کقوی قورباغه است آویزان در اطراف کارائیب برای 29M سال

روشن چيرپ کقوی قورباغه نماد ملی پورتوریکو به احتمال زیاد resounded از طریق کارائیب جنگل ها حداقل 29 میلیون سال محققان گزارش.

در یک مطالعه جدید در زیست شناسی حروفمحققان توصیف یک تکه استخوان بازو از یک قورباغه در جنس Eleutherodactylus, همچنین شناخته شده به عنوان باران قورباغه یا coquís. آنها کشف فسیل قدیمی ترین رکورد از قورباغه ها در کارائیب در این جزیره که در آن coquís در حال محبوب ترین.

“این یک گنجینه ملی می گوید:” منجر نویسنده دیوید بلکبرن متصدی herpetology در فلوریدا موزه تاریخ طبیعی.

“این است که نه تنها قدیمی ترین شواهد برای یک قورباغه در کارائیب آن را نیز اتفاق می افتد به یکی از قورباغه ها که در حال غرور و افتخار از پورتوریکو و مربوط به خانواده بزرگ Eleutherodactylidaeکه شامل فلوریدا تهاجمی گلخانه ای قورباغه.”

A brown frog sits over gray-looking eggs under a rock
Coquís مستقیم هستند و توسعه دهندگان به این معنی است که تخم مرغ های هچ به قورباغه موارد فوق یک بچه قورباغه فاز. در اینجا یک مرد مشترک کقوی خود را نگهبانان کلاچ از تخم مرغ است. (اعتبار: Jorge بلس-Juarbe/U. فلوریدا)

Coqui: استخوان خیلی کوچک ترین قورباغه

Jorge بلس-Juarbe دانشیار متصدی از پستانداران دریایی در موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس پیدا فسیلی در یک رودخانه رخنمون در شهرداری سن سباستین در شمال غربی پورتوریکو.

بلس-Juarbe و همکاران خود را’ قبلی جمع آوری تلاش در این سایت کشف فسیلی دانه, دریا, گاو طرف گردن لاک پشت و قدیمی ترین بقایای gharials و جوندگان در کارائیب قدمت آن به اوايل اليگوسن عصر حدود 29 میلیون سال پیش.

هنوز “شده اند وجود دارد بسیاری از بازدیدکننده داشته است که از آن من آمده اند دست خالی در طول 14 سال گذشته” او می گوید. “من همیشه انتظارات من نه بیش از حد بالا برای این سری از رخنمون.”

در این سفر در سال 2012 او خار سپرده برای یک و نیم روز بدون شانس زیادی هنگامی که یک استخوان کوچک تا حدی در معرض رسوب گیر افتاد چشم او. او بررسی آن را با دست خود لنز.

The brownish-red piece of bone appears at four angles
دیرین شناس Jorge بلس-Juarbe کشف این قطعه از یک قورباغه استخوان بازو در یک فسیلی سایت که نشان دهنده دریایی و ساحلی در محیط های “شبیه به آنچه شما را در پیدا کردن منطقه ای که در آن یک رودخانه در دیدار اقیانوس,” او می گوید. (اعتبار: Jorge بلس-Jaurbe/U. فلوریدا)

“در این لحظه من می توانم نظر من قرار دادن به عنوان به آنچه در آن بود” بلس-Juarbe می گوید. “سپس هنگامی که من به خانه تمیز و اطراف آن را با سوزن به آن را بهتر و بررسی برخی از مراجع و من می دانستم که من تا به حال یافت قدیمی ترین قورباغه در کارائیب است.”

باستان کقوی جابجا کهربا قورباغه های فسیلی کشف شده در جمهوری دومینیکن در سال 1987 به عنوان قدیمی ترین کارائیب قورباغه.

محققان در ابتدا برآورد کهربا فسیل شد 40 میلیون سال, اما در حال حاضر دانشمندان تاریخ دومینیکن کهربا به حدود 20 میلیون به 15 میلیون سال پیش بلکبرن می گوید.

بر اساس اطلاعات ژنتیکی و خانوادگی درختان دانشمندان تا به حال فرض باران قورباغه ها زندگی می کردند در کارائیب در طول اليگوسن اما فاقد هر گونه شواهد فسیلی. سبک وزن استخوان از قورباغه ها اغلب نه حفظ, خوب, به ویژه هنگامی که در ترکیب با آب و هوای مرطوب استوایی است.

A brown frog with large black eyes and a yellow stripe sits on eggs on a rock
پورتوریکو غار خانه قورباغه Eleutherodactylus cooki, زندگی در شکاف ها و grottos. محدود در توزیع این قورباغه زیستگاه تهدید زدایی و توسعه است. (اعتبار: آلبرتو لوپز تورس/U. فلوریدا)

تطبیق یک قطعه استخوان به یک جنس یا گونه “است که همیشه آسان فرایند” بلس-Juarbe می گوید. آن نیز بستگی پیدا کردن حق ، تلاش خود را برای کمک به شناسایی فسیل تبدیل شده تا خالی تا یک سال 2017, بازدید از موزه فلوریدا جایی که او یک بار یک پژوهشگر فوق دکترا.

“من به صحبت با دیو در مورد پروژه ها و بقیه در حال حاضر, تاریخ,” او می گوید.

قایق ورود

احتمالا اولین ورود در کارائیب با قایق سواری از آمریکای جنوبی قورباغه ها در جنس Eleutherodactylusکه شامل برخی از 200 گونه تسلط بر منطقه امروز.

“این است متنوع ترین گروه توسط دو رديف در کارائیب” بلکبرن می گوید. “آنها متنوع به همه این متخصصان مختلف با اشکال مختلف و بدن اندازه. چندین گونه های مهاجم نیز اتفاق می افتد به از این جنس. همه این پرسش که چگونه آنها به این راه.”

یک جزئی استخوان بازو ممکن است کل داستان از کقوی تکامل—اما این یک شروع است.

“من هیجان زده هستم که ما در حال یادگیری در مورد حیات وحش است که زندگی در پورتوریکو 29-27 میلیون سال پیش در” بلس-Juarbe می گوید. “می یابد مانند این به ما کمک باز کردن ریشه های حیوانات در کارائیب امروز.”

اضافی نویسندگان از فلوریدا موزه تاریخ طبیعی.

منبع: دانشگاه فلوریدا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>