Coronavirus (COVID-19) تست کیت های شکسته در امریکا کمیاب در چین

بزرگ گرفتن در شامل COVID-19 coronavirus اپیدمی شده است البته تشخیص آن است. تست های مورد نیاز برای توسعه و پس از آن کسانی که در آزمون نیاز به در سراسر جهان است. این مشکل در حال حاضر: در امریکا, عجله برای رسیدن, تست کیت در آمریکا نمی توان به خوبی با معیوب کیت در حال حمل به سراسر کشور. و در چین وجود دارد به سادگی کافی نیست کیت برای رفتن به اطراف.

در یک بعد از ظهر چهارشنبه در مطبوعات تماس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به روزنامه نگاران lowdown: برخی از کیت به پایان رسید تا در حال حمل با گسل ها و مسائل مربوط به آن ارائه مجمل نتایج. این بدان معنا نیست که آنها تولید مثبت کاذب یا منفی کاذب, اما آنها فقط نمی تولید نتایج CDC مورد نیاز آنها را برای تولید — غیر-نتیجه.

که گفت: آزمون نیاز نیست فقط قطعی با پاسخ, اما درست پاسخ دهد.

در نظر بگیرید:

– مثبت کاذب می تواند به لحاظ نظری در معرض کسی بدون coronavirus به یک محیط بیمارستانی که در آن آنها را اجرا خطر در معرض انواع دیگری از بیماری ها و یا به مراتب بدتر از یک قرنطینه تنظیم با سایر بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus که در آن (با توجه به مسری است) آنها قطعا آن را گرفتن.

– غلط منفی به این معنی است که کسی که با COVID-19 است که به لحاظ نظری منتشر شد بازگشت به جهان به افشای سالم در غیر این صورت مردم به این ویروس قرار دادن تمام ردیف هایی از جهان بر لبه (با این فرض که البته آنها سالم).

راست. بنابراین. بسیار بد است. با شماره های فعلی CDC تست کیت وضعیت می رود مثل این:

– 200 کیت کل حمل شد در تمام پنجاه متحده است.

– 200 بیشتر کیت های پخش شده بودند در سراسر 30 کشور جهان است.

– 700 تا 800 نمونه آمده از هر یک از کیت.

که در برآورد خشن, 15,000 آزمون. CDC نمی نشان می دهد که چگونه بسیاری از آزمون های معیوب. هر دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی از دیروز تلفن تماس:

زمانی که دولت دریافت این کیت های تست خود را در عمل به انجام کنترل کیفیت خود را در خود آزمایشگاه. دوباره که بخشی از روش های طبیعی اما در انجام آن برخی از کشورهای شناسایی برخی از مجمل نتایج آزمایشگاهی. […]

زمانی که یک دولت می شود کیت های آزمایش آنها باید بررسی کنید که این همان کار را در آزمایشگاه خود را که در آن کار می کرد در CDC. […] برخی از بهداشت عمومی آزمایشگاه متحده گرفتن مجمل نتایج و آنچه که بدان معنی است که نتایج تست شد و نه آینده را به عنوان مثبت کاذب یا منفی کاذب, اما آنها به عنوان خوانده شده به عنوان مجمل.

بنابراین در حال حاضر CDC است re-ساخت مواد (یا مایعات استفاده می شود برای تولید نتایج در تست تنظیمات) و دوباره حمل و نقل آزمون در تلاش برای آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. در ضمن در چین وجود دارد فقط به اندازه کافی تست کیت برای رفتن به اطراف. در نیویورک تایمز:

عمده تنگنا شده است کمبود نوکلئیک اسید تست کیت استفاده می شود برای تایید حضور coronavirus. بنابراین دکتر ژانگ پیشنهاد شده که پزشکان می تواند برای اولین بار با استفاده از سی تی اسکن برای تشخیص پنومونی و به سرعت منزوی و درمان بیماران که در آن است. CT اسکن مناسب هستند و می تواند تولید نتایج فوری دکتر ژانگ گفت. کارشناسان می گویند افراد آلوده به ویروس coronavirus خواهد بود به احتمال زیاد به ضايعات در هر دو ریه ها.

در طول تمام این یک چیز کاملا روشن است: وجود دارد هیچ اگر نه یک حس فوریت در مسابقه برای دریافت این آزمون حمل نگردند و تولید نتایج دقیق. مسابقه است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im