پلیس در حال استفاده نظامی هواپیماهای جاسوسی برای نظارت BLM معترضان

Cyberpunk ناکجاآباد

گارد ملی و اجرای قانون در حال پرواز نظارت هواپیماهای فوق تظاهرات و راهپیمایی در همبستگی جورج فلوید بود که قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در ماه گذشته مادربرد گزارش.

با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط مادربرد, یک RC-26B شناسایی هواپیما دور بیش از Washington DC سه شنبه شب. هواپیما انجام دید در شب دوربین استفاده شده است و به مجسمه نیم تنه مواد مخدر حلقه در عراق و افغانستان است. این نیز استفاده شده است برای کمک به در طول بلایای طبیعی است.

جاسوسی معترضان

“چند آژانس های فدرال در حال پرواز نظارت هواپیما بیش تظاهرات و این احتمال وجود دارد که برخی از این هواپیماها مجهز به یک Dirtbox یا مشابه تکنولوژی” مارتین شلتون پژوهشگر اصلی در آزادی مطبوعات بنیاد گفت: مادربرد. یک Dirtbox دستگاه است که می تواند عمل مانند آن یک برج سلولی موجب فریب گوشیهای هوشمند را به مکان فیزیکی خود را.

“این بدان معنی برای معترضان و روزنامه نگاران پوشش این وقایع این است که شماره تلفن و همچنین به عنوان تماس های صوتی و پیام های متنی به احتمال زیاد در حال scooped تا برای تجزیه و تحلیل” شلتون اضافه شده است.

شیوه های درنده

فقط در هفته گذشته ما گمرک و حفاظت از مرزها پرواز گزارشی درنده هواپیماهای بدون سرنشین بیش از مینیاپولیس در طول تظاهرات. آن را به نظر می رسد به پرواز در سراسر شهرستان در یک الگوی شش ضلعی در 20 ، 000 فوت است.

گروه های آزادی های مدنی به خشم آمده بودند.

“هیچ سازمان دولتی باید تسهیل بیش از policing از جامعه دوره” گفت: Neema سینگ Guliani ارشد قانونی وکیل در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در بیانیه ای.

“CBP استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را در شهر مینیاپولیس باید متوقف بلافاصله” Singh اضافه شده است.

بیشتر بخوانید: ارتش و اف بی آی در حال پرواز نظارت هواپیما بیش تظاهرات [مادربرد]

بیشتر در نظارت: دولت آمریکا به تصرف بزرگ جدید نظارت قدرت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید