پلیس در سراسر جهان در حال اسکن برای تب با کلاه کم

Police Scanner

در کشورهای متعدد پلیس در حال اسکن کردن شهروندان برای نشانه هایی از coronavirus با استفاده از دوربین های حرارتی تعبیه شده در کلاه خود.

کلاه های طراحی شده توسط چینی ها تکنولوژی شرکت KC پوشیدنی به پلیس یک صفحه نمایش واقعیت افزوده است که می تواند اسکن برای تب و همچنین شناسایی عابران با تشخیص چهره, نرم افزار کسب و کار خودی ، بیش از 1000 چینی پلیس در حال حاضر با استفاده از کلاه ایمنی به عنوان کسانی که در دبی و ایتالیا — با نامعلومی لیست کشورها طرح به زودی آغاز خواهد شد.

لرزان دوربین

KC پوشیدنی جهانی رئیس Jie Guo گفت بی که دوربین های بسیار دقیق است. اما بدون علامت حیات و مشکلات لجستیکی از گرفتن خواندن دقیق در اهداف در حال حرکت در حال حاضر چالش های جدی.

نشانه های بازرسی مورد استفاده قرار گرفت در گذشته شیوع بیماری مانند سارس ابولا و آنفولانزای خوکی اما در واقع هرگز کار کرده است. کارشناسان گفت بی که گرفتن دقیق خواندن دما از بدون تماس دماسنج نیاز به دقت هدف آن در بیمار چشم — به این معنی که لکه بینی تب در یک پیاده رو شلوغ خواهد بود بسیار دشوار است.

پوند درمان

با وجود این نگرانی به دو گزارش که KC پوشیدنی دیده است افزایش بهره از دولت ها در سراسر جهان — از جمله برخی که در آن فراگیر نظارت نیست و در حال حاضر هنجار و ساکنان ممکن است بیگانه توسط دوربین های حضور.

“من فکر می کنم ما ممکن است نیاز به برخی از [کوتاه مدت] تنظیمات به زندگی ما نه تنها برای محافظت از خودمان بلکه برای محافظت از دیگران زندگی” Guo گفت: بی.

بیشتر بخوانید: پلیس در چین, دبی و ایتالیا با استفاده از این نظارت کلاه برای اسکن کردن مردم برای COVID-19 تب به عنوان آنها راه رفتن گذشته و ممکن است در آینده ما عادی [کسب و کار خودی]

بیشتر در تب دوربین: کارشناسان: تب-تشخیص دوربین واقعا نمی خواهد متوقف کردن شیوع بیماری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de