کروناویروس و آنفولانزا: بلندی دو تهدید

عدم اطمینان در مورد آینده به نظر می رسد به یک چیز مطمئن در coronavirus بیماری همه گیر. هیچ کس نمی داند اگر COVID-19 ادامه خواهد داشت و در آن زمان سرعت و یا اگر اخیر افزایش تعاملات میان مردم تخم ریزی خواهد شد یورش کوچکتر شیوع بیماری و یا یک بزرگتر موج دوم. اما چند چیز روشن است: ویروس عامل این بیماری است به احتمال زیاد به ادامه گردش خون از طریق جمعیت تا زمانی که یک واکسن. و فصل آنفولانزا است که تنها چند ماه به دور است.

با هم تداخل دارند از COVID-19 و آنفلوانزا است اپیدیولوژی و برخی از سیاست گذاران نگران است. ایالات متحده آمریکا ممکن است به زودی به صورت همه گیر در همان زمان آنها نگران هستند و این ترکیب می تواند به رسوب بحران بر خلاف هر گونه دیگر است. “بدترین سناریو این است که هر دو [coronavirus و آنفولانزا] در حال گسترش سریع است و باعث بیماری شدید و پیچیده تشخیص و ارائه دو بار در سیستم مراقبت های بهداشتی می گوید:” مارک Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد. چند متحده در حال برنامه ریزی برای ظرفیت اضافی در بیمارستان برای مقابله با هر دو بیماری است.

در عین حال یکی دیگر مطلوب تر در آینده نیز ممکن است به این ویروس عبور از مسیرهای Lipsitch و دیگر بیماری های عفونی پیش بینی می گویند. این تغییرات رفتاری مردم در حال حاضر به تصویب رسید برای صاف منحنی COVID-19—اجتماعی مانند فاصله دست شستن و پوشیدن ماسک—می تواند به کاهش تاثیر آنفولانزا.

“این سخت است برای پیش بینی, می گوید:” سارا Cobey متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه شیکاگو است. نه تنها آن است که ناشناخته که آیا coronavirus را جزر و مدی به عنوان فصل تغییر اما “آنچه واقعا سخت است که من لازم نیست که خوب پیش بینی رفتار انسانی و سیاست های تصمیم گیری است که در حال رفتن به تواند بیش از چند ماه آینده,” او می گوید.

جفری شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا می گوید: اگر SARS-CoV-2 شرح زیر الگوهای فصلی مانند برخی دیگر از coronaviruses و ویروس آنفلوانزا انجام آن فروکش می تواند در تابستان. “اما که می تواند دوباره به ما امد و شد زیاد است.” “ما ممکن است راضی; ما ممکن است آماده شود.” چهار ویروس آنفولانزا بیماری های همه گیر بیش از 100 سال گذشته—H1N1 در سال 1918 H2N2 در سال 1957 H3N2 در سال 1968 و H1N1 در سال 2009—تا به حال مرگبار موج دوم در اطراف پاییز و اوایل زمستان است. COVID-19 می تواند انجام همان. “نگرانی از این که ممکن است ما را دو whammy آنفلوآنزا و کروناویروس مشروع است” شمن می گوید.

[هر دو محیط داخلی و خارجی عوامل تاثیر چگونه ویروس موم و افول با فصل.]

هر سال آنفلوانزا sickens میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده در خصوص بد سال, آنفولانزا, موج پایمال کردن بیمارستان ها و سیستم مراقبت های بهداشتی. در طول 2017-2018 فصل آنفولانزا محلی رسانه های خبری گزارش داد که بیمارستان در سراسر کشور به پرواز در پرستاران از کشورهای دیگر ساخته چادر در پارکینگ و ارسال ورودی آمبولانس به امکانات دیگر به دلیل بیش از حد از بیماران. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تخمین می زند که بین 46,000 و 95,000 آمریکایی از این بیماری که در فصل.

هر چند جدید کروناویروس و ویروس آنفلوانزا می تواند برخی از علائم مشابه—مانند تب و سرفه و خستگی این شباهت ها بیشتر سطحی است. پاتوژن ها استفاده های مختلف گیرنده در سلول های به دست آوردن دسترسی به ما بدن. به عنوان یک نتیجه SARS-CoV-2 وارد می تواند یکی از راه های, در حالی که یک ویروس آنفولانزا در ورقه دیگر. یک مطالعه در حدود 1,200 بیماران انجام شده در شمال کالیفرنیا و منتشر شده در JAMA در ماه آوریل نشان داد که یک پنجم افرادی که مبتلا به COVID-19 شد coinfected با یکی دیگر از ویروس تنفسی. خطر چنین coinfections است که به طور معمول پایین می گوید: بن Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ, اما آن را بالاتر هنگامی که ویروس در گردش به شدت در همان منطقه است. “ممکن است شما آلوده می تواند با هر دو در همان زمان دقیق—اگر شما با داشتن یک روز واقعا بد است,” او می گوید.

Cowling و برخی دیگر از اپيدميولوژيستها فکر می کنم راه ویروس ها تعامل و تداخل با یکدیگر می تواند به کاهش تاثیر هر coronavirus-آنفلوانزا برخورد با این حال. آنها به دنبال شیوع دهه و اند که شیوع ویروس های تنفسی معمولا نه خود را رسیدن به قله طی همان دوره زمانی. هر چند هیچ کس نمی داند دقیقا به همین دلیل یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا فرضیه که موقت انفجار ایمنی نسبت به ویروس های مختلف در سطح سلولی می تواند تغییر این دوره از آینده بوده است ، برای مثال شیوع یک ویروس سرماخوردگی—که باعث سرماخوردگی—به نظر می رسد که تاخیر در ورود 2009 همه گیر آنفلوآنزا در اروپا است. و آن اثر به نوبه خود, به احتمال زیاد به تعویق افتاد شیوع بیماری دیگری: respiratory syncytial virus.

