Coronavirus نظریه پردازان توطئه در حال تنظیم 5G برج در آتش

5G ویروس

حداقل سه 5G ارتباطات بی سیم برج شده اند به آتش در سه شهرستانها بریتانیا با توجه به BBC — به عنوان بی اعتبار تئوری های توطئه گسترش در رسانه های اجتماعی ادعا وجود دارد ارتباط بین تکنولوژی و شیوع کروناویروس.

انگلستان دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove به نام تئوری های توطئه “مزخرف و خطرناک مزخرف و همچنین” در طول یک جلسه دولت به نقل از BBC.

قوی خشم

با توجه به فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی کارگران قرار دادن 5G زیرساخت ها شد و حتی مورد آزار و اذیت توسط توطئه آجیل در خیابان. در بیرمنگام یک برج حتی قادر به ارائه خدمات 5G هنوز,set on fire, The Verge گزارش می دهد.

“این در حال حاضر یک موضوع امنیت ملی” Vodafone UK مدیر عامل شرکت نیک جفری نوشت: در بیانیه ای. “پلیس و مبارزه با تروریسم مقامات در حال بررسی است.”

کوکائین درمان

اطلاعات گمراه کننده و تئوری های توطئه افزون گردید آنلاین در حال انجام COVID-19 بحران بسیاری ادعا می کنند که داروهای خانگی و غیر قانونی مواد مخدر — جادویی می تواند آنها را به ایمنی.

یک نظریه و حتی ادعا کرد که کوکائین از شما محافظت در برابر coronavirus — یک واقعیت است که تا به حال به رد توسط فرانسه وزارت بهداشت در توییتر در ماه گذشته.

بیشتر بخوانید: انگلیسی 5G برج در حال آتش زدن آنجا که از coronavirus تئوریهای توطئه [آستانه]

بیشتر در تئوری های توطئه: دولت فرانسه: هیچ کوکائین نیست درمان Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>