Coronavirus می تواند نیروی مجالس ترحیم به Livestreamed

شکاف دیجیتال

چگونه شما می توانید خداحافظی به یک دوست که قربانی یک بیماری همه گیر?

های اخیر و جاری COVID-19 شیوع مجبور است کسانی که در مراسم تشییع جنازه کسب و کار به آدرس برخی از سوالات ناراحت کننده. در واقع در بیانیه ای به اخبار آسمانبریتانیا, انجمن ملی مدیران مراسم تشییع جنازه (NAFD) گفت که در این رویداد یک بیماری همه گیر یادبود خدمات ممکن است نیاز برگزار می شود بیش از اینترنت.

عزاداری 2.0

مرگ در طول یک بحران می تواند یک چالش لجستیکی. آیا خانواده ها از ترس عفونت و یا اگر دولت شما زندگی می کنند در زیر اتفاق می افتد به ممنوعیت تجمعات عمومی از یک اندازه خاص — که به تازگی اتفاق افتاده در فرانسه و سوئیس — همه ما نیاز به سوگواری.

این NAFD می گوید آن را در “گفت و گو با [انگلستان] دولت و مقامات محلی به دنبال اوایل راهنمایی در مراحل مدیران مراسم تشییع جنازه ممکن است نیاز به در این رویداد از یک بیماری همه گیر.”

دستورالعمل جدید بر اساس شدت از شرایط محلی کمک خواهد کرد که خانواده ها برای برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه خدمات برای عزیزان در انواع راه اعم از برگزاری جداگانه یادبود بعد به livestreaming یک سرویس از یک مرده سوزخانه تسهیلات.

مرگ Reimagined

هر چند NAFD را در مکالمات اولیه آن یک یادآوری جدی از یک بیماری همه گیر ظرفیت برای تغییر واقعیت در جهان ما, حتی در مرگ.

هدف نهایی از مذاکرات با دولت با توجه به اخبار آسمان خواهد بود برای کمک به “خانواده هایی که از دست دادن یک دوست در هنگام [وقوع] در پیدا کردن راه معنی دار برای خداحافظی — حتی اگر تشییع جنازه آنها ترجیح داده اند امکان پذیر نیست.”

ادامه مطلب: Coronavirus: مجالس ترحیم ‘می تواند جریان آنلاین’ اگر COVID-19 همه گیر می شود

بیشتر در آینده از مجالس ترحیم: مردم livestreaming مجالس ترحیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im