مقابله با “مرگ آگاهی” در COVID-19 عصر

در چارلز دیکنز را بسیار محبوب رمان کارول کریسمس the curmudgeonly ابنزر ادم خسیس و لئیم است بی حرکت هنگامی که ارواح کریسمس گذشته و حال نشان می دهد او چگونه ظلم و خودخواهی را آزار دیگران است. تنها زمانی که روح کریسمس در عین حال برای آمدن به ارمغان می آورد ادم خسیس و لئیم چهره به چهره خود را با ناپایداری در قالب سنگ قبر خود را می کند خسیس شروع به نشان دادن خیرخواهی و شفقت نسبت به دیگران.

Coronavirus همه گیر آورده همه ما خیلی نزدیک به ما ناپایداری. در مواجهه با اخبار عکس های موقت morgues و وخیم عناوین گزارش های بدن, تعداد مشاهده می کنیم که همه ما از تام هنکس به بوریس جانسون آسیب پذیر هستند—یک واقعیت است که ما فشار خارج از ذهن ما در کمتر تهدید کننده بار.

اما واکنش ما به این حس بالایی از مرگ و میر می شود dizzyingly متناقض است. ما دیده ایم نمونه های شگفت انگیز از مردم پله تا برای کمک به دیگران در طول همه گیر: از 99 روز جانباز که مطرح 33 میلیون دلار برای انگلستان خدمات بهداشت ملی با راه رفتن دور در باغ سلطنتی milliner که شروع به ساخت سپر چهره برای کارگران بیمارستان. از سوی دیگر ما نیز دیده می شود مردم انباشت اسلحه احتکار مواد غذایی کنسرو شده و کاغذ توالت و قرار دادن دیگران در معرض خطر هجوم علم است.

یافته های حاصل از روانشناسی کمک به توضیح این قطبی-واکنش های مخالف و چگونه ما می توانید ما را دنبال کنید و بهترین غرایز به جای ما بدترین ، آن همه به نظر می رسد به پایین آمدن به ما ترور در مورد مرگ است. به عنوان انسان شناس فرهنگی ارنست بکر پیشنهاد در سال 1973 ظرفیت ما را به تأمل در خود ما مشکل برای انسان: آگاهی از وجود این خود نشانگر آن خواهد شد یک روز متوقف به وجود داشته باشد. در روانشناسی ترور تئوری های مدیریت مطالعات ما چگونه واکنش نشان می دهند هنگامی که مرگ ساخته شده است برجسته به ما. در کتاب خود Worm در هسته, Sheldon جزایر و همکارانش توصیف چگونه ترور تئوری های مدیریت شروع می شود با این فرض که مانند دیگر موجودات زنده انسان یک غریزه برای حفظ و بقا است. اما بر خلاف دیگر موجودات ذهنی ما ظرفیت ما را به شدت آگاه است که یک روز ما خواهد مرد.

تأمل در مرگ دردناک است, اما آن را نیز می تواند کمک به ما در پیدا کردن راه های بهتر برای زندگی است. به عنوان خاخام آمریکایی جاشوا L. Liebman در کتاب خود نوشت صلح از ذهن “مرگ دشمن نیست زندگی اما آن دوست برای آن است که علم به این که ما سال محدود هستند که باعث می شود آنها بسیار ارزشمند است.” وجود دارد برخی از شواهد برای این ادعا است. در میان یک گروه از بیماران که با تجربه خارج از بیمارستان ایست قلبی کسانی که نزدیک به یک نزدیک به مرگ تجربه تر شد و تحمل دیگران تفاوت, بیان درک بهتر از خود قدردانی طبیعت بیشتر و گزارش بیشتر معنا در زندگی خود را.

در وداع با نیویورک تایمز ستون اواخر متخصص مغز و اعصاب و نویسنده الیور کیسه نوشت که پس از پیدا کردن او ترمینال سرطان او بود به پایان رسید با زندگی است. “بر خلاف” او نوشت: “من احساس می کنم به شدت زنده و من می خواهم و امیدوارم در زمان باقی می ماند که به تعمیق من دوستی برای خداحافظی به کسانی که من دوست دارم به نوشتن بیشتر به سفر اگر من باید از این قدرت برای رسیدن به سطح جدیدی از درک و بینش.”