“در حال حاضر COVID-19 تا کسری از جمعیت مستعد ابتلا به آن” Cobey می گوید. “فرض کنید که ما فوق العاده سخت کوش در مورد توقف انتقال آن رفتن به ادامه سوزاندن از طریق جمعیت های ترک این پی ایمنی که ممکن است کمی موثر در برابر ویروس های دیگر.” او اذعان می کند این ایده را نشسته بر روی “نظری کنار فرضیه است.” و نظری ایمنی نمی خواهد به اندازه کافی قوی برای, می گویند کسی که از بهبود coronavirus به شانه آنفولانزا و یا بالعکس. اما در سطح جامعه می تواند به این معنی است که ویروس های دیگر ممکن است گسترش به سرعت به حالت عادی پس از خود بیماری همه گیر قله می تواند به تاخیر افتاد.

یکی دیگر از دلایل که چرا این برخورد ممکن است چشمگیر کمتر به انجام با ویروس شناسی و بیشتر به رفتار انسان: هر دو COVID-19 و آنفولانزا منتقل می شوند در بیشتر قسمت ها توسط قطرات تنفسی بنابراین همان استراتژی های پیشگیری برای کاهش گسترش سابق خواهد شد و همچنین برای دومی.

[چگونه coronavirus گسترش از طریق هوا ؟ دانشمندان در توضیح آنچه آنها در مورد انتقال است.]

در یک مطالعه که در مجله لانستدر آوریل Cowling نشان داد که بهداشت عمومی اقدامات معرفی شده در هنگ کنگ شامل coronavirus—مانند مرز محدودیت قرنطینه و جداسازی اجتماعی, فاصله, ماسک پوشیدن و شستن دست ها—منجر به یک کاهش سریع در آنفولانزا فعالیت است. در ایالات متحده, new flu موارد کاهش یافت چند هفته پس از COVID-19 اعلام شد جهانی همه گیر. این 2019-2020 فصل آنفولانزا یک بار رهبری به میان بدترین ها در دهه منتهی به مدت شش هفته در اوایل.

اما به عنوان ایالت در آمریکا سهولت محدودیت در فعالیت و سفر مردم رفتار می تواند تغییر در راه است که سهولت انتقال ویروس پس از دو تهدید است که هنوز هم ممکن است. و آن چیزی است که روشن نیست اگر هر فدرال و پاسخ است که نصب شده به آماده شدن برای آن است. در مارس رابرت Redfield, مدیر CDC گفت: واشنگتن پست است که “ما قصد داریم به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان.” پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که Redfield شد نقل قول نابجا مدیر راه می رفت بیانیه خود بازگشت و گفت به این معنی نیست که بحران کنونی بدتر خواهد شد ” فقط “سخت تر و به طور بالقوه پیچیده است.” (CDC پاسخ نمی دهند به علمی آمریکا‘s درخواست برای نظر بیشتر.)

در اواخر ماه مه گروهی از سناتورهای دموکرات با ارسال نامه ای به کاخ سفید درخواست آن را به آماده شدن برای بدترین همپوشانی سناریو. “ما مصرانه از شما را به شروع به برنامه ریزی و فعال کردن منابع دولت فدرال در حال حاضر” آنها نوشت: “برای افزایش ظرفیت تامین و واکسن برای جلوگیری از بهداشت عمومی و سیستم های پزشکی از غرق همزمان قله هر دو از این کشنده بیماری های عفونی در پاییز.”

در سطح دولت و برخی در حال به روز رسانی بیمارستان افزایش برنامه ها و گسترش بیماری های عفونی, برنامه نظارت شامل هر دو آنفولانزا و COVID-19. شمال کارولینای دولت بهداشت و درمان مدیر الیزابت Tilson که co-صندلی دولت coronavirus نیروی کار بوده و کار با سیستم های سلامت به منظور توسعه برنامه ای برای افزایش خود را افزایش ظرفیت تبدیل استفاده نشده تسهیلات خرید تخت اضافی و یا استخدام کارکنان اضافی. “خوشبختانه ما تا به حال نشده به ماشه در هر یک از ما اورژانس پزشکی افزایش برنامه های. اما ما باید تمام کسانی که برنامه های در محل, که آیا آن COVID-19 یا COVID-19 و آنفولانزا” او می گوید.

Cobey شده است در تلاش برای متقاعد کردن دولت از خانه اش در ایالت ایلینویز به راه اندازی یک نگهبان طرح نظارت است که می تواند هشدار مقامات به آینده موج COVID-19 و آنفولانزا موارد است. اما او می گوید او پیشنهاد دریافت کرده اند کمی کشش. از جمله سیستم های نظارت در حال حاضر وجود دارد در کشورهای دیگر از جمله کارولینای شمالی و میشیگان. CDC همچنین آهنگ های هر دو بیماری در سطح ملی و انتشار یک مجله هفتگی نظارت و گزارش در مورد ویروس ها که باعث آنها را.

Tilson اشاره می کند که هر آنچه اتفاق می افتد وجود دارد یک گام اساسی مردم می توانند که ممکن است تغییر مسیر و یا بیماری همه گیر. “نگاه ما لازم نیست که یک واکسن برای COVID-19” او می گوید. “ما یک واکسن برای آنفولانزا. واکسن را دریافت کنند.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید