Cooped در خانه ؟ به دانشمندان کمک کند نقطه پنگوئن از فضا و یا به دنبال کهکشان

وجود حداقل دو لکه های روشن در این زمان های عجیب و غریب: تلسکوپ هنوز در حال مطالعه کهکشان های دور و پنگوئن هنوز هم خالی کردن روده در سراسر قطب جنوب است. در هر دو مورد اگر شما به دنبال راه های جدید برای عبور زمان در حالی که شما اقامت در خانه شما می تواند کمک به دانشمندان در حال مطالعه این پدیده ها.

علم شهروند است اما این خصوص جذاب گزینه را به عنوان گسترش coronavirus دهید مهار اقدامات در سراسر جهان است. بنابراین اگر شما می خواهم به ذهن خود را به رویدادهای جاری در حالی که برای در نظر پیکور در یک پروژه تحقیقاتی.

“من فکر می کنم که در آن ما می توانید به مردم شور و شوق از طریق کامپیوتر خود که نوع قطاری از روح زمانه از coronavirus: آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما همه به دام افتاده در خانه” هدر لینچ آماری بوم شناس در دانشگاه استونی بروک در نیویورک گفت: Space.com.

لینچ تایید کرده است که دو شهروند-پروژه های علمی با هدف درک بهتر پنگوئن که گوش ما می دانیم که نه در فضا است. یکی از این پروژه ها به نام پنگوئن پخش و در دسترس در اینجا enlists مردم برای شناسایی پرندگان در عکس های گرفته شده به طور خودکار خود را در نزدیکی مستعمرات. اما از سوی دیگر متکی بر تصاویر ماهواره ای برای شناسایی چنین مستعمرات.

پنگوئن ها پس hmm مولد است که زیست شناسان پیدا کردن پرندگان توسط ترکیب از طریق تصاویر ماهواره ای به دنبال ردیف هایی از مدفوع که دانشمندان در تماس چلغوز. “بنابراین ما می توانیم نقشه چقدر منطقه تحت پوشش در گوانو و می دهد که ما واقعا خوب برآورد که چگونه بسیاری از پنگوئن ها بودند در واقع در کلنی که در آن مکان خاص” لینچ گفت.

چنین برآورد شده از اطلاعات ارزشمند است که در غیر این صورت دشوار است برای به دست آوردن او گفت:. “حتی اگر پنگوئن ها در حال کاریزماتیک ترین و شاید واضح ترین حیات وحش به بررسی در قطب جنوب تا همین اواخر ما می دانستیم که نسبتا کمی در مورد چگونه بسیاری از پنگوئن ها وجود دارد در قطب جنوب و چگونه خود را به وفور توزیع شد چون نقشه برداری قطب جنوب بسیار سخت و دشوار است.”

که در آن ماهواره را به بازی می آیند. لینچ و همکارانش با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط چند نوع مختلف از مداری سیستم. تجاری ماهواره ها ارائه داده است که بسیار دقیق و ناسا Landsat برنامه ارائه می دهد 40 سال چشم انداز پنگوئن فعالیت و Google Earth می کشد در عموم قابل دسترس از داده های ماهواره ای است که دانشمندان شهروند می تواند از طریق شانه.

آن را که داده است که پشتیبانی از لینچ نقشه برداری نرم افزار برای پنگوئن جمعیت و پیش بینی دینامیک پروژه. هدف اصلی از این طرح برای ارائه به قطب جنوب سیاستگذاران با بیشتر اطلاعات جامع در مورد پنگوئن جمعیت در یک مکان. اما دانشمندان نیاز به کمک از محل تمام کسانی که پرندگان و برای آنها طلب کردن آنچه به آنها تماس بگیرید پنگوئن کارآگاه.

“شهروند علم بخشی از این می آید به دلیل وجود فقط خیلی از قطب جنوب” لینچ گفت. “این راهی است که ما پیدا کردن پنگوئن مستعمرات است و از طریق کتابچه راهنمای جستجو در تصاویر: تصویر بعد از تصویر پا با اسکن خط ساحلی برای شواهد از پنگوئن چلغوز.”

و uncooperative buggers گاهی نقل مکان بدون آزار به دانشمندان به دنبال آنها. “هر بار که ما فکر می کنم که ما در تمام پنگوئن مستعمرات” لینچ گفت: “ما به زودی کشف کنند که ما پیدا کردن بیشتر و یا مستعمرات جدید در حال تاسیس در طول زمان به دلیل تغییر آب و هوا،”

و حفظ یک نقشه دقیق از پنگوئن مستعمرات بسیار مهم است اگر انسان به تصویب سیاست هایی که نگه داشتن tuxedoed پرندگان امن است. برای مثال لینچ و همکاران بررسی Landsat تصاویر کشف برخی از مستعمرات از Adelie پنگوئن در آنچه به نام خطر جزیره مجمع الجزایر.

زمانی که آنها برای بازدید از منطقه به دنبال کسانی که مشاهدات آنها دریافتند بیشتر پنگوئن ها از آنها هرگز تصور حتی اگر آنها فکر می کردند که می خواهم در تمام Adelie مستعمرات در قطب جنوب است. “در واقع این بود برخی از بزرگترین Adelie پنگوئن مستعمرات در جهان” لینچ گفت. “این نوع از ناشناخته کانون از Adelie پنگوئن.”

که کشف شده به همراه سیاستگذاران هستند که تصمیم گیری که در آن به قرعه کشی مرزهای یک منطقه حفاظت شده دریایی در منطقه است. “این دقیقا چیزی است که نوع ضربه که ما می خواهیم به” لینچ گفت.

اما اگر پنگوئن مدفوع و حتی پنگوئن مدفوع از فضای صدا مانند چیزی که شما در اینجا جایگزین: اتمام برخی از عجیب و غریب به دنبال کهکشان ها. شما می توانید انجام دهید که از طریق یکی دیگر از شهروند-پروژه های علمی, به نام Galaxy باغ وحش.

این برنامه شده است در اطراف برای بیش از یک دهه جلب داوطلبان برای طبقه بندی اشکال از کهکشان ها. این نوع از کار است که هر کسی می تواند انجام دهد. “شما حتی نمی نیاز به دانستن آنچه که یک کهکشان است که” کریس Lintott یک اخترفیزیکدان در دانشگاه آکسفورد گفت: Space.com. و اگر چه این شکل نیست دشوار است برای تعیین آن است که اطلاعات ارزشمندی را داشته است.

“به شکل یک کهکشان به شما می گوید در مورد تاریخچه آن: آن را به شما می گوید در مورد زمانی که آن را accreted مواد هنگامی که آن را در برخورد با کهکشان های دیگر, هنگامی که آن را تشکیل ستاره ها و تمام انواع چیزهای دیگر” Lintott گفت. “اما ستاره شناسان بسیار خوب در گرفتن تصاویر از کهکشان و کمتر خوب در مرتب سازی از طریق داده است.” از این رو عطف به مردم است. خلاصه بعد از یک جلسه آموزش داوطلبان در حال تبدیل سست بر دانشمندان’ عرضه از تصاویر.

“ما لازم نیست مردم به صرف ساعت ها فکر یک سیستم خاص مگر اینکه آنها می خواهند به فقط یک حدس و شما می توانید یکی دیگر از کهکشان” Lintott گفت. “بسیاری از مردم توصیف آن به عنوان یک بیت مثل خوردن یک بسته چیپس. شما را به یکی از شما دیگری را به شما نگاهی دیگر و شما می توانید گشت و گذار و راه خود را از طریق جهان که در راه است.”

و به تازگی پروژه برقرار پیچ های جدید تضمین می کند که همه چیز باقی بماند جالب است. اگر چه کهکشان پروژه باغ وحش متولد شد از این فرض استوار است که انسان بودند بهتر است در طبقه بندی کهکشان ها از کامپیوتر از 12 سال تغییر کرده است بازی کمی. در حال حاضر این پروژه اضافه شده است یک الگوریتم است که طول می کشد مراقبت از کهکشان ها هستند که ساده ترین راه برای طبقه بندی و صرفه جویی غریبه آنهایی که برای شرکت کنندگان است.

شناسایی شده توسط Galaxy Zoo داوطلبان به تازگی دانشمندان اجازه داد تا تعیین کند که سیاه چاله ها در مرکز کهکشان ها رشد پیوسته نه از طریق برخورد از ساختارهای اطراف آنها را.

داشتن انسان درگیر در فرایند ارزشمند است Lintott گفت: به دلیل تمایل خود را به اطلاع همه چیز یک الگوریتم ممکن است. “مردم پریشان و آنها پریشان در امتداد راه های غیر منتظره و غیر معمول” Lintott گفت. “ما در بر داشت نوع جدیدی از کهکشان و جدید انواع چیزهایی در آسمان به خاطر کسی که شد در نظر گرفتن بخشی در این پروژه را یک انسان بسیار چیز و فقط گفت:” این غیر معمول است. من نمی دانم این چیست.'”

و از آنجا که این برنامه می کشد داده ها به طور خودکار از رصدخانه, برنامه, آوردن تصاویر تازه به این سایت همیشه وجود دارد چیزی جدید برای دیدن. “ممکن است شما اولین کسی باشید که تا به حال به بینیم که کهکشان” Lintott گفت. “فقط با ورود بر روی وب سایت شما می توانید به معنای واقعی کلمه چیزی است که هیچ کس تا به حال ندیده است.”

کپی رایت 2020 Space.comآینده شرکت است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>