کرنل دانشمندان می گویند “عجیب و غریب فلزات” شبیه به سیاه چاله ها

عجیب و غریب فلزات

برای اولین بار دانشمندان می گویند که به اصطلاح “عجیب و غریب فلزات” می تواند عجیب و غریب جدید دولت از ماده است.

با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده روز شنبه در مجله PNAS توسط محققان در Flatiron, موسسه و کرنل وجود دارد و حتی عجیب و غریب تشابه عجیب و غریب فلزات و سیاه چاله ها. کسانی که غیر منتظره شباهت آنها می گویند آنها می تواند کمک پروب قبلا ناشناخته عرصه فیزیک کوانتوم.

شرایط

یک فلز مقاومت الکتریکی و یا چه مقدار از آن مانع جریان برق تعیین شده است تعدادی از عوامل. اما با توجه به تحقیقات جدید اگر یک ابررسانا — فلز یکی نیست که مانع از جریان های الکتریکی در همه گرم گذشته متوسط که در آن هنوز هم می تواند superconduct آن را تبدیل به فلزی عجیب و غریب. که در آن نقطه مقاومت آن تعیین می شود تنها توسط دما و دو ثابت های اساسی — همان سه عامل است که تعیین می کند بسیاری از ویژگی های از یک سیاه چاله است.

“این واقعیت که ما آنها را عجیب و غریب فلزات باید به شما بگویم که چگونه به خوبی آنها را درک می کنیم,” Olivier Parcollet از Flatiron موسسه مرکز محاسباتی کوانتومی فیزیک گفت: در آزادی مطبوعات. “عجیب و غریب فلزات سهم قابل توجه خواص با سیاه چاله ها, باز, هیجان انگیز در مسیرهای جدید برای فیزیک نظری.”

تشابه عجیب و غریب

چند خواص سیاه چاله ها تعیین دما و آن همان دو ثابت های اساسی از جمله چگونه یک سیاه چاله ادغام خواهد شد ارسال امواج گرانشی.

“این واقعیت است که شما پیدا کردن این همان پوسته پوسته شدن در تمام این سیستم های مختلف” Parollet گفت: “از Planckian فلزات به سیاه چاله ها جذاب است.”

ادامه مطلب: فیزیکدانان کوانتومی کرک رمز و راز عجیب و غریب فلزات’ دولت جدید از ماده [سایمونز بنیاد]

بیشتر عجیب و غریب فلزات: دانشمندان ایجاد “عجیب و غریب فلزی” بسته بندی شده با گرفتار الکترون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de