Coronavirus تعطیلی: اینجا همه هنر, موسیقی, ورزش, رفتن تیره

خیابان ها و مدارس و مکان های عبادت را تبدیل به شهر ارواح. شرکت های هواپیمایی در حال پرواز “پرواز روح” حمل و نقل صندلی های خالی در حالی که می تواند مسافران ماندن در خانه به یک پاینت و صبر کنید تا همه چیز به رابطه جنسی بیش از. بسیار برای هفته آینده را روز سنت پاتریک رژه و بسیار زیبا: تقریبا هر چیز دیگری.

کشورها در سراسر آسیا و تنظیم صحنه برای آنچه که به سرعت تبدیل به یک عصر-تعریف رویداد جهانی با صدها نفر از میلیونها نفر از مردم به صفحه نمایش خود را مشتاقانه دنبال اخبار از امنیت خانه خود را به عنوان ویروس قوی هستند خارج است.

در حال حاضر جهان غرب است که زیر کت و شلوار, خاموش کردن هر چیزی که شامل حال چهره به چهره در اعداد بزرگ — و این بدان معناست که برای آینده قابل پیش بینی حداقل مردم خواهد شد که برای سرگرم کردن خود در خانه جریان Netflix بکشد در حالی که کنسرت کنوانسیون و رویدادهای ورزشی در حال گرفتن قربانی در یک روز به صورت روز.

– آخرین قربانی جرم قرنطینه جهان گسترده است برادوی است. فرماندار نیویورک اندرو کومو پنج شنبه اعلام کرد که تجمع بیش از 500 نفر ممنوع می باشد. و این بدان معنی است که از 5 بعد از ظهر به وقت شرق, Broadway تاریک خواهد رفت.

– مت, اپرای متروپولیتن و دیگران را به دنبال کت و شلوار.

– برلین وزیر فرهنگ کلاوس Lederer همچنین اعلام کرد که کتابخانه های عمومی و تمام تئاتر و کنسرت و اپرا سالن بسته خواهد شد تا اواسط ماه آوریل است.

– Pearl Jam و آوریل لوین و مایلی سایرس به تعویق افتاد و آینده خود را در تور است.

– ورزش حرفه ای نیز گرفته شده عمده رسید. NBA فصل رسما به حالت تعلیق درآمد. NHL به دنبال کت و شلوار امروز. NASCAR? لغو شد. فوتبال اروپا لیگ? لغو شد.

– عمده موسیقی و هنر در جشنواره شده اند به تعویق افتاد و همچنین. Coachella عقب رانده شد تا اکتبر و از مارس. دلیجان عمده کشور جشنواره موسیقی نیز بود نقل مکان کرد تا اکتبر. جنوب جنوب غرب نیز لغو شده هفته گذشته توسط شهر Austin مقامات.

– تجارت رویدادهای در حال ضربه بیش از حد. این نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی (E3) بزرگترین بازی ویدئویی تجارت رویداد در صنعت لغو شد در روز چهارشنبه. تد 2020 نیز تحت فشار قرار دادند به ماه جولای است.

حتی 2020 انتخابات ریاست جمهوری گرفته است ضربه با هر دو آرای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز و جو بایدن لغو وقایع است.

ادامه مطلب: نیویورک را محدود ترین گردهمایی بیش از 500 نفر[نیویورک تایمز]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس آمریکا در Coronavirus اروپا محدودیت ها و محرک

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im