در یک سری از مطالعات دانشگاه استنفورد روانشناس لورا Carstensen و نویسندگان نشان داده اند که چگونه ما را انتخاب کنید به صرف وقت با ارزش ما بستگی دارد که چقدر از آن درک ما را ترک کرده اند. هنگامی که زندگی شکنندگی می شود یک شخصی حقیقت به جای یک مفهوم فلسفی است که اتفاق می افتد به “افراد دیگر” ما تبدیل به قادر به جشن هر روز و تجارب باقی می ماند برای ما به جای تمرکز بر روزمره زحمتی. اذعان ما به ناپایداری باعث می شود ما بیشتر متوجه زندگی در لحظه و روابط ما با دیگران است.

بیش از دو هفته گذشته شما متوجه مردم خندان بیشتر در یکدیگر در خیابان و یا تبدیل شدن آزادتر با تماس با چشم و hellos? شاید افراد شما نمی بینید به طور منظم در حال راه اندازی زوم تماس با شما به عقب بر گردیم در تماس باشید. یا شاید شما در حال کنده کاری بیشتر معنی دار روال با عزیزان از پخت و پز با هم به طور منظم تصویری چت. در میان همه گیر بسیاری از ما متوجه می شوند که تیک تاک ساعت است در فرصت های ما و روابط ما.

انسان که سابقه ساخت زندگی شکنندگی برجسته به عنوان یک راه بهتر درک زمان آنها است. راهبان قرون وسطی نگه داشته و یک جمجمه انسان بر روی میز خود را برای کمک به آنها را در خود منعکس ناپایداری. یک نوع از 17 قرن نقاشی به نام vanitas انجام همان تابع به عنوان مثال توسط این برنامه شامل یک طلا جیبی تیک تاک به پژمردگی دسته گل و یا رسیدن میوه نشسته در کنار یک جمجمه انسان. فیلسوف دانمارکی سورن کیرکگارد توصیه می شود اجازه می دهد مرگ برای ورود به آگاهی ما برای تشویق ما به سمت قدردانی عمیق تر از زندگی و انگیزه بیشتری برای کمک به همنوعان.

برخی از مردم فشار این آگاهی به محدودیت های آن است. الکس Honnold صعود محض چهره کوه مانند El Capitan در پارک ملی یوسمیتی به تنهایی—بدون طناب و یا پشتیبانی. “من احساس می کنم هر کسی می تواند امکان پذیر مرگ در هر روز داده شده,” او گفت: در این مستند رایگان, از خود راضی. “Soloing باعث می شود آن را احساس به مراتب بیشتر فوری و خیلی بیشتر در حال حاضر…. هنگامی که شما صعود بدون طناب آن را به وضوح بسیار بالاتر نتیجه بسیار سطح بالاتر از تمرکز است.”

نزدیک شدن به مرگ اجازه می دهد تا بسیاری از مردم به unstuck از روال و سخت کار بر روی ساخت بهترین خود را کمک. این همچنین باعث می شود برخی از مردم بیشتر از نفع اجتماعی است که بیشتر مایل به ارائه به دیگران است. که اثر رخ می دهد, در بخشی به دلیل کمک به جامعه یکی از راه های زندگی برای همیشه لطفا برای. مکرر یادآوری مرگ تقویت “تمایل به سرمایه گذاری در یک ماده در اشکال زندگی و کار است که عمر خود” نوشت: جان Kotre در حال حاضر استاد بازنشسته روانشناسی در دانشگاه Michigan–Dearborn در سال 1984 کتاب.

در یک سری از مطالعات تحت عنوان “ادم خسیس و لئیم اثر” پژوهشگر اوا جوناس و سپس در لودویگ ماکسیمیلیان دانشگاه در آلمان و همکارانش دریافتند که مردم مطلوب تر نسبت به موسسات خیریه—برای مثال آنها فکر یک خیریه با توجه بیشتر به نفع جامعه—زمانی که آنها مورد مصاحبه قرار گرفتند در مقابل یک کفن از آنها فقط چند بلوک دور. و زمانی که آمریکایی شرکت کنندگان داده شد یک فرصت برای اهدای پول به یک موسسه خیریه آمریکای کسانی که اختصاص به نوشتن در مورد مرگ خود را به حدود 400 درصد بیشتر از کسانی که به جای آن از آنها خواسته شده بود برای نوشتن در مورد دندان درد.

