Coronavirus آنتی بادی درمانی افزایش امید-و شک و تردید

جیل هوروویتس ایستاده بود در خارج از لرزنده ریج مرکز خرید در نیو راشل, n. y.—اوایل COVID-19 کانون در ماه مارس متوقف کردن خریداران به عنوان آنها راه می رفت به فروشگاه مواد غذایی. او با دست آنها را آبی جزوات درخواست داوطلبان برای یک دانشگاه راکفلر آنتی بادی پژوهش و مطالعه است. “من می گویند شما می خواهم برای کمک به ما در پیدا کردن یک درمان?'” می گوید Horowitz, مدیر اجرایی استراتژیک عملیات در راکفلر آزمایشگاه مولکولی ایمونولوژی. “من حتی نمی باید به ذکر coronavirus. این محله به طور کامل گیرند.”

در عرض چند هفته و پس از دریافت بیش از 2000 تلفن از داوطلبان—دانشگاه انتخاب شده بود بیش از 100 شرکت کننده که تا به حال بهبود از COVID-19 یا تا به حال به تماس با کسی که به این بیماری می گوید: Michel Nussenzweig سر از آزمایشگاه. از شرکت کنندگان در نمونه خون او و تیم خود جدا شده بیش از یک دوجین قوی آنتی بادی است که “خنثی” و یا غیر فعال SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 در یک آزمایشگاه ظرف. این مطالعه یکی از رو به رشد تعداد نمایش بدن تولید آنتی بادی علیه این بیماری کشنده. این یافته ها نشان می دهد که درمان های مبتنی بر این پروتئین ها می تواند امیدوار کننده رویکرد است. اما کارشناسان هشدار می دهند که چنین درمان باید از موانع متعددی قبل از آنها می تواند مستقر در برابر COVID-19.

بدن ما به طور طبیعی تولید آنتی بادی برای کمک به ما در مبارزه با عفونت. بسیاری از محققان بر این باورند که جداسازی آنتی بادی از کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 و سپس مصنوعی بازتولید آنها ما می تواند به توسعه روش های درمانی است که می تواند به حداقل رساندن علائم و سرعت بهبودی از این بیماری است. برخی از همان دانشمندان نیز eyeing پیشگیری استفاده از کپی آنتی بادی به دفع عفونت در کسانی که قرارداد جدید کروناویروس. (درمان های مبتنی بر این به اصطلاح آنتی بادیهای مونوکلونال متفاوت از نقاهت پلاسما درمان آن نیز عناوین ساخته شده به تازگی. در دومی پلاسما گرفته شده است از کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 و خون به طور مستقیم به کسانی که آلوده می شوند. هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا نقاهت پلاسما واقعا موثر علیه این بیماری است.)

سابقه تاریخی پشتیبانی از استفاده از آنتی بادی درمانی وجود دارد ده ها تن از آنتی بادی مبتنی بر داروهای تایید شده برای شرایط مختلف در آمریکا یا اروپا با توجه به آنتی بادی جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است که آهنگ تحقیقات در پروتئین است. این داروها اغلب مورد استفاده برای درمان سرطان و عفونت HIV اما چند استفاده شده اند در برابر تنفسی بیماری های عفونی. قابل توجه وجود یک آنتی بادی برای درمان دعوا respiratory syncytial virus در کودکان است. و یک درمان است که می تواند کمک به افراد مبتلا به ابولا در حال حاضر تحت بررسی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا. درمان به نام REGN-EB3 متشکل از سه نفر از آنتی بادی و مورد آزمایش قرار گرفت در یک مطالعه در طول شیوع بیماری ابولا آغاز شد که در سال 2018 در جمهوری دموکراتیک کنگو. که تحقیقات نشان داد که REGN-EB3 کاهش نرخ مرگ و میر. درمان ایجاد شده توسط تریتون, n. y. مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت Regeneron داروسازی است که در حال حاضر در حال کار بر روی یک آنتی بادی برای درمان COVID-19.

کریستوس Kyratsous معاون تحقیقات بیماری های عفونی و ویروسی بردار فن آوری در Regeneron و همکارانش شروع به توسعه آنتی بادی علیه COVID-19 در ژانویه هنگامی که توالی ژنتیکی برای این بیماری منتشر شد. با استفاده از آنتی بادی از نظر ژنتیکی انسانی موش—که حمل عملکرد ژن های انسان و مردم Kyratsous ایجاد کرده است یک آنتی بادی کوکتل است که تنظیم شده است برای ورود بالینی در اوایل ماه ژوئن ، (در مقایسه هوروویتس می گوید راکفلر این آنتی بادی می تواند شروع آزمایشات بالینی در ماه اوت یا سپتامبر.)

در همین حال محققان دانشگاه واندربیلت جمع آوری کرده اند آنتی بادی از حدود یک دوجین از اولین نفر در آمریکا به توان و حذف و بازیابی از COVID-19 می گوید: رابرت Carnahan, دانشیار مدیر Vanderbilt واکسن مرکز که منجر تلاش در کنار جیمز کرو مدیر این مرکز است. در یک preprint کاغذ Carnahan, کرو و همکاران خود گزارش داد که آنها در بر داشت در حدود 40 قوی آنتی بادی در برابر رمان coronavirus. محققان در حال حاضر مشغول به کار با شرکای متعدد از جمله کمبریج انگلستان مبتنی بر شرکت AstraZeneca برای شروع آزمایش بالینی درمان با استفاده از این آنتی بادی به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئن یا ژوئیه Carnahan می گوید.

این مطالعات از راکفلر, Regeneron و Vanderbilt فقط سه تا در میان ده ها تن را با همان هدف: پیدا کردن آنتی بادی است که می تواند کمک به نبرد COVID-19. در هلند مرکز پزشکی اراسموس زیست شناس فرانک Grosveld و یک تیم از محققان در دانشگاه اوترخت و بندر BioMed را جدا یک آنتی بادی به نام 47d11 که خنثی SARS-CoV-2 و می تواند “توسعه در مقیاس بزرگ” او می گوید. سن دیگو–بر اساس سورنتو درمان منتشر کرده است نتایج آزمون در آزادی مطبوعات برای آنتی بادی STI-1499, که آن طرح به توسعه را به یک درمان است. الی لیلی AbCellera توزیع زیستی و بسیاری از شرکت های دیگر نیز کار در COVID-19 آنتی بادی درمانی.

حتی مهمترین نامزدهای بعید است که در دسترس قبل از اواخر این سال ، مطالعات بالینی برای درمان کوچکتر و سریع تر از کسانی که برای پیشگیری درمان و FDA احتمالا تایید سابق به سرعت به دلیل “درمان یک نیاز مبرم در حال حاضر” هوروویتس می گوید. حتی پس از تصویب چنین انتظار می رود که حداقل شش ماه دور او اشاره می کند.

آن زمان خط همزمان با بلند پروازانه ترین تخمین برای زمانی که یک واکسن می تواند در دسترس است. در 18 مه در کمبریج ، –بر اساس شرکت مدرن منتشر شد نتایج یک کارآزمایی بالینی یک COVID-19 واکسن در آزادی مطبوعات. فاز اول دادگاه (اولیه بشر محاکمه که تست های ایمنی) موجود است که هشت شرکت کنندگان در طراحی و توسعه آنتی بادی علیه این بیماری مدرن می گوید. این شرکت هنوز به انتشار داده های آزمایشی, اما, و برخی از دانشمندان اصرار احتیاط.

مدرن را واکسن یکی از بیش از 100 در حال حاضر تحت توسعه است. برخی از دانشمندان از جمله شرکت افسر ارشد پزشکی تل Zaks—پیش بینی یک واکسن می تواند در دسترس برای استفاده گسترده در اواخر این ماه یا در اوایل 2021.

“هنگامی که ما یک واکسن وجود دارد احتمالا نمی خواهید به یک نیاز قوی برای این درمان دیگر می گوید:” فلوریان Krammer یک میکروبیولوژیست و متخصص بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای. اما مایکل جوینر یک فیزیولوژیست که منجر مایو کلینیک نقاهت پلاسما پروژه برای COVID-19 می گوید: آنتی بادی درمانی می تواند مناسب عکاسی تا یک واکسن در دسترس است. “اگر آنها کار و استفاده هوشمندانه [چنین درمان] می تواند قرار دادن یک انگشت در یک تعداد سوراخ در خاکریز” او می گوید.

برخی از دانشمندان نیز نگران آن است که تولید کنندگان مواد مخدر ممکن است باید از این ظرفیت برای تولید آنتی بادی درمانی. “هر کارخانه ای است که می شود ساخته شده است یک دلیل” هوروویتس می گوید. “و شما می توانید شرط می بندم که تمام کسانی که در کارخانه ها متعهد به [موجود] مواد مخدر است که ما نیاز داریم.”

هر دو خوب خواهد شد و صنعت داروسازی علاقه آنتی بادی ها در بالا عرضه, اما, او می گوید. “وجود دارد برخی از aspirational جنبه های [آنتی بادی تولید مواد مخدر],” هوروویتس اذعان می کند هر چند چشم انداز است از سوال. “من فکر می کنم همه پله تا بشقاب.”

یکی دیگر از توجه است این واقعیت است که آنتی بادی درمانی اغلب به صورت داخل وریدی داده. ممکن است برای تحویل COVID-19 آنتی بادی با تزریق آنها در زیر پوست به خارج از محیط بیمارستان. اما آرتور reingold می, متخصص اپیدمیولوژی و biostatistician در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی هشدار می دهد که بسیاری از کشورهای کم درآمد ممکن است زیرساخت در محل به ارائه چنین درمانی از طریق دو مسیر در یک مقیاس بزرگ است. “این تمایل به بسیار گران قیمت درمان,” او اضافه می کند. در حالی که واکسن می تواند با یک دو رقمی کردن از جیب برچسب قیمت برای اکثر مصرف کنندگان آنتی بادی درمانی می تواند هزینه هزاران دلار reingold می گوید.

این موانع به این معنی نیست آنتی بادی درمانی نمی تواند کمک در مبارزه با COVID-19. اما این چالش ها باید در خدمت به خلق و خوی ما انتظارات برخی از کارشناسان می گویند. “من فکر می کنم [پژوهشگران] باید مراقب باشید در مورد نحوه ارتباط آنها و اساسا ایجاد امید در مردم” Krammer می گوید. “من فکر می کنم آن را بسیار خطرناک برای گفتن ‘در [ماه] ما را [یک] آنتی بادی درمانی است که کار می کند و همه آن را دریافت خواهد کرد.’ که غیر واقعی است.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de