست آنها را به مطالعه اکوسیستم خود را با یک سری از هدایت میکند.” برای این نوع از پراکنده یادگیری دانش آموزان را به تجارت خود استاد را شناسایی مهارت برای کسانی که مربوط به نرم افزار تلفن.

این روش تدريس خود را آزمایش Treseder یادداشت ها. اما ممکن است یک نقطه روشن است که این نتایج می تواند کمک به بهبود دسترسی به میدانی برای یک تعداد حتی بیشتر از پتانسیل های جدید دانشمندان. “من واقعا می خواهم برای باز کردن این دوره به چون و چرا نه ؟ من ضبط سخنرانی ها و آماده سازی تمرینات بنابراین مردم می تواند در یک قاره دیگر و هنوز هم از آن یاد” او می گوید. “من می خواهم چیزی خوب برای بیرون آمدن از این.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>