جالب است که شرکت کنندگان در مطالعه مشابه انجام نمی دهد بالاتر کمک های مالی به یک خارجی خیریه چرا که به نفع مردم متفاوت از آنها. به عنوان این یافته نشان می دهد که مرگ برجستگی بالا است آن را به عنوان در حال حاضر با COVID-19 ما می تواند در هر راه بروید: ما ممکن است تبدیل به انگیزه برای ایجاد یک تفاوت مثبت, اما ما همچنین می توانید تبدیل شدن به بیشتر مستعد ابتلا به دام نژادپرستی و دیگر اشکال از خارج از گروه تعصب.

برای مثال در یک مطالعه ابرام Rosenblatt و جف گرینبرگ هر دو پس از آن در دانشگاه آریزونا به حال واقعی قضات بخوانید فرضی دادستان’ یادداشت های یک زن به اتهام درخواست برای اعمال فحشا. قبل از درخواست قضات به مجموعه ای او را به قید وثیقه محققان تا به حال آنها را تکمیل یک پرسشنامه شخصیت. برخی از قضات دریافت سوال و درخواست آنها را به طور خلاصه توصیف احساسات خود را هنگامی که آنها فکر می کردند از خود مرگ است. “من حدس می زنم من احساس بسیار غم انگیز برای خانواده من که از دست من” را بخوانید یک پاسخ معمولی.

دیگر قضات داده بودند هر گونه مرگ گرا سوالات. آنها مجموعه ای از اوراق قرضه در $50—متوسط که برای جرم و جنایت. کسانی که می شده است در ابتدا به فکر می کنم در مورد خود اخلاق بودند بسیار شدید: آنها به طور متوسط پیوند $455, متناوب نه برابر بیشتر از قضات در گروه کنترل ، وقتی پرسیده شد که پس از مطالعه قضات اصرار داشت که پاسخ دادن به سوالات در مورد مرگ خود را نمی تواند احتمالا تحت تاثیر تصمیمات حقوقی خود را. پس از همه کار خود را به طور منطقی که کارشناسان سنج موارد بر اساس حقایق است. اما شواهد پیشنهاد کرد در غیر این صورت.

چرا انسان گاهی اوقات تبدیل فکر و اخلاقی هنگامی که ما فکر می کنم در مورد مرگ ما به جای تمرکز بر روی کمک به دیگران ؟ چون ما اخلاق در گروه و ملت ما زنده خواهد ماند. اگر ما دقیق نیست و اضطراب در مورد مرگ می تواند ما را چسبیده به فرهنگ محلی ما که اجازه می دهد تا ما را به “زندگی” در برخی از راه. بنابراین قضات است که تشویق به تأمل در مرگ خود را می خواست به زن نه فقط یک سیلی بر روی مچ دست اما مجازات او “سزاوار” را برای او اخلاقی گناه. اگر شما اجازه دهید مرگ آگاهی شما را مضطرب به جای انعکاسی شما سعی می کنید برای محافظت از جهان بینی خود را با شور و نشاط از طریق اخلاق ناسیونالیسم پرخاشگری در برابر فرهنگ های دیگر و حتی پشتیبانی از جنگ است.

این است که طرف دیگر از مرگ-آگاهی سکه: هنگامی که واکنش ما حرکت از انعکاس به اضطراب و رفتارهای ما تبدیل شدن به بیشتر های محافظ خود. ما سقوط طعمه به خود خدمت تعصبات و تنوع تلاش و زحمت ما—اثر شرح داده شده توسط دانشگاه پنسیلوانیا پروفسور آدام گرانت و دوک استاد دانشگاه کیمبرلی وید-Benzoni. این است که چرا سیاستمداران ناسیونالیست که افزایش تهدید جنگ پیروزی حامیان برای متوقف کردن خارجی ها: تفکر ما در مورد مرگ ممکن است به نوبه خود می تواند ما را به خود صالح تهاجمی به سمت داخل به دنبال xenophobes.

همه ما باید یک انتخاب در مورد نحوه واکنش به مرگ آگاهی ما در حال تجربه در میان همه گیر. هنگامی که ما می توانید مدیریت به تأمل در مرگ و بدون تسلیم شدن به اضطراب در مورد آن ما به احتمال زیاد به انتخاب است که به ما کمک کنید ما کمک و بهبود جهان به جای hunkering پایین یا شلاق است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا را در اینجا بخوانید پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>