کنترل SpaceX خدمه اژدها بازی یک بازی ویدئویی

با فرض کنترل

آن چشم های دیدنی و جذاب: روز یکشنبه SpaceX شد اولین نهاد تجاری با خیال راحت تحویل فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی.

این یک فصل جدید در انسان spaceflight. و آن را به یک آینده که در آن صفحه لمسی و مستقل wayfinding رهبری راه — گریه به دور از mazes از دکمه اهرم و زیادتری دیده ایم در فضاپیما کاکپیت قبل SpaceX را در اینده خدمه کپسول اژدها.

بازی بازی

سه صفحه نمایش لمسی که شکل کنسول وسط از فضاپیما. هنگامی که در مدار ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به طور خلاصه در زمان کنترل این فضاپیما با استفاده از طرز حیرت انگیزی تصویری بازی مانند صفحه نمایش لمسی کنترل با دکمه های روی صفحه نمایش برای تنظیم roll, pitch و yaw.

در واقع SpaceX ادعای آن به تازگی منتشر شده است مبتنی بر مرورگر شبیه ساز است بیشتر یا کمتر همان تجربه است. در یک اعلامیه نشان داده شده است قبل از بارگذاری شبیه ساز این شرکت ادعا می کند این بازی با استفاده از “کنترل از رابط واقعی.”

دکمه مش

ناسا برنامه ریزی شده برای این دو فضانورد به دست گرفتن کنترل دو بار در طول سفر خود را به ISS: یک بار در حالی که این فضاپیما بود coasting در مدار و دوباره زمانی که آن را در حدود یک کیلومتر در زیر ایستگاه.

بسیاری از زمان, به استثنای بعید شرایط اضطراری خدمه اژدها طول می کشد مراقبت از مرور به صورت خودکار. در واقع docking روش با ایستگاه فضایی انجام شد خودگردان در روز یکشنبه صبح.

ادامه مطلب: فضانوردان ناسا با موفقیت خلبان SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها دستی برای اولین بار [Reason]

بیشتر در مورد راه اندازی: سازمان دیده بان فضانوردان ناسا به ZERO-G تور SPACEX جدید کپسول

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de