Coronavirus بحران اثرات یخ-قفل تحقیقات قطب شمال سفر

Coronavirus شیوع رسیده قطب شمال—و imperilling عظیم علمی بین المللی پروژه بعد از یک عضو تیم آزمایش مثبت برای ویروس.

این ماموریت به نام موزاییک عامل از کشتی پژوهشی Polarsternاست که عمدا منجمد در قطب شمال یخ از اکتبر سال گذشته. از این یخ-با پوسته پلت فرم دوار بازیگران از دانشمندان و تکنسین های در حال نمونه برداری از یخ اتمسفر و اقیانوس در تلاش برای درک پیچیدگیهای قطب شمال به سرعت در حال تغییر آب و هوا.

این عضو تیم که قرارداد این ویروس کار می کند در هوابرد جزء از سفر—بخش کلیدی است که در حال حاضر به تاخیر افتاده است برای محافظت از کسانی که در هیئت مدیره کشتی. این بخشی از ماموریت استفاده خواهد شد علمی هواپیما به اندازه گیری در اطراف Polarstern به ارائه زمینه را برای کسانی که در کشتی.

حدود 20 نفر از اعضای هواپیما تیم در حال حاضر قرنطینه در خانه های خود تحت جهت, آلمانی, سازمان بهداشت و درمان می گوید: Markus رکس یک جوی دانشمند در موسسه آلفرد وگنر برای پژوهش های قطبی و دریایی در برمرهافن آلمان. رکس است که دانشمند ارشد از موزاییک ماموریت.

نزدیک محله

برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus همه اعضای تیم که در حال برنامه ریزی برای پیوستن به موزاییک—که مخفف چند رشته ای شناور رصدخانه برای مطالعه قطب شمال آب و هوا—تست شده برای coronavirus قبل از ترک خانه های خود برای سوالبارد نروژ از جایی که آنها را ترک برای کشتی. آنها در حال آزمایش یک دوم زمان قبل از آنها مجاز به ترک. از فرد آلوده شده بود در یک کارگاه آموزشی در برمرهافن در 5 مارس با هواپیماهای دیگر اعضای دور اول تست انجام شد به عنوان بخشی از این نشست است.

خطر این است که ویروس ها می تواند تبلیغ بسیار به سرعت در کشتی می گوید: Lynne Talley های فیزیکی اقیانوس شناس در موسسه موسسه اقیانوس شناسی در لا Jolla, California. “این بسیار نزدیک محله,” او می گوید. و با توجه به این ویروس کمون طولانی زمان جداسازی اقدامات ممکن است در محل قرار داده و به سرعت به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت در یک کشتی تحقیقاتی. “فرض کنید کسی سهوا می کند و در نهایت در کشتی با این برنامه می گوید:” Talley. “این امر فقط تقریبا تمام کشتی.”

موزاییک عفونت می آید پس از دو عمده شیوع کروناویروس در حداقل دو آستر کروز—از الماس شاهزادهبود که قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن و همانند شاهزاده خانمبود که برگزار شد تا این هفته شمال کالیفرنیا.

قرنطینه تاخیر

این ماموریت هوایی—در حال حاضر به تاخیر افتاد تا قرنطینه برداشته شده است—تا به حال شده است با توجه به ورود اولین پرواز در 12 مارس. آن را به ترک از Svalbard از طریق قطب شمال و جمع آوری انواع مختلف جوی اطلاعات و همچنین اطلاعات در مورد شرایط سطح. برخی از اعضای تیم به زمین بر روی یخ در نزدیکی کشتی به سوخت گیری—یکی از راه های که این ویروس می تواند در میان ماموریت دانشمندان اگر مردم آلوده هستند.

در حال حاضر این اختلال به موزاییک علوم هدف حداقل است می گوید ماموریت های co-ordinator متی Shupe یک جوی دانشمند در دانشگاه کلرادو و سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت هر دو در بولدر. اما اگر تاخیر بیشتر با کوچک کردن پنجره برای هوابرد ماموریت می گوید Shupe “ما در حال رفتن به کاهش فرکانس ما از ابتلا به حوادث است که ما می خواهیم”.

و به عنوان شیوع همچنان به بدتر در سراسر جهان بیشتر و بیشتر مشکلات به احتمال زیاد به وجود می آیند که می تواند آسیب موزاییک ماموریت. “همه از این در حال تبدیل شدن بسیار پیچیده” Shupe می گوید. “هر روز فقط یک روز تقلا.”

رکس با اعتماد به نفس است که اقدامات حفاظتی است که این تیم در جای خود قرار دهید موثر هستند. “آن را به وضوح نشان می دهد که مفهوم ما برای به حداقل رساندن خطر خوب است,” او می گوید. “اما آن را نمی توان به حداقل رساند به صفر است.”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>