‘به طور مداوم فعال’ ضد ویروسی پوشش ترک نمی کند

به طور مداوم فعال ضد عفونی کننده می تواند با ارائه یک خط جدید از دفاع در برابر ویروس ها مانند رمان coronavirus با توجه به یک مطالعه اخیر.

در حالی که ضد عفونی بالا-تماس با سطوح مهم تمرین برای جلوگیری از گسترش عوامل بیماری زا این سطوح را می توان به راحتی دوباره آلوده پس از استفاده از متعارف سطح مواد ضد عفونی کننده. متناوبا به طور مداوم فعال ضد عفونی کننده کار به طور فعال به کشتن میکروارگانیسم ها و ارائه ادامه داد: حمایت بیش از یک دوره طولانی از زمان.

“در طول این دوره از بیماری های تنفسی مانند COVID-19 ذرات معلق در هوا منتشر شده در عطسه و سرفه حاوی عفونی و ویروس ها است که در نهایت حل و فصل بر روی سطوح مختلف می گوید:” منجر نویسنده Luisa Ikner دانشیار استاد پژوهش در محیط زیست وزارت علوم در دانشگاه آریزونا.

“عوامل از جمله دما و نوع سطح تاثیر می گذارد چه مدت ویروس SARS-CoV-2 باقی خواهد ماند عفونی پس از سطح رسوب.”

“تنها ابزار ما در حال حاضر در کاهش زیست محیطی گسترش ویروس ها از طریق سطوح ضد عفونی کننده دست دست شستن و ضد عفونی کردن سطوح می گوید:” چارلز Gerba یک میکروبیولوژیست و استاد علوم محیط زیست در دانشکده کشاورزی و علوم زیستی. “این فن آوری ایجاد یک مانع جدید در کنترل گسترش ویروس ها در محیط داخلی.”

Gerba و تیم تحقیقاتی خود را طراحی و انجام مطالعه—که متفقین علوم زیستی, یک شرکت که تولید کننده ضد میکروبی سطح پوشش بودجه—برای ارزیابی به طور مداوم فعال ضد میکروبی تکنولوژی و استفاده بالقوه خود را در برابر انتقال ویروس ها.

“ما در ارزیابی این فناوری توسط تست یک اصلاح پوشش ضد میکروبی در برابر انسان coronavirus 229E که یکی از ویروس ها است که باعث سرماخوردگی” Gerba می گوید. “حتی دو هفته پس از این پوشش استفاده شد آن قادر به کشتن بیش از 99.9 درصد از coronaviruses در عرض دو ساعت است.”

انسان coronavirus 229E مشابه در ساختار و ژنتیک به SARS-CoV-2 اما باعث می شود تنها خفیف علائم تنفسی. است بنابراین می تواند با خیال راحت استفاده می شود به عنوان یک مدل برای SARS-CoV-2 بررسی ضد ویروسی شوند. نتایج حاصل از این آزمایش ممکن است ارائه فرصت های جدید برای کنترل زیست محیطی انتقال COVID-19.

“استاندارد عمل ضد عفونی سطح با استفاده از مایع مبتنی بر شیمی با توجه به برچسب محصول می توانید دستورالعمل ارائه بسیاری از ویروس ها از جمله coronaviruses—noninfectious,” Ikner می گوید.

“در کنتراست بالا-سطوح تماس با درمان به طور مداوم فعال ضد عفونی کننده هستند خصمانه محیط های عفونی ویروس پس از تماس و نشان دادن افزایش اثربخشی در طول زمان است.”

به طور مداوم فعال ضد عفونی کننده تکنولوژی بوده است در اطراف برای تقریبا یک دهه بوده ولی با تمرکز در درجه اول در کنترل بیمارستان به دست آورد و عفونت های باکتریایی مانند تهاجمی مقاوم به متی سيلين استافيلوکوکوس اورئوسیا MRSA.

محققان به بررسی تاثیر ضد میکروبی سطح پوشش در کاهش مراقبت های بهداشتی-ارتباط عفونت در دو بیمارستان های شهری. نتایج حاصل از این مطالعه منتشر شده در ماه اکتبر و 36 درصد کاهش عفونت های بيمارستانی با استفاده از به طور مستمر فعال ضد میکروبی.

“همانطور که جوامع در حال بازگشایی پس از دو هفته اقامت در خانه محدودیت وجود دارد که علاقه قابل توجهی در به حداقل رساندن آلودگی سطح و غیر مستقیم گسترش ویروس” Gerba می گوید.

تحقیقات قبلی در محیطی گسترش ویروس ها از طریق سطوح آلوده مدل گسترش میکروب ها و خطر عفونت در محل کار. در این مطالعه آلوده فشار-ورق درب در ورودی یک ساختمان اداری منجر به آلودگی 51% معمولا لمس سطوح و 38 درصد از کارگران دست در عرض فقط چهار ساعت. با استفاده از دستمال مرطوب ضد عفونی کننده محیط زیست, آلودگی کاهش یافته بود به 5 درصد از سطوح و 11 درصد از کارگران دست.

“پوشش های ضد میکروبی می تواند به ارائه اضافی با استفاده از حفاظت کاهش گسترش coronaviruses در محیطهای سرپوشیده و اماکن عمومی که در آن وجود دارد مستمر آلودگی” Gerba می گوید. “ما در حال ارزیابی تعدادی از محصولات در حال حاضر و بر این باورند که ممکن است بعد از دستیابی به موفقیت بزرگ در محیطی کنترل عفونت.”

این مطالعه به نظر می رسد در preprint سرور medRxiv.

